Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

PRECYZYJNY D59

Powierzchnia użytkowa

201 m2

budowa domu PRECYZYJNY D59 - New-House
Prace deweloperskie brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz z ogrodem brutto: Zobacz cenę
Rata kredytowa, miesięczna: Zobacz cenę

Określ koszty budowy domu według tego projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Szczegółowe dane projektu

, aby porównać projekty

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: PRECYZYJNY D59
Nazwa Pracowni: Pracownia Projektowa Ewelina Grochowska-Kuzak
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu PRECYZYJNY D59

Projekt domu Precyzyjny D59 – piętrowy, nowoczesny dom jednorodzinny

Budowa domu to ważna decyzja, dlatego projekt realizacji warto maksymalnie dopasować do swoich potrzeb. Dla osób, które cenią sobie oryginalne rozwiązania, cieszą się życiem i mają setki pomysłów na minutę, poleca się równie ciekawe i niebanalne projekty domów. Świetnym przykładem jest projekt domu Precyzyjny D59. To efektowna realizacja, która zachwyca przede wszystkim niestandardowymi rozwiązaniami architektonicznymi. Nie sposób jest przejść obojętnie obok takiego domu jednorodzinnego.  

Jako firma New-House dbamy o to, by oferować naszym klientom szeroki wybór zróżnicowanych i jednocześnie jakościowych gotowych projektów domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Współpracujemy z doświadczonymi, zaufanymi architektami jak na przykład architektka Ewelina Grochowska-Kuzak. To magister inżynier architekt z 10-letnim doświadczeniem w branży, jest ona znana ze świetnie wykonanych prac i świetnego wykorzystania innowacyjnych rozwiązań.

Projekt domu Precyzyjny D59 w budowie – aspekty techniczne

Projekt Precyzyjny D59 to nowoczesna realizacja piętrowego domu jednorodzinnego. Jego bryła została zrealizowana w oryginalny sposób, dzięki czemu realizacja będzie przykuwać wzrok. Bryła budynku ma formę prostokątna, ale wiele tam ciekawych załamań, charakterystycznych ram oraz efektownych występów i innych innowacyjnych rozwiązań. Elewację pokryto tynkiem w kontrastowych kolorach, a cały budynek przykrywa stropodach. Nowoczesny wymiar realizacji podkreślają okna panoramiczne.

Dom Precyzyjny D59 to przestronny budynek, dzięki czemu łatwo jest go dostosować do indywidualnych potrzeb inwestora. Powierzchnia użytkowa domu obejmuje dokładnie 203,76 metrów kwadratowych. Z kolei powierzchnia zabudowy to 213,14 metrów kwadratowych. Kubatura netto budynku wynosi 770,60 metrów sześciennych. Budynek jest wysoki na 7,18 metrów, z kolei szerokość jego elewacji wynosi 13,24 metrów, a długość to 20,44 metrów. Chcąc zrealizować budowę domu według projektu Precyzyjny D59 należy posiadać działkę o minimalnych wymiarach 19,24 metrów szerokości oraz 27,84 metrów długości.

Projekt domu Precyzyjny D59 jest realizowany w technologii murowanej i w pełni spełnia wymogi standardu WT 2021. Jako posadowienie budynku służą ławy  fundamentowe żelbetowe monolityczne. Ściany fundamentowe domu są wykonywane z bloczków betonowych, natomiast ściany konstrukcyjne wykonuje się z pustaków gazobetonowych o grubości 24 centymetrów. Ściany działowe domu to pustaki gazobetonowe o grubości 12 centymetrów. Stropy w projekcie są żelbetowe monolityczne.

Projekt domu Precyzyjny D59 – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 203,76 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 213,14 metrów kwadratowych

Powierzchnia netto - 258,02 metrów kwadratowych

Kubatura netto - 770,60 metrów sześciennych

Kąt nachylenia dachu – 3 stopnie

Wysokość budynku - 7,18 metrów

Szerokość elewacji - 13,24 metrów

Długość elewacji - 20,44 metrów

Minimalna szerokość działki - 19,24 metrów

Minimalna długość działki - 27,84 metrów

 

Projekt domu Precyzyjny D59 – aranżacja i plan wnętrza

Wnętrze domu to duża przestrzeń, która została wykorzystana w maksymalnie funkcjonalny sposób. Pomieszczenia są przestronna i zapewniają domownikom dużo swobody, co szczególnie się ceni w przypadku aktywnego życia. Wnętrze domu podzielono na poszczególne strefy użytkowe, by nie kolidowały ze sobą i aby każdy czuł się w domu dobrze i komfortowo. W sferze dziennej jest wystarczająco dużo miejsca na spotkania z przyjaciółmi, a nawet na mini-przyjęcia rodzinne. Z kolei strefa nocna zapewnia poczucie prywatności. To idealne rozwiązanie aranżacyjne!

