Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda 5

Powierzchnia użytkowa

348 m2

budowa domu Willa Floryda 5 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Floryda 5

Willa Floryda 5

Funkcjonalne, przestronne i nowoczesne domy jednorodzinne wchodzące w skład serii projektów pod wspólną nazwą Willa Floryda to w istocie jeden projekt przygotowany w kilku wersjach. Pracownia projektowa MG Projekt odpowiedzialna za wykonanie tych koncepcji zadbała o to, aby każda z nich różniła się pod względem dostępnej powierzchni, jak również ilości i ułożenia poszczególnych pomieszczeń. Jednakże główny zamysł oraz ogólna stylistyka nieruchomości w każdym przypadku pozostaje niezmienna. W niniejszym tekście przyjrzymy się bliżej projektowi funkcjonującemu pod nazwą Willa Floryda 5.

Willa Floryda 5 - technologia budowlana

Willa Floryda 5 to projekt oparty o betonowe ławy oraz ściany fundamentowe wykonane z betonowych bloczków. Dom wykonany jest w technologii murowanej. W trakcie prac budowlanych wykorzystywane są zarówno pustaki Protherm 25, jak również styropian. Strop jest monolityczny betonowy a dach to konstrukcja czterospadowa nachylona pod kątem zaledwie 20 stopni pokryta blachą na rąbek. Tak niskie nachylenie dachu w praktyce oznacza, że z zewnątrz wydaje się, iż jest on płaski. To niewątpliwy ukłon projektantów w kierunku nowoczesnych rozwiązań architektonicznych stosowanych na całym świecie. Elewacja nieruchomości wybudowanej według projektu Willa Floryda 5 stanowi sprawne połączenie płyty HPL oraz tynku cienkowarstwowego. A w połączeniu z ogromnymi przeszkleniami oraz wykonanymi ze szkła tarasami i balkonami sprawia, że całość prezentuje się nad wyraz elegancko, nowocześnie i luksusowo. Warto również wspomnieć, że w projekcie oprócz samego budynku został zaprojektowany również wielostanowiskowy garaż.

Willa Floryda 5 – powierzchnia nieruchomości

Projekt rezydencji Willa Floryda 5 ma 348 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Jest to zatem nieruchomość, która spełni oczekiwania inwestorów poszukujących dużej przestrzeni do życia dla siebie i swoich bliskich. Powierzchnia zabudowy domu stanowi 375,29 m² a kubatura budynku wynosi 2010 m³.

Willa Floryda 5 – parter nieruchomości

Do rezydencji wybudowanej według projektu Willa Floryda 5 prowadzi podest wejściowy, z którego wchodzimy wprost do przedsionka połączonego z szatnią przeznaczoną do przechowywania odzieży wierzchniej oraz obuwia. Z przedsionka wchodzi się do dużego hallu, z którego można dostać się do różnych części nieruchomości w tym np. do garażu. Nie da się ukryć, że to rozwiązanie znacząco podnosi funkcjonalność budynku i wpływa na wygodę użytkowania zarówno domowników, jak i gości. Obok hallu znajdziemy również dodatkową toaletę.

Centralną częścią parteru w Willi Floryda 5 jest ogromny pokój dzienny (85,19 metra kwadratowego) w praktyce składający się z przestronnego salonu z bio kominkiem oraz jadalni. Przestrzeń tego pomieszczenia dodatkowo potęguje pustka, która została zaprojektowana nad pokojem dziennym. Z salonu przez duże przeszklone drzwi możemy wyjść na taras, który w miesiącach letnich stanowi dodatkową przestrzeń rekreacyjną i pozwala wnikać przyrodzie wprost do wnętrza domu. To wszystko sprawia, że parter budynku stanowi idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną oraz przyjaciółmi.

