Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1495

Powierzchnia użytkowa

493 m2

budowa domu LK&1495 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1495
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1495

LK&1495 to modernistyczny dom piętrowy wyposażony w piwnicę. W piwnicy budynku mieści się duży garaż, siłownia, łazienka, a także pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w lewo do garderoby i toalety oraz na wprost do korytarza. Skręcając w lewo przechodzimy do kuchni. Posiada ona wyspę kuchenną oraz dostęp do spiżarni. Obok mieści się przestronna jadalnia. Idąc korytarzem w prawo dochodzimy do dwóch sypialni z łazienkami, a na końcu znajduje się przytulny salon z kominkiem, a także sala telewizyjna.

Na piętrze zlokalizowane są cztery sypialnie. Wszystkie mają dostęp do prywatnej łazienki. Na korytarzu dostępna jest także pralnia oraz biblioteka położona obok pustki przestrzennej. Do dyspozycji domowników pozostają również trzy balkony. Powierzchnia użytkowa domu LK&1495 wynosi 493m2. Budynek posiada biało-kremową elewację, a wieńczy go stropodach. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu w sprawdzonej technologii murowanej.

 

LK&1495 to modernistyczny dom piętrowy wyposażony w podpiwniczenie. W piwnicy budynku mieści się duży garaż z sześcioma miejscami parkingowymi, siłownia, kotłownia, pralnia oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze. Główny obszar na parterze zajmuje strefa dzienna, w której zlokalizowana jest duża kuchnia ze spiżarnią, jadalnia oraz oczywiście przestronny salon z kominkiem. Na parterze dostępne są także dwie sypialnie z łazienkami oraz dodatkowa toaleta. Do dyspozycji domowników pozostaje duży taras z podcieniem oraz basenem.

Na piętrze dostępne są cztery pokoje, w tym trzy wyposażone w prywatne łazienki. Na korytarzu dostępna jest duża garderoba, łazienka oraz pralnia. Kolejnym atutem tego domu są trzy tarasy widokowe: zachodni, wschodni oraz południowy. Powierzchnia użytkowa domu LK&1495 wynosi 271m2. Białą elewację domu zdobią płyty imitujące trawertyn. Budynek wieńczy stropodach. Na naszej stronie można sprawdzić dokładne koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000