Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

KA96 SZ

Powierzchnia użytkowa

95 m2

budowa domu KA96 SZ - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: KA96 SZ
Nazwa Pracowni: Projektyka
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: bez garazu

Opis domu KA96 SZ

Projekt domu KA96 SZ – nowoczesny dom na małą działkę

Jak zrealizować nowoczesny dom i wykorzystać maksymalnie dużą powierzchnię z małej działki budowlanej? Świetną odpowiedzią na to pytanie może się okazać projekt domu KA96 SZ. To świetnie zrealizowany projekt piętrowego budynku, który jest zachowany w nowoczesnym, zachwycającym stylu. Co więcej, nowoczesność realizacji przejawia się nie tylko w stylu wykonania, ale także w aranżacji wnętrza i wykorzystywanych technologiach realizacji. Bez wątpienia projekt domu KA96 SZ to realizacja, którą warto sprawdzić i rozważyć. Doceniło ją już wielu inwestorów!

Jako firma New-House działamy na terenie całej Polski od 1991 roku, przez ten czas udało nam się zrealizować ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych o różnym formacie, stylu i technice wykonania. Staramy się oferować naszym klientom możliwe najbardziej dopasowane do ich potrzeb usługi i projekty. Właśnie dlatego zajmujemy się budową domów w sposób kompleksowy, a w naszej bazie gotowych projektów (https://new-house.com.pl/projekty-domow) znajdą Państwo tysiąc świetnych propozycji, jak na przykład właśnie projekt domu KA96 SZ. Jest to propozycja zrealizowana przez świetną pracownię projektową Projektyka. Architekci zadbali w tej realizacji o każdy szczegół, dzięki czemu spełni ona wymagania nawet bardziej wymagających inwestorów.

Projekt domu KA96 SZ w budowie – najważniejsze informacje

Dom KA96 SZ został wykonany w nowoczesnym stylu, dzięki czemu mimo nieskomplikowanej bryły na planie prostokąta, bez wątpienia przykuwa uwagę. Realizacja domu ma w interesujący sposób zrealizowaną elewację, co osiągnięto poprzez połączenie różnych kolorów i materiałów pokrycia elewacyjnego, efektowne załamania i balkony.  Dom jest pokryty tynkiem cienkowarstwowym w kolorach brązu oraz bieli, a także dekoracyjną, efektowną drewnianą okładziną.

Projekt KA96 SZ jest nieduży, jest to dom do 70 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy, co jest często ważnym wyznacznikiem dla inwestorów. Dom KA96 SZ ma dokładnie 66,68 metrów kwadratowych powierzchnia zabudowy, a przy tym 94,56 metrów powierzchni użytkowej. Dzięki temu, że jest dom piętrowy można go zrealizować nawet na niedużej działce. Bryła budynku KA96 SZ ma wysokość 7,12 metrów, szerokość 8,5 metrów oraz 7,8 metrów długości. W związku z tym, aby móc zrealizować budowę domu według projektu KA96 SZ konieczne jest posiadanie działki budowlanej o wielkości minimum 15,50 metrów szerokości oraz 16,74 metrów długości.

Bez wątpienia ważną informacją będzie fakt, że jest to dom całościowo podpiwniczony. Projekt nie obejmuje jednak realizacji garażu, co należy uwzględnić w procesie wyboru wielkości działki, jeżeli będą chcieli zrealizować Państwo garaż wolnostojący. Dom KA96 SZ jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Realizacja domu jest wykonywana w technologii drewnianej. Jako posadowienie w projekcie domu KA96 SZ jest wykorzystywana płyta fundamentowa. Ściany zewnętrzne budynku są drewniane, szkieletowe. Strop w projekcie jest także drewniany, to dolny pas wiązara kratowego MiTek. Dach domu jest płaski, co dodatkowo podkreśla nowoczesny wymiar realizacji. Kąt nachylenia to tylko 3 stopnie, a cała powierzchnia dachu wynosi 56,79 metrów kwadratowych.