Obok pokoju dziennego znajdziemy także kuchnię, która nie została oddzielona od salonu zbędnymi ściankami, dzięki czemu wnętrze wydaję jeszcze większe. Przy kuchni zaprojektowano również praktyczną spiżarnię idealną do przechowywania żywności oraz sprzętów kuchennych, dzięki czemu utrzymanie porządku staje się banalnie proste. Na parterze nieruchomości znajdziemy również strefę gospodarczą, w skład której wchodzi kotłownia, pomieszczenie, które z powodzeniem może służyć domownikom jako pralnia połączona z suszarnią oraz wielostanowiskowy garaż.

Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń znajdujących się na parterze Willi Floryda 5:

Willa Floryda 5 – piętro nieruchomości

Jak to z reguły bywa w rezydencjach, do których niewątpliwie należy projekt nieruchomości Willa Floryda 5, piętro domu przeznaczone jest na część sypialnianą, czyli w praktyce prywatną przestrzeń wszystkich domowników. Wnętrza na tym poziomie rozdysponowano na tyle funkcjonalnie, że odpowiedni poziom prywatności znajdzie tutaj nawet sześcioosobowa rodzina. Do dyspozycji domowników są dwie sypialnie małżeńskie połączone wspólną łazienką. Każda z nich ma prywatną garderobę, która znacząco ułatwia przechowywanie odzieży, butów, dodatków oraz osobistych drobiazgów. Oprócz tego są jeszcze dwie sypialnie pojedyncze, niezależna łazienka i pomieszczenie, które może służyć za biuro do pracy lub nauki. Czymś, co niewątpliwie zachwyca, jest fakt, że Willa Floryda 5 jest z niemal każdej strony otoczona przeszklonymi balkonami i tarasami. Pozwala to na dużą niezależność każdego z mieszkańców w zakresie spędzania czasu na świeżym powietrzu bez konieczności angażowania innych domowników. To szczególnie ważne w sytuacji, w której poszczególni członkowie rodziny mają odmienne preferencje w zakresie odpoczynku.

Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń znajdujących się na piętrze Willi Floryda 5:

Możliwości adaptacyjne projektu Willa Floryda 5

Projekt rezydencji Willa Floryda 5 daje możliwość wprowadzenia zmian, które pozwalają na dopasowanie nieruchomości do posiadanej przez inwestora działki budowlanej lub osobistych preferencji klienta. Architekci New-House są w tym zakresie do dyspozycji. Jeśli interesują Państwa konkretne zmiany, warto wcześniej skonsultować się z naszymi specjalistami, aby ustalić, czy ich wprowadzenie będzie możliwe.

Dlaczego warto wybudować Willę Floryda 5 razem z New-House?

New-House oferuje kompleksowe wykonanie rezydencji pod klucz w zaledwie 9 miesięcy. Nasze wsparcie nie obejmuje jednak jedynie prac budowlanych. Pomagamy naszym klientom na każdym etapie realizacji inwestycji, począwszy od pomocy w znalezieniu odpowiedniej działki budowlanej i sprawdzeniu jej pod kątem technicznym oraz prawnym poprzez wsparcie w uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonaniu przyłączy budowlanych na zagospodarowaniu przestrzeni wokół nieruchomości kończąc. Decydując się na kompleksową współpracę z nami, mogą Państwo liczyć także na 10 lat gwarancji na swój dom! Zachęcamy do zapoznania się z referencjami od naszych klientów, których zaufanie jest dla nas powodem do dumy i motorem do nieustannego rozwoju. Zapraszamy również do działu z realizacjami projektów wykonanych przez New-House.

Jak wygląda projekt domu Willa Floryda 5?

Osoby poszukującego projektu domu jednorodzinnego pod budowę, coraz częściej decydują się na gotowe rozwiązania. Bazy gotowych projektów są szeroko rozbudowane, więc inwestorzy mają możliwość szerokiego wyboru. Mimo to, są projekty, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem i są bardzo lubiane przez klientów. Wśród nich znajduje się na przykład projekt domu Willa Floryda 5.

