Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1640

Powierzchnia użytkowa

484 m2

budowa domu LK&1640 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1640
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK/mgr inż. arch. ALEKSANDRA KONOPKA
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1640

LK&1640 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 484m2. W piwnicy budynku mieści się duży garaż, kotłownia, pokój rekreacyjny oraz toaleta. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść do obu skrzydeł domu. W skrzydle wschodnim mieści się salon z kominkiem, jadalnia położona w przeszklonym wykuszu oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. W zachodnim skrzydle parteru znajduje się gabinet, toaleta oraz hala z basenem, jacuzzi, sauną, siłownią i łazienką. Na końcu korytarza mieści się przejście do trzystanowiskowego garażu.

Na piętrze dostępne są cztery pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka oraz pralnia. Do dyspozycji domowników pozostaje przestronny taras widokowy. Elewację budynku wykończono betonem architektonicznym oraz panelami drewnianymi. Dom wieńczy stropodach. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu LK&1640 w technologii murowanej.

 

Projekt LK&1640 to na pewno jeden z najciekawszych domów, jakie można znaleźć w naszej ofercie. To, co go przede wszystkim charakteryzuje to całkiem duża powierzchnia użytkowa, niezwykle nowoczesna bryła uzupełniona szklanymi balustradami oraz liczne przeszklenia, które idealnie dopełniają tę nowoczesną koncepcję. Ponadto elementy te w połączeniu z eleganckim i efektownym wykończeniem nadają mu naprawdę wyjątkowego charakteru.

Nie sposób zaprzeczyć, że dom ten jest jedną z największych inwestycji, jakie posiadamy w naszym portfolio. Projekt LK&1640 składa się z piwnicy, parteru i piętra, których powierzchnia użytkowa łącznie wynosi 484,32 metrów kwadratowych. Do zrealizowania tego przedsięwzięcia niezbędna będzie działka o minimalnych wymiarach 38,10 x 31,50 m.

Charakterystycznym elementem tego projektu są ogromne i liczne przeszklenia. Poza tym, że wyglądają one niebanalnie i bardzo efektownie, ich zastosowanie posiada także inną zaletę. Pozwalają one na docieranie większej ilości słońca do środka, co zwiększa temperaturę powietrza w pomieszczeniach użytkowych.

Kolejnym z jego atutów jest niezwykle ciekawa bryła. Geometryczny kształt murów w połączeniu z klimatycznym oświetleniem sprawiają, że wygląda niezwykle efektownie. Jeśli mówimy już o bryle, to nie sposób nie wspomnieć o zewnętrznym wykończeniu tego budynku. Zastosowane materiały wysokiej jakości wykończeniowe sprawiają, że dom ten wygląda elegancko i na pewno wyróżniać się będzie na tle sąsiednich zabudowań. Jesteśmy przekonani, że wykończenie domu tymi materiałami pozwoli cieszyć się jego urokiem przez wiele lat.

Projekt LK&1640 posiada także duże tarasy, ulokowane na dwóch poziomach. Ten na parterze prowadzi bezpośrednio do ogrodu znajdującego się za domem. Warto także odnotować, że obok tarasu zaprojektowano duży, zadaszony basen. Jesteśmy pewni, że miejsce to będzie idealnym do spędzania wolnego czasu.

Warto wspomnieć o wykorzystaniu kotła gazowego, ogrzewania podłogowego i pompy ciepła wraz z mechaniczną wentylacją z rekuperacją. Ich zastosowanie sprawi, że dom ten będzie ekonomiczny i koszty jego eksploatacji nie będą znacząco wysokie. Warto także pamiętać, że pompa ciepła jest właściwie jednym z najbardziej ekologicznych sposobów na ogrzanie naszego domu. Co więcej,  rekuperator będzie w stanie odzyskać część ciepła wydalanego przez instalację wentylacyjną, generując jednocześnie kolejne oszczędności.

Ławy fundamentowe i płyty fundamentowe projektu LK&1640 są żelbetowe. Ściany zewnętrzne zaś zbudowano z pustaków ceramicznych firmy Wienerberger i ocieplono je styropianem. Ściany wewnętrzne nośne i działowe również wzniesiono z pustaków ceramicznych. Ponad żelbetowym stropem monolitycznym wznosi się stropodach.

Szczegółowe dane techniczne:

 1. Powierzchnia użytkowa 484,32 m²
 2. Powierzchnia piwnicy 430,76 m²
 3. Powierzchnia garażu 56,10 m²
 4. Powierzchnia całkowita 1326,47 m²
 5. Powierzchnia zabudowy 468,08 m²
 6. Wysokość budynku 8,70 m
 7. Wysokość pomieszczeń 2,90 m
 8. Minimalne wymiary działki 38,10 x 31,50 m
 9. Ławy fundamentowe żelbetowе
 10. Płyty fundamentowe żelbetowе
 11. Ściany zewnętrzne pustak ceramiczny Porotherm o gr. 30                                                                                                                 cm firmy Wienerberger, docieplenie                                                                                                                    styropianem Termonium Fasada firmy                                                                                                                 Termo Organika o gr. 20 cm
 12. Ściany wewnętrzne nośne pustaki ceramiczne Porotherm Dryfix                                                                                                                   firmy Wienerberger o gr. 25 cm
 13. Ściany działowe pustaki ceramiczne Porotherm Dryfix                                                                                                                   firmy Wienerberger o gr. 11,5 cm
 14. Strop żelbetowy, monolityczny
 15. Okna i drzwi balkonowe aluminiowe z powłoką                                                                                                                                                drewnopodobną Decoral System
 16. Sposób ogrzewania gazowe, podłogowe
 17. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją
 18. Instalacje dodatkowe pompa ciepła, technologia basenowa