Projekt domu KA96 SZ – szczegóły techniczne:

Powierzchnia użytkowa - 94,56 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 66,68 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 123,47 metrów kwadratowych

Powierzchnia dachu - 56,79 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 3 stopni

Wysokość budynku - 7,12 metrów

Szerokość elewacji - 8,50 metrów

Długość elewacji - 7,80 metrów

Minimalna szerokość działki - 15,50 metrów

Minimalna długość działki - 16,74 metrów

 

Aranżacja i plan wnętrza w projekcie domu KA96 SZ

Wnętrze domu w projekcie KA96 SZ jest świetnym przykładem na to, jak w umiejętny sposób efektywnie wykorzystać nawet niedużą przestrzeń użytkową. Projekt KA96 SZ jako dom do 70m2 bez wątpienia może spełnić potrzeby nawet pięcio- czy też sześcioosobowej rodziny. Architekci z pracowni Projektyka zadbali o to, by była to realizacja maksymalnie funkcjonalna, wygodna i jednocześnie efektowna.

Wnętrze domu KA96 SZ podzielono na poszczególne strefy użytkowe: dzienną, nocną oraz gospodarczą. Taki podział bym zdecydowanie prostszy i skuteczniejszy ze względu na to, że jest to dom o dwóch kondygnacjach. Dzięki temu strefę nocną, czyli część prywatną, cichą umieszczono na piętrze, natomiast strefę gospodarczą oraz strefę dzienną, która wiąże się z wszelkimi hałasami dnia codziennego, ulokowano na parterze realizacji. To sprawdzone i skuteczne rozwiązanie, które inwestorzy bardzo sobie cenią.

Wejście dom domu KA96 SZ prowadzi przez nieduży podcień. Pierwszym pomieszczeniem w projekcie jest wiatrołap, obok którego umieszczono w pełni funkcjonalną łazienkę. Przechodząc natomiast w głąb domu znajdą się Państwo w bardzo przestronnej strefie dziennej, która jest wprost idealnym miejscem na spędzanie czasu z całą rodziną oraz z przyjaciółmi. Pokój dzienny, który jest centrum parteru, obejmuje aż 36,04 metrów kwadratowych i łączy funkcję salonu oraz jadalni. Z pokoju można również wyjść bezpośrednio na przydomowy ogród umieszczony z tyłu domu. Co więcej, tuż obok pokoju dziennego mieści się także w pełni otwarta kuchnia, która zwiększa poczucie swobody i komfortu. Taki układ pomieszczeń sprawia także, że parter domu KA96 SZ wydaje się być wizualnie większy. Warto zauważyć także, że w projekcie domu nie zapomniano o strefie gospodarczej – zaplanowano tu wygodne pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję np. schowka, magazynku.

 

Projekt domu KA96 SZ – pomieszczenia mieszczące się na parterze:

  1. Wiatrołap - 4,58 metrów kwadratowych
  2. Kuchnia - 5,72 metrów kwadratowych
  3. Łazienka - 3,86 metrów kwadratowych
  4. Pokój dzienny (salon i jadalnia) - 36,04 metrów kwadratowych
  5. Pomieszczenie gospodarcze - 2,71 metrów kwadratowych

 

Piętro w projekcie domu KA96 SZ zostało całkowicie przeznaczone na realizację strefy nocnej. Zaplanowano tutaj realizację trzech niezależnych pokojów, w tym dwa z nich mają dostęp do wyjścia na balkon. Pokoje są ustawne i wygodne, będą odpowiadać potrzebom rodzin czteroosobowych i większych. Na piętrze domu KA96 SZ zaplanowano także rodzinną, niedużą łazienkę.

 

Projekt domu KA96 SZ – pomieszczenia mieszczące się na piętrze:

  1. Hall - 8,35 metrów kwadratowych
  2. Pokój - 11,85 metrów kwadratowych
  3. Pokój - 10,25 metrów kwadratowych
  4. Pokój - 9,57 metrów kwadratowych
  5. Łazienka - 4,34 metrów kwadratowych

 

Projekt domu KA96 SZ w budowie z firmą New-House

Jeżeli cenią sobie Państwo projekty domów nowoczesnych i jeżeli szukają Państwo projektu domu do 70 metrów kwadratowych powierzchni zabudowy – projekt domu KA96 SZ będzie dla Państwa świetnym rozwiązaniem! Decydując się jednocześnie na realizację budowy w firmie New-House zyskują Państwo pewność zrealizowania budowy w sposób solidny i sprawny. Zajmujemy się budową w sposób kompleksowy, a całą realizacje obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Belfast VI DCP268e
Wyświetl cenę
104m2
nowoczesny z plaskim dachem
Edynburg II DCP291a
Wyświetl cenę
106m2
nowoczesny z plaskim dachem
KA28S
Wyświetl cenę
109m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000