Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-New House 721

Powierzchnia użytkowa

322 m2

budowa domu HomeKONCEPT-New House 721 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-New House 721
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-New House 721

„HomeKONCEPT-New House 721” to duży projekt domu jednorodzinnego, którego powierzchnia użytkowa wynosi 322,29 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 32,84 x 25,96 m. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 25 stopni, dzięki czemu dom nabrał nowoczesnego wyglądu. Bryła budynku zachwyca dzięki elewacji połączonej z betonu, tynku i naturalnego kamienia. Dekoracyjne belkowanie nie tylko podnosi atrakcyjność tylnej strefy domu ale także płynnie przechodzi w pergolę. Podział domu na część dzienną i nocną zyska wielu zwolenników. Duże powierzchnie przeszkleń wypełnią przestrzeń naturalnym światłem. Część dzienną tworzy przestronny salon z wyjściem na taras, otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia. Uzupełnieniem tej części domu jest gabinet. Na parterze mieści się również część gospodarcza, łazienka, garderoba oraz garaż dwustanowiskowy z kotłownią/pralnią. Piętro domu to intymna strefa domowników, w której znajdują się trzy sypialnie, w tym apartament małżeński z łazienką, garderoba oraz wyjściem na balkon. Ciekawym pomieszczeniem na piętrze jest biblioteka dla miłośników książek oraz pomieszczenie rekreacyjne z przeznaczeniem na siłownię bądź domowe SPA. Architekt uwzględnił na piętrze kolejną ogólnodostępną łazienkę, dwie garderoby oraz pralnię. Zalecana przez architekta realizacja gotowego projektu „HomeKONCEPT-New House 721” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi ładnie wkomponuje się w każdą działkę. Jest przykładem energooszczędnego projektu domu.

 

Projekt domu HomeKONCEPT-New House 721

 

Państwa marzeniem jest duży, nowoczesny dom jednorodzinny, który jednocześnie będzie zapewniał oryginalność i funkcjonalność? Tak właśnie można opisać projekt domu HomeKONCEPT-New House 721, który został wykonany przez znaną i cenioną w Polsce pracownię projektową HomeKONCEPT.

 

Firma New-House, jako działająca od 1991 roku firma budowlana, współpracuje z wieloma różnorodnymi firmami. Wśród nich jest wiele pracowni projektowych, które oferują gotowe projekty domów jednorodzinnych. Z każdym z nich mogą się Państwo zapoznać pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich są jednak takie projekty, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem inwestorów. Na przykład projekty realizowane przez architektów z pracowni HomeKONCEPT są wielokrotnie doceniane przez inwestorów, którzy cenią sobie projekty domów w nowoczesnym stylu. Architekci tej pracowni doskonale wiedzą, jak wyciągnąć najlepszą esencję z najnowszych trendów architektonicznych i połączyć to z zasadą funkcjonalności i komfortu we wnętrzu. Właśnie w ten sposób powstał między innymi projekt domu HomeKONCEPT-New House 721. Być może to właśnie ta propozycja okaże się dla Państwa idealnym rozwiązaniem na budowę własnego domu jednorodzinnego. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami projektu, jeżeli szukają Państwo domu z dużą przestrzenią, innowacyjnymi rozwiązaniami i przyciągającą wzrok elewacją. Dom HomeKONCEPT-New House 721 spełnia każde z tych kryteriów.

 

Sposób budowy domu HomeKONCEPT-New House 721

 

HomeKONCEPT-New House 721 to luksusowa, duża rezydencja, która została wykonana w nowoczesnym stylu. Jest to projekt domu willowego. Jego powierzchnia użytkowa to aż 322 metry kwadratowe zaplanowane na dwóch kondygnacjach.

 

Projekt domu HomeKONCEPT-New House 721 to prosta bryła domu, która powstała na bazie prostokąta z nieco wysuniętą w stronę frontową częścią dzienną oraz garażem. Warto od razu zauważyć, że garaż w projekcie jest dwustanowiskowy i ma powierzchnię nieco ponad 40 metrów kwadratowych. Tuż przy nim mieści się również pomieszczenie gospodarcze, zarezerwowane docelowo na kotłownię. 

Dom HomeKONCEPT-New House 721 wyróżnia przede wszystkim niezwykle innowacyjna elewacja. Przyciąga ona wzrok oryginalną, ciemną kolorystyką i ciekawym połączeniem materiałów. Do elewacji w tym projekcie wykorzystywany jest kamień naturalny, drewno oraz tynk silikonowy. Efekt podkreśla ciemna stolarka okienna oraz duże, liczne (co jest charakterystyczne dla nowoczesnych projektów) przeszklenia. Taka ilość dużych okien ma wpływ nie tylko na interesującą stylistykę domu, ale również świetne doświetla wnętrze, przez co wpływa na obniżenie kosztów prądu. W projekcie wykorzystano również charakterystyczne dekoracyjne belkowanie, które przechodzi w pergolę. To świetna dekoracja tylnej części domu. W tej strefie mieści się także duży, zadaszony taras, gdzie można spędzać czas z całą rodziną i przyjaciółmi. To miejsce ciche i odizolowane od wścibskich oczu czy też hałasu ulicy, 

 

Dom HomeKONCEPT-New House 721 jest budowany z wykorzystaniem tradycyjnego posadowienia - ław fundamentowych. Jest to budynek wykonywany technologią murowaną, jego dwuwarstwowe ściany są wykonywane z pustaka ceramicznego 25 cm oraz styropianu lub wełny mineralnej 20 cm.  Dodatkowe docieplenie ścian zewnętrznych w połączeniu z wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła sprawiają, że jest to projekt domu energooszczędnego. Wskaźnik Ep dla domu HomeKONCEPT-New House 721 wynosi 69,67 kWh/(m²rok), a więc spełnia wytyczne dotyczące energooszczędności budynków jednorodzinnych WT 2021. Całą realizację przykrywa dwuspadowy dach o powierzchni 357 metrów kwadratowych. Jego kąt nachylenia wynosi 25 stopni. Powierzchnia dachu jest okrywana ciemną dachówką ceramiczną. 

