Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom weselny Ariadna

Powierzchnia użytkowa

1130 m2

budowa domu Dom weselny Ariadna - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom weselny Ariadna
Nazwa Pracowni: Villanette
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Dom weselny Ariadna

Dom weselny Ariadna to projekt stworzony z myślą o inwestorach pragnących otworzyć własny dom weselny. Znajdziemy w nim dwie sale: dużą o powierzchni 243m2 oraz małą o powierzchni 68m2. Na uwagę zasługuje przemyślany rozkład pomieszczeń. Z korytarza można udać się do męskiej i damskiej toalety, a także do szatni. Do dużej kuchni przylegają pomieszczenia gospodarcze: magazyny, schowki, obieralnia warzyw czy pokój socjalny. Na poddaszu znajdują się natomiast pokoje gościnne zapewniające kilkanaście miejsc noclegowych. Na górze dostępny jest także taras widokowy.

Łączna powierzchnia użytkowa domu weselnego Ariadna wynosi 1130m2. Ważnym udogodnieniem jest podpiwniczenie, w którym znajduje się duży garaż. Firma budowlana New House zajmie się profesjonalną adaptacją projektu, nanosząc zmiany zadysponowane przez inwestora. Projekt można zrealizować wraz z kompleksowym zagospodarowaniem terenu działki. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w sprawdzonej technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000