Pierwszym pomieszczeniem w domu Precyzyjny D59 jest wiatrołap. To na tyle przestronne pomieszczenie, by pomieścić dużą szafę wnękową, która zrekompensuje brak szatni. Warto zauważyć, że z wiatrołapu można również bardzo szybko przedostać się do garażu, który jest wbudowany we frontową część bryły budynku. Garaż jest dwustanowiskowy i obejmuje dokładnie 42,36 metrów kwadratowych. Tuż obok niego mieści się również pomieszczenie gospodarcze (docelowo kotłownia), do którego można również się dostać bezpośrednio z podwórka.

W samym centrum znajduje się strefa dzienna. To otwarta duża przestrzeń, która będzie idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi. Strefa dzienna łączy w sobie salon i jadalnię, w sumie obejmują one aż 48,15 metrów kwadratowych. Tuż obok położono funkcjonalną, przestronną kuchnię. Na parterze domu zaplanowano również duży pokój, który może służyć na przykład za biuro, pokój gościnny lub bawialnię – w zależności od indywidualnych potrzeb inwestorów. Tuż obok zaplanowana jest również łazienka.

Projekt domu Precyzyjny D59 – pomieszczenia na parterze:

 1. Wiatrołap - 7,55 metrów kwadratowych
 2. Kuchnia - 17,16 metrów kwadratowych
 3. Pokój dzienny + jadalnia - 48,15 metrów kwadratowych
 4. Korytarz - 4,84 metrów kwadratowych
 5. Pokój - 15,34 metrów kwadratowych
 6. Łazienka - 5,68 metrów kwadratowych
 7. Schody - 7,57 metrów kwadratowych
 8. Pomieszczenie gospodarcze - 11,90 metrów kwadratowych
 9. Garaż dwustanowiskowy - 42,36 metrów kwadratowych
 10. Taras - (64,85 metrów kwadratowych)

Piętro w projekcie domu Precyzyjny D59 zostało przeznaczone na strefę nocną. Dzięki temu sypialnie domowników zostały skutecznie odcięte od hałasów życia codziennego ze strefy dziennej. W strefie nocnej znajdują się trzy przestronne sypialnie, z czego jedna sypialnia jest wykonana jako master bedroom – posiada ona prywatną łazienkę oraz garderobę. W strefie piętra domu Precyzyjny D59 znajduje się również kolejna, rodzinna łazienka oraz osobne pomieszczenie na pralnię. Na piętrze znajduje się także taras oraz balkon, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza o każdej porze dnia. Jest to również świetne urozmaicenie aranżacyjne. Tak zrealizowany projekt domu bez wątpienia spełni oczekiwania rodziny liczącej nawet do pięciu członków. Realizacja jest przestronna i zaaranżowana w funkcjonalny, wygodny sposób.  

Projekt domu Precyzyjny D59 – pomieszczenia na piętrze:

 1. Korytarz - 9,86 metrów kwadratowych
 2. Pokój - 15,53 metrów kwadratowych
 3. Pokój - 15,55 metrów kwadratowych
 4. Pomieszczenie gospodarcze - 3,18 metrów kwadratowych
 5. Łazienka - 7,79 metrów kwadratowych
 6. Pokój - 24,29 metrów kwadratowych
 7. Garderoba - 11,02 metrów kwadratowych
 8. Łazienka - 10,24 metrów kwadratowych
 9. Taras - (41,17 metrów kwadratowych)
 10. Balkon - (14,92 metrów kwadratowych)

 

Projekt domu Precyzyjny D59 w budowie z firmą New-House

Dom Precyzyjny D59, jako realizacja nowoczesnego, stylowego domu jednorodzinnego, jest doceniana przez wielu inwestorów. Ten projekt domu piętrowego poleca się przede wszystkim inwestorom, którzy poszukują realizacji innowacyjnej i przestronnej. Jeżeli cenią sobie Państwo takie projekty, warto rozważyć budowę domu Precyzyjny D59. Decydując się na współpracę z firmą New-House, mogą być Państwo pewni solidnie i sprawnie przeprowadzonej budowy pod klucz. Od 1991 roku wykonujemy kompleksowe usługi budowlane, zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych w całej Polsce. Nasze realizacje obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Zachęcamy do współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000