Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-41

Powierzchnia użytkowa

219 m2

budowa domu HomeKONCEPT-41 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-41
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-41

„ HomeKoncept-41 ” to gotowy projekt o nowoczesnej architekturze, ciekawym układzie funkcjonalnym i wyjątkowych rozwiązaniach architektonicznych. Dom zachwyca swoim oryginalnym wyglądem. Wzrok przyciąga dwukolorowa elewacja, zaprojektowana z kamienia elewacyjnego połączonego z białym i czarnym tynkiem. Elegancji dodaje ozdobne belkowanie okalające budynek na parterze jak i również piętro domu. Przepiękne, duże tarasy robią niewątpliwie spore wrażenie i podkreślają dobry styl, a także pełnią funkcję wypoczynkową. Nietypowe przeszklenia budynku sprawiają, że we wnętrzach nie brakuje światła.

 

Wnętrze domu „HomeKoncept-41 ” to komfortowy układ pomieszczeń, na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym połączonym ze spiżarnią. W drugiej części planu parteru zaprojektowano sypialnię z łazienką oraz garderobą, gabinet oraz dwustanowiskowy garaż z kotłownią, która posłuży chociażby do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Piętro domu to dwa ustawne pokoje, łazienka, pomieszczenie gospodarcze lub garderoba oraz dość spora przestrzeń na rekreację. Projekt domu jednorodzinnego to dom dla koneserów nowoczesnych rozwiązań oraz ceniących komfort i wygodę. Warto dodać, że budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym. Budowa domu pod klucz z naszą firma budowlaną upłynie bezstresowo i w niedługim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem kosztów budowy.

 

Projekt domu HomeKONCEPT-41 - szczegóły realizacji

 

Dla osób, które poszukują stylowych domów piętrowych, propozycje do pracowni HomeKONCEPT często okazują się najlepszym rozwiązaniem. HomeKONCEPT-41 to kolejna efektowna, nowoczesna propozycja domu piętrowego. To dom, który przyciąga wzrok swoją efektowną elewacją i jednocześnie zachwyca funkcjonalnym wnętrzem. Połączenie tych dwóch cech to przepis na sukces! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu domu HomeKONCEPT-41.

 

Firma New-House od 1991 roku oferuje swoim klientom kompleksowe usługi budowy domów. Skupiamy się na prezentowaniu szerokiej gamy usług, aby móc zadbać o dosłownie każdy aspekt realizacji i w pełni dostosować formę współpracy do potrzeb i oczekiwań klienta. W naszej ofercie, poza budową domu pod klucz, znajdą Państwo między innymi usługi związane ze sprawdzeniem warunków gruntowych działki, pomocą w poszukiwaniu odpowiedniego projektu domu, a także realizacją spraw formalnych. Dbamy o zadowolenie klienta, wiemy, że każdy inwestor ma zupełnie inną wizję wymarzonego domu jednorodzinnego. Właśnie dlatego w naszej bazie projektowej znajdują się tysiące interesujących propozycji. Wśród nich znajdą Państwo wiele projektów, które powstały w pracowni projektowej HomeKONCEPT, z której współpracujemy od lat. To pracownia, która cieszy się dużym zaufaniem inwestorów. Architekci przygotowujący projekty dbają o nowoczesność, świetny styl, a także funkcjonalność realizacji. Te cechy charakteryzują również świetnie wykonany projekt domu HomeKONCEPT-41. Warto się zapoznać ze szczegółami tej właśnie realizacji! Być może okaże się dla Państwa projektem, który idealnie odwzorowuje Państwa oczekiwania oraz potrzeby.

 

Projekt domu Homekoncept-41 - dane techniczne budowy

 

Dom Homekoncept-41 odznacza się nietypową, efektowną bryłą budynku, niebalną elewacją, dużą powierzchnią użytkową i wysoce funkcjonalnym wnętrzem. Dom jest piętrowy, przestronny i zachowany w nowoczesnym stylu projektowym. Zdecydowanie spodoba się on osobom ceniącym sobie innowacyjność.