 

Najważniejsze dane projektu HomeKONCEPT-New House 721

 

Powierzchnia użytkowa - 322,29 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 254,16 metrów kwadratowych

Kubatura - 1 929 metrów sześciennych

Powierzchnia dachu - 357 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu - 25 stopni

Wysokość budynku - 9,22 metrów

Szerokość elewacji - 28,84 metrów

Długość elewacji - 22,96 metrów

Minimalna szerokość działki - 32,84 metrów

Minimalna długość działki - 25,96 metrów

Wskaźnik Ep - 69,67 kWh/(m²rok)

Wskaźnik Euco - 18,95 kWh/(m²rok)

 

Wnętrze domu w projekcie HomeKONCEPT-New House 721

 

Dom HomeKONCEPT-New House 721 miał zaprojektowane wnętrze z naciskiem na funkcjonalność. Dzięki temu poruszanie się po nim jest intuicyjne, a każdy domownik ma tutaj swoje miejsce. Projekt domu HomeKONCEPT-New House 721 charakteryzuje mądre wykorzystanie każdego metra z tak dużej powierzchni użytkowej. Pozwala na to przede wszystkim podzielenie domu na strefy - dzienną, gospodarczą oraz nocną. Podczas gdy strefa nocna została całkowicie oddzielona od pozostałych, “głośniejszych” stref i umieszczona na piętrze.

 

Na poddaszu znajduje się przestronna strefa dzienna, która łączy w sobie salon, jadalnię, kuchnię, a także spiżarnię. Dzięki pozostawieniu tej strefy otwartej ma się poczucie, że dom jest jeszcze większy niż w rzeczywistości. Strefa dzienna domu HomeKONCEPT-New House 721 pozwala na spędzanie wielu godzin na integracji z rodziną i przyjaciółmi. Po przeciwległej stronie parteru mieści się gabinet oraz łazienka. Warto również podkreślić, że tuż przy wejściu do domu znajduje się garderoba, co znacząco poprawia komfort wnętrza.

 

Pomieszczenia na parterze domu HomeKONCEPT-New House 721:

 

 1. Wiatrołap 6,02 m²
 2. Pokój dzienny 38,57 m²
 3. Jadalnia 12,27 m²
 4. Kuchnia 16,74 m²
 5. Spiżarnia 5,10 m²
 6. Hall 17,08 m²
 7. Pokój 15,30 m²
 8. Łazienka 5,31 m²
 9. Garderoba 6,07 m²
 10. Kotłownia 7,11 m²
 11. Garaż dwustanowiskowy 40,71 m²
 12. Taras (201,47 m²)
 13. Taras (67,15 m²)

 

Z kolei na piętrze znalazła się strefa nocna, która pozwala domownikom na odpoczynek, chwilę wytchnienia w odosobnieniu. Wnętrze domu zostało tak dobrze zaprojektowane, że każdy z domowników ma zapewnioną pełną prywatność oraz intymność. Znajdują się tutaj trzy pokoje sypialniane, więc dom może zamieszkać nawet cztero- lub pięcioosobowa rodzina. Każdy z pokojów ma przypisaną własną garderobę, a największa sypialnia ma również prywatną łazienkę. Na parterze mieści się również większa łazienka do wspólnego użytku dla domowników. W tej strefie zadbano również o wypoczynek i rekreację. Mieści się tutaj pokój rekreacyjny oraz pomieszczenie przeznaczone na bibliotekę.

 

Pomieszczenia na poddaszu domu HomeKONCEPT-New House 721:

 

 1. Hall 25,05 m²
 2. Pokój 15,49 m² (15,78 m²)
 3. Pokój 19,10 m² (19,46 m²)
 4. Garderoba 6,75 m² (6,94 m²)
 5. Pokój 19,80 m²
 6. Łazienka 6,07 m² (6,25 m²)
 7. Garderoba 10,60 m² (10,82 m²)
 8. Łazienka 12,59 m² (12,84 m²)
 9. Garderoba 8,03 m² (8,20 m²)
 10. Pomieszczenie gospodarcze 6,26 m² (6,39 m²)
 11. Pokój rekreacyjny 33,63 m² (34,18 m²)
 12. Pokój / biblioteka 29,35 m² (29,66 m²)
 13. Balkon (18,01 m²)
 14. Balkon (12,56 m²)
 15. Balkon (32,95 m²)

 

Budowa domu według projektu HomeKONCEPT-New House 721

 

Spodobał się Państwu projekt domu HomeKONCEPT-New House 721? Zachęcamy do współpracy z firmą New-House. Od wielu lat realizujemy projekty z pracowni projektowej HomeKONCEPT i mamy w tym duże doświadczenie. Co więcej, nasze kompleksowe realizacje obejmujemy aż dziesięcioletnią gwarancją jakości. Chcemy, żeby nasz klient mógł przejść przez proces realizacji wymarzonego domu możliwie bezstresowo, dlatego wspieramy go na każdym etapie. Zachęcamy do kontaktowania się z nami, odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Budowa domu HomeKONCEPT-New House 721 z firmą New-House to gwarancja satysfakcji!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

HomeKONCEPT-New House 721 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
322m2
z poddaszem
Rezydencja Parkowa 3
Wyświetl cenę
259m2
z poddaszem
Rezydencja
Wyświetl cenę
312m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000