Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1407

Powierzchnia użytkowa

883 m2

budowa domu LK&1407- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1407
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1407

LK&1407 to dom piętrowy zachowany w nowoczesnej stylistyce. W piwnicy budynku mieści się kino domowe, pomieszczenia gospodarcze, solarium, toaleta oraz piwniczka na wino. Budynek jest wyposażony w duży, czterostanowiskowy garaż. Centralny obszar na parterze zajmuje strefa dzienna, na którą składa się kuchnia, jadalnia oraz duży salon z kominkiem. W części wschodniej dostępny jest gabinet, łazienka, a także sypialnia z dostępem do prywatnej łazienki i garderoby. Północny obszar parteru to hala, w której mieści się basen, siłownia, a także jacuzzi z sauną.

Na piętrze dostępne są cztery sypialnie oraz dwie łazienki. W górnym holu obok pustki przestrzennej można zaaranżować także bibliotekę. Powierzchnia użytkowa domu L&1407 wynosi 883m2. Budynek posiada biało-szarą elewację wykończoną płytami z betonu architektonicznego, a wieńczy go stropodach. Firma budowlana New House oferuje inwestorom profesjonalną realizację projektu w technologii murowanej i umożliwia sprawdzenie kosztów budowy domu w technologii murowanej.

 

LK&1407 to nowoczesny dom piętrowy wyposażony w duży garaż z czterema miejscami parkingowymi. Wejście do domu wie przez sień do holu. W zachodniej części budynku ulokowana jest kuchnia ze spiżarnią oraz przejście do garażu. W centralnym punkcie ulokowana jest przestronny salon współdzielony z jadalnią. W południowej części dostępna jest duża sypialnia z prywatną łazienką i garderobą. Z holu można także przejść do dużej garderoby, łazienki, a następnie do hali z basenem. W tym miejscu mieści się również pokój SPA z sauną i jacuzzi, a także siłownia.

Na piętrze dostępne są cztery pokoje oraz dwie łazienki. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Do dyspozycji domowników pozostają również trzy tarasy widokowe: wschodni, południowy oraz zachodni. Budynek posiada białą elewację zdobioną miejscami betonem architektonicznym w różnych odcieniach szarości, a wieńczy go stropodach. Firma budowlana New House oferuje inwestorom kompleksową realizację projektu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000