Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1699

Powierzchnia użytkowa

781 m2

budowa domu LK&1699 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1699
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1699

LK&1699 to ekskluzywna rezydencja piętrowa z basenem zachowana w modernistycznej stylistyce. Do cech charakterystycznych tego budynku zaliczyć możemy takie elementy, jak: nieregularną bryłę z licznymi podcieniami, tarasy widokowe, duże przeszklenia wpuszczające do wnętrza dużo światła naturalnego, dziedziniec wewnętrzny pomiędzy skrzydłami domu. Budynek jest wyposażony w dwa garaże z wyjazdem skierowanym w przeciwległe strony. Powierzchnia użytkowa domu LK&1699 wynosi 781 m2, a do jego budowy potrzebna będzie działka o min. wymiarach: 36,50 x 52,15 m. Projekt został opracowany przez pracownię architektoniczną LK&Projekt Architects.

 

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść w lewo do garderoby i garażu dwustanowiskowego oraz na wprost do holu ze schodami, który przedziela od siebie dwa skrzydła domu. Skręcając w prawo przechodzimy do strefy dziennej, w której dostępny jest przestronny salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia oraz spiżarnia. Skręcając z holu w lewo można przejść do korytarza, przy którym położone są następujące wnętrza: toaleta, sypialnia z prywatną łazienką, dwa pokoje, pralnia, łazienka i szatnia. Na końcu korytarza mieści się przejście do hali z basenem, barem, jacuzzi, sauną oraz siłownią. Z tyłu domu dostępny jest także duży garaż z czterema miejscami parkingowymi, w którym mieści się zejście do podbasenia. Pomiędzy skrzydłami domu zastosowano taras i dziedziniec. Na piętrze domu LK&1699 mieszczą się dodatkowe cztery pokoje (jeden z prywatną łazienką i garderobą), łazienka oraz pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe.

 

Projekt LK&1699 jest domem murowanym, w którym zastosowano następujące rozwiązania konstrukcyjne: żelbetowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych Porotherm (30 cm) ocieplone styropianem, żelbetowy strop monolityczny. Budynek wieńczy stropodach wg systemu Bauder. Elewację domu wykończono tynkiem silikonowym oraz płytami elewacyjnymi. Stolarka okienna jest wykonana z aluminium w kolorze antracytowym. Jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, w domu domyślnie zastosowano pompę ciepła oraz wentylację mechaniczną. Projekt LK&1699 jest adresowany do inwestorów szukających ekskluzywnej posiadłości z basenem zachowanej w nowoczesnej stylistyce.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000