Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Wiosennej 7

Powierzchnia użytkowa

81 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Wiosennej 7
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Wiosennej 7

„Dom przy Wiosennej 7” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 81,35 m2, powierzchni zabudowy 85,60 m2 i kubaturze 403,60 m3. Ten gotowy projekt domu jednorodzinnego można zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 18,4 m x 16,1 m. W projekcie „Dom przy Wiosennej 7” architekt uwzględnił wiatę garażową, w przypadku rezygnacji z jej wykonania projekt zmieści się na działkę o minimalnej szerokości 16,1 m. Bryła budynku jest prosta i została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 40 stopni. Zalecaną technologią realizacji tego projektu jest technologia murowana. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkim wiatrołapie z którego mamy dostępną znajdującą się po prawej stronie kotłownię. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie holu znajduje się łazienka a dalej schody prowadzące na użytkowe poddasze oraz pokój, który domownicy będą mogli przeznaczyć na pokój gościnny. Po lewej stronie holu została zaprojektowana część dzienna, która uwzględnia pokój dzienny o powierzchni 17,51 m2 oraz kuchnię o powierzchni 7,09 m2. Ciekawym elementem wystroju wnętrza będzie znajdujący się w pokoju dziennym kominek, który w chłodniejsze dni nada przyjemnego ciepła. W części nocnej na użytkowym poddaszu znajdują się trzy pokoje i rodzinna łazienka. „Dom przy Wiosennej 7” jest propozycją niedużego domu, który zapewni komfort 4-6 osobowej rodzinie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000