Pierwszym z poziomów w tym domu jest piwnica. Dostać możemy się do niej poprzez schody zlokalizowane na parterze oraz przez te znajdujące się na zewnątrz budynku. Schodząc tymi drugimi, znajdujemy się w garderobie, z której przejść można do dużego garażu. On z kolei połączony jest z korytarzem, w którym znajdziemy czworo drzwi. Pierwsze z nich prowadzą do niedużej toalety, kolejne zaś do kotłowni będącej sercem instalacji grzewczej tego domu. Naprzeciwko niej jest wejście do pomieszczenia technicznego basenu. Ostatnie z drzwi kierują nas do rekreacyjnej części piwnicy, w której znajdziemy bilard, bar oraz piwniczkę na wino. Ponadto wyznaczono tam także przestrzeń na schowek. Z kolei obok niego zbudowano schody wychodzące na parter.

Piwnica (powierzchnia użytkowa: 430,76 m2)

 1. Pomieszczenie rekreacyjne 51,22 m2
 2. Bilard 14,00 m2
 3. Piwniczka na wino 13,67 m2
 4. Bar 38,71 m2
 5. Zaplecze baru 5,94 m2
 6. Korytarz 11,70 m2
 7. Kotłownia 7,29 m2
 8. WC 2,84 m2
 9. Garaż 189,72 m2
 10. Garderoba 10,50 m2
 11. Pomieszczenie techniczne basenu 83,21 m2
 12. Schowek 1,96 m2

Główne wejście prowadzi nas ku sieni. Połączona jest ona z długim korytarzem. Niemalże naprzeciwko niej zbudowane są schody, które kierują nas zarówno do piwnicy, jak i na piętro. Mijając je, trafiamy do prawego skrzydła domu. Tam znajduje się strefa dzienna. Obok schodów zaprojektowano przestronny salon uzupełniony kominkiem, wygodnymi kanapami i dużymi oknami dającymi widok na taras z ogrodem. W drugim końcu swoje miejsce znalazła kuchnia z dużą powierzchnią blatów roboczych. Co ciekawe, kuchnia posiada także niedużą spiżarnię, która będzie idealnym miejscem do przechowywania domowych przetworów. Między salonem a kuchnią, w niedużym zagłębieniu ulokowano także strefę jadalni.

Idąc ze sieni w lewo, mijamy gabinet i niedużą toaletę. Naprzeciwko znajdziemy wejście do strefy, w której zaprojektowano basen. Poza dużym lustrem wody i jacuzzi, w strefie tej także ulokowano szatnię, prysznic, saunę i domową siłownię. Poza tym, z korytarza udać możemy się także do trzystanowiskowego garażu.

Parter (powierzchnia użytkowa: 310,84 + 56,10 m2)

 1. Sień 11,65 m2
 2. Gabinet 21,45 m2
 3. WC 2,84 m2
 4. Szatnia 6,51 m2
 5. Prysznic 4,96 m2
 6. Sauna 5,64 m2
 7. Fitness 25,40 m2
 8. Basen 131,86 m2
 9. Korytarz 20,18 m2
 10. Salon 55,95 m2
 11. Jadalnia 14,00 m2
 12. Kuchnia 15,96 m2
 13. Spiżarnia 5,15 m2
 14. Garaż 56,10 m2

Wchodząc schodami na górę, trafiamy do długiego korytarza. W prawym skrzydle piętra zaprojektowano główną sypialnię, która opatrzona jest własną garderobą i prywatną łazienką. Z tego kompleksu wyjść możemy także na nieduży taras. Idąc dalej korytarzem, mijamy pralnię, łazienkę i garderobę, naprzeciwko których znajdziemy dwie sypialnie o takiej samej powierzchni użytkowej. Na końcu korytarza jest jeszcze jedna sypialnia z własną garderobą. Ponadto wszystkie trzy mają dostęp do wspólnego, dużego tarasu.

Piętro (powierzchnia użytkowa: 173,47 m2)

 1. Korytarz 40,10 m2
 2. Sypialnia 26,00 m2
 3. Garderoba 16,77 m2
 4. Łazienka 13,43 m2
 5. Pralnia 4,71 m2
 6. Łazienka 2 5,07 m2
 7. Garderoba 2 4,51 m2
 8. Garderoba 3 5,87 m2
 9. Pokój 18,90 m2
 10. Pokój 2 19,11 m2
 11. Pokój 3 19,11 m2

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

LK&1338
Wyświetl cenę
534m2
piętrowy
LK&1403
Wyświetl cenę
682m2
piętrowy
LK&1338 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
534m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000