New-House, jako firma budowlana, która działa na polskim rynku już od 1991 roku, zrealizowała ponad 1500 domów jednorodzinnych. Wśród nich niejednokrotnie pojawiały się domy realizowane na bazie różnych projektów z serii Willa Floryda. Klientom podoba się ich przestronność, nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność. Duże zainteresowanie sprawiło, że pracownia projektowa MG Projekt przygotowała kilka wersji projektu, które różnią się nieco od siebie, przede wszystkim powierzchnią, ilością i ułożeniem pomieszczeń. Główny zamysł oraz stylistyka pozostają niezmienne – każdy z nich to funkcjonalny, nowoczesny projekt domu jednorodzinnego. Jak wygląda projekt domu Willa Floryda 5? Przedstawimy to dokładnie w poniższym artykule. 

 

Willa Floryda 5 – parter

Do domu wchodzi się wprost z podestu wejściowego, który prowadzi do przedsionka. Sam przedsionek został połączony z szatnią, która pomoże w łatwy sposób zorganizować miejsce na odzież wierzchnią oraz obuwie. Przechodząc dalej znajdą się Państwo w dużym hallu, który prowadzi w różne części budynku. Warto również podkreślić, że hallu można się także dostać bezpośrednio z garażu, dzięki czemu dom Willa Floryda 5 zdecydowanie zyskuje na funkcjonalności. Obok zostało umieszczone również WC. Główną częścią parteru w tym projekcie jest pokój dzienny, który zachwyca dużą przestrzenią idealną do integracji z rodziną i organizowania spotkań z przyjaciółmi. Pokój dzienny łączy w sobie salon oraz jadalnię, a jego powierzchnia to aż 85,19 metrów kwadratowych. W pomieszczeniu zostało zaplanowane umieszczenie biokominka, który nada przestrzeni klimatu. Charakter projektu Willa Floryda 5 podkreśla również pustka nad salonem oraz duże przeszklone drzwi, które umożliwiają wyjście bezpośrednio na taras.

Tuż przy pokoju dziennym została umieszczona kuchnia. Jest to wydzielona część przestrzeni, ale nie została ona odseparowana ścianami działowymi, dzięki czemu cały parter wydaje się optycznie jeszcze większy. Przy kuchni zaprojektowano także spiżarnię, dzięki czemu domownicy zyskują dodatkową przestrzeń gospodarczą do przechowywania przetworów, zakupów i sprzętów kuchennych. Dalsza część parteru to strefa stricte gospodarcza – jest tutaj kotłownia oraz pomieszczenie na pralnię i suszarnię.

 

Willa Floryda 5 – piętro

Piętro budynku zostało zaplanowane, jako część sypialniana. Tak duża przestrzeń została bardzo funkcjonalnie zaplanowana, dzięki czemu pomieści nawet sześcioosobową rodzinę. Projekt domu Willa Floryda 5 obejmuje między innymi dwie małżeńskie sypialnie, do których przylega  wspólna łazienka, a każda z sypialni ma również prywatną garderobę. Na piętrze budynku zostały umieszczone jeszcze dwie pojedyncze sypialnie oraz łazienka. Znajduje się tu również dodatkowe pomieszczenie, które zostało zaplanowane, jako biuro. Dzięki temu rozwiązaniu domownicy mogą swobodnie pracować i uczyć się z domu z gwarancją spokoju i możliwością skupienia. Warto podkreślić również fakt, że Willa Floryda 5 ma piętro domu niemal z każdej strony otoczone przeszklonymi tarasami oraz balkonami. Budynek zyskuje dzięki temu na Świętnym designie, a dla mieszkańców domu jest to duża wygoda z możliwością zaczerpnięcia świeżego powietrza w każdym momencie, gdy przyjdzie im na to ochota.

