Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Floryda 2

Powierzchnia użytkowa

537 m2

budowa domu Rezydencja Floryda 2  - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Floryda 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: nowoczesny z plaskim dachem
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Floryda 2

Rezydencja Floryda 2 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 537m2. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Projekt stworzony przez studio MG Projekt jest dedykowany inwestorom, którzy oczekują dużego domu o podwyższonych standardach oraz dodatkowych pomieszczeniach, które można wykorzystać wedle indywidualnych potrzeb. Budynek odznacza się nieregularną bryłą z dużymi przeszkleniami i tarasami widokowymi, w wieńczy go płaski dach z górnymi przeszkleniami zapewniającymi więcej światła dziennego w pomieszczeniach. Minimalne wymiary działki, na których można wybudować Rezydencję Floryda 2 wynoszą 35,86 x 34,47 metrów.

 

Główny obszar na parterze zajmuje duża strefa dzienna, na którą składają się: pokój telewizyjny, salon, jadalnia oraz otwarta kuchnia z wyspą kuchenną i spiżarnią. Pokój dzienny posiada kominek, a ponadto można z niego przejść na przestronny taras położony od strony ogrodu. W hallu mieszczą się: toaleta, schodek, schody prowadzące na piętro i szatnia, z której można przejść do dwustanowiskowego garażu. Na parterze dostępny jest także duży pokój, który można wykorzystać do celów rekreacyjnych lub sportowych. Na piętrze dostępnych jest pięć sypialni, a każda posiada prywatną łazienkę i garderobę. Do tego dochodzi przestronna antresola z pustką przestrzenną nad salonem. Dużym plusem są balkony, z których można cieszyć się widokiem na ogród.

 

Dom piętrowy Rezydencja Floryda 2 jest wznoszony w technologii murowanej: betonowe fundamenty, ściany zewnętrzne z pustaków ocieplonych styropianem, strop monolityczny żebrowy. Dach płaski pokryto membraną. Elewację budynku wykończono jasnym tynkiem oraz szarymi płytami elewacyjnymi. Rezydencja Floryda 2 została stworzona w nowoczesnej stylistyce, która dobrze wpisuje się we współczesne trendy w budownictwie. To komfortowa rezydencja, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów.

 

Projekt domu Rezydencja Floryda 2 to piętrowa willa o nowoczesnej architekturze dla 6 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa to prawie 537 m2 (kubatura 2511 m3). To superkomfortowa willa z płaskimi dachami i dużymi, przeszklonymi ścianami łączącymi reprezentacyjne wnętrze z ogrodem. Minimalne wymiary działki na jakiej można zrealizować projekt ma wielkość: 35,86 x 34,47 m.

 

Architektura domu Rezydencja Floryda 2

 

Ideą przewodnią kształtowania bryły oraz wnętrza budynku jest przenikanie się prostopadłościennych ścian i poziomych płyt z otwarciami i przeszkleniami. Tworzy to grę świateł i kadrujących się widoków wnętrza i otoczenia. Dzięki takiemu założeniu budynek jest bardziej interesujący i mniej monotonny. Jednocześnie całość architektury zamknięta jest w siatce konsekwentnie powtarzających się detali, nadając całej strukturze odpowiedni rytm i porządek. Rezydencja Floryda 2 choć ma bardzo nowoczesny styl, nie jest przesadnie ekstrawagancki. Architektura budynku może z powodzeniem być dobrym tłem zarówno dla nowoczesnego wnętrza jak i bardziej eklektycznego - przełamanego antykami czy aranżacją w stylu glamour. Spokojny i stonowany styl domu z pewnością wytrzyma próbę czasu.

 

Wnętrze projektu Rezydencja Floryda 2

 

Do domu Rezydencja Floryda 2 wchodzimy przez przeszklony dwupiętrowy westybul do holu nad którym piętro tworzy most – antresolę między dwiema pustkami: salonu i przedsionka oraz frontową i ogrodową przeszkloną elewacją. Tak ukształtowane wnętrze dzieli budynek na pół dwukondygnacyjnym, otwartym wnętrzem dziennym. Z prawej strony na parterze mamy dużą, rodzinną kuchnię oraz jadalnię, a na piętrze sypialnie dziecięce. Z lewej strony rezydencji mamy część gospodarczo-techniczną oraz rekreacyjno-fitnesową, a na piętrze apartament państwa domu i osobne mieszkanie (wyposażone w oddzielny dostęp). Centralny salon willi łączy się z kilkoma innymi wnętrzami na parterze i piętrze. Wszystko to tworzy ogromną, swobodną przestrzeń do codziennego życia. Mamy tutaj dwa zestawy mebli wypoczynkowych - przy kominku i przy ścianie multimedialnej. Salon łączy się z jadalnią i kuchnią, holem ozdobionym monumentalnymi schodami, które oparte są o kamienno- wodną ścianę ze zbiornikiem wody u podnóża schodów. Ściana wodna i zbiornik są naturalnym klimatyzatorem wnętrza budynku. Salon łączy się również z holem piętra (domowa biblioteka) oraz z gabinetem - przez imponującą szklaną ścianę. Salon otwiera się również na ogród i zróżnicowane wysokościowo rozbudowane tarasy, a jacuzzi i basenem. Na piętrze apartamenty rodziców i dzieci mają własne łazienki i garderoby. W sypialni głównej przewidziano garderoby dla niego i dla niej.

 

Koszty budowy projektu Rezydencja Floryda 2

 

Rezydencja Floryda 2 to w stu procentach luksusowy dom, spełnienie snu o prawdziwie komfortowym i wygodnym życiu. To wizytówka właścicieli mających ponadprzeciętną wrażliwość na piękno oraz zasobność. Zgodnie z szacunkami naszych kosztorysantów inwestycja do stanu surowego zamkniętego to 732 757 zł netto, a realizacja pod klucz wyniesie 1 729 721 zł netto. Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF 40.

 

W gotowym projekcie rezydencji można wprowadzać zmiany, a pracownia do każdej dokumentacji dołącza bezpłatnie „Zgodę na zmiany", dzięki której modyfikacje do projektu może wprowadzić każdy projektant z uprawnieniami w Polsce.

 

Do projektu Rezydencja Floryda 2 można zamówić dodatkowe pakiety rysunków, które rozszerzają funkcjonalność domu, poprawiają wygodę użytkowania budynku czy energooszczędność projektu. Są to na przykład pakiet kotłownia na paliwo stałe, dziennik budowy, projekty ogrodzeń czy instalacja fotowoltaiczna.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Floryda 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
537m2
nowoczesny z plaskim dachem
Springfield DCS18
Wyświetl cenę
500m2
nowoczesny z plaskim dachem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000