 

Willa Floryda 5 – technologia budowy

Dom Willa Floryda 5 jest realizowany w technologii murowanej z użyciem pustaków Porotherm 25 oraz styropianu. Jako fundament realizacji używa się betonowych ław i ścian fundamentowych z betonowych bloczków. Z kolei strop jest monolityczny betonowy. Dach domu został zaprojektowany w formie czterospadowej z kątem nachylenia dwudziestu stopni, jednakże z poziomu odbiorcy wydaje się on płaski, dzięki czemu jest zgodny z najnowocześniejszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Jako pokrycie dachu jest wykorzystywana blacha na rąbek. Z kolei elewacja domu Willa Floryda 5 to połączenie tynku cienkowarstwowego oraz płyty HPL. Elewacja budynku robi niesamowite wrażenie, ponieważ jej połączenie z wysokimi przeszkleniami w domu oraz szklanymi balkonami, tarasami dają efekt połączenia elegancji z nowoczesnością. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że przy domu został zaprojektowany duży (wielostanowiskowy) garaż.

 

Willa Floryda 5 – powierzchnia domu i poszczególnych pomieszczeń

Ten projekt domu zalicza się zdecydowanie do tych większych. Willa Floryda 5 ma 348 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, więc bez wątpienia spodoba się osobom cieniącym dużą przestrzeń. Powierzchnia zabudowy domu to 375,29 metrów kwadratowych, natomiast kubPowierzchnia poszczególnych pomieszczeń znajdujących się na parterze Willi Floryda 5:atura obejmuje 2010 metrów sześciennych. Wielkość pomieszczeń prezentuje się następująco:

Parter w projekcie domu Willa Floryda 5:

 1. Przedsionek - 5,63 m2
 2. Szatnia – 7,07 m2
 3. WC – 4,46 m2
 4. Hall – 29,07 m2
 5. Pokój dzienny (salon + jadalnia) – 85,19 m2
 6. Kuchnia – 22,06 m2
 7. Spiżarnia – 5,63 m2
 8. Korytarz – 4,84 m2
 9. Pomieszczenie gospodarcze (pralnia/suszarnia) – 9,18 m2
 10. Kotłownia – 10,72 m2
 11. Garaż wielostanowiskowy – 60,89 m2

Piętro w projekcie domu Willa Floryda 5:

 1. Hall i antresola – 29,06 m2
 2. Pokój nr.1 – 19,90 m2
 3. Garderoba nr.1 – 6,03 m2
 4. Łazienka nr.1 – 11,62m2
 5. Pokój nr.2 – 20,66 m2
 6. Garderoba nr.2 – 6,05 m2
 7. Pokój nr.3 – 24,50 m2
 8. Pokój nr.4 – 24,17 m2
 9. Łazienka 12,79 m2
 10. Biuro – 19,98 m2

 

Adaptacja projektu Willa Floryda 5

Chcieliby Państwo przeprowadzić małe zmiany w projekcie? Przesunąć ułożenie okna  lub drzwi? A może zmienić kubaturę? Nasi architekci chętnie wykonają dla Państwa profesjonalną adaptację projektu, która pozwoli dopasować projekt Willa Floryda 5 do zakupionej działki oraz do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Aby zweryfikować możliwość wykonania konkretnych zmian, prosimy o kontakt. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro firmy New-House jest otwarte w godzinach 7-21. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Floryda 5 w budowie z New-House

Jesteśmy firmą, która zagwarantuje Państwu solidną, jakościową realizację wymarzonego domu jednorodzinnego. Budowa domu pod klucz zajmuje nam zaledwie dziewięć miesięcy, a realizacja z nami obejmuje również wykonanie przyłączy budowlanych, zapewnienie pozwolenia na budowę, zagospodarowanie przestrzeni wokół domu. Co więcej, na wykonany przez nas kompleksowo dom Willa Floryda 5 uzyskają Państwo aż dziesięć lat gwarancji!

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami: https://new-house.com.pl/realizacje oraz do sprawdzenia opinii klientów o współpracy z nami: https://new-house.com.pl/referencje.

Zachęcamy do współpracy. Willa Floryda 5 może być Państwa wymarzonym domem!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Regent
Wyświetl cenę
486m2
piętrowy
Willa z Basenem
Wyświetl cenę
414m2
piętrowy
LK&1755
Wyświetl cenę
363m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000