 

Homekoncept-41 ma dokładnie 218,79 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. W bryłę budynku został wbudowany dwustanowiskowy garaż o powierzchni 39,90 metrów kwadratowych. Warto również wiedzieć, że powierzchnia zabudowy wynosi 227,4 metrów kwadratowych, powierzchnia całkowita to 430,73 metrów kwadratowych, z kolei kubatura budynku to 1251 metrów sześciennych.

 

Dom Homekoncept-41 ze względu na dwie kondygnacje ma wysokość 7,41 metrów, z kolei szerokość jego elewacji wynosi 15,90 metrów, a długość to równe 20 metrów. W związku z tym, aby móc zrealizować projekt domu Homekoncept-41 konieczne jest posiadanie działki o wymiarach liczących minimum 23,52 metry szerokości oraz 27,64 metry długości.

 

Budynek jest realizowany z wykorzystaniem technologii murowanej. Posadowienie domu Homekoncept-41  to tradycyjne ławy fundamentowe. Z kolei ściany zewnętrzne są dwuwarstwowe i wykonane z pustaków ceramicznych (25 cm) oraz ze styropianu (20 cm). Stropy w projekcie są żelbetowe wylewane. Dach budynku można określić jako płaski, jego poziom nachylenia to 2 stopnie. Jego powierzchnia wynosi 82 metry kwadratowe. Schody w projekcie są żelbetowe zabiegowe.

 

Dom Homekoncept-41 zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jego elewacja jest niezwykle efektowna, w jej realizacji jest wykorzystywany jasny tynk oraz kontrastowy, ciemny kamień elewacyjny. Warto również wiedzieć, że jest to dom, który wykonano zgodnie z najnowszym standardem WT 2021.

 

Warto wspomnieć o sposobie ogrzewania domu, jakim jest instalacja gazowa, na którą składa się piec kondensacyjny oraz ogrzewanie podłogowe w salonie z jadalnią, kuchni, łazienkach, wiatrołapie, pralni, garderobach, pomieszczeniu gospodarczym, pomieszczeniu rekreacyjnym i części komunikacyjnej, tradycyjne grzejniki znalazły się zaś w pozostałych pomieszczeniach. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją znajduje się w całym domu.

 

Najważniejsze aspekty techniczne budowy domu według projektu HomeKONCEPT-41:

 

  

Aranżacja wnętrza w projekcie HomeKONCEPT-41

 

Dom HomeKONCEPT-41 charakteryzuje się świetną funkcjonalnością, dzięki temu, że zastosowano we wnętrzu podział na strefy: dzienną, nocną i gospodarczą.

 

Wchodząc do domu  można skorzystać z garderoby, która leży tuż przy wiatrołapie. Od wejścia można przejść także bezpośrednio do strefy dziennej, która łączy salon, jadalnię oraz kuchnię. Ze strefy dziennej można także wyjść bezpośrednio na przydomowy taras. W drugiej części domu zaplanowano sypialnię i położoną obok łazienkę, garderobą. Na parterze domu HomeKONCEPT-41 znajduje się także gabinet i leżąca obok niego mniejsza łazienka. Ta kondygnacja to także strefa gospodarcza - znajduje się tu pralnia i kotłownia.

 

Pomieszczenia znajdujące się na parterze w projekcie domu HomeKONCEPT-41:

 

 1. Wiatrołap - 3,57 metrów kwadratowych

 2. Garderoba - 2,85 metrów kwadratowych

 3. Spiżarnia - 2,03 metrów kwadratowych

 4. Kuchnia - 15,45 metrów kwadratowych

 5. Pokój dzienny (salon i jadalnia) - 44,12 metrów kwadratowych

 6. Pokój - 20,37 metrów kwadratowych

 7. Łazienka - 9,59 metrów kwadratowych

 8. Garderoba - 9,62 metrów kwadratowych

 9. Pokój - 8,75 metrów kwadratowych

 10. Kotłownia - 9,21 metrów kwadratowych

 11. Łazienka - 3,91 metrów kwadratowych

 12. Korytarz - 13,27 metrów kwadratowych

 13. Garaż dwustanowiskowy - 39,90 metrów kwadratowych

 

W ciekawy sposób została zaplanowane także piętro domu. Poza strefą nocną, która obejmuje dwie sypialnie, zaplanowano tutaj także strefę czysto rekreacyjno-rozrywkową. Znajduje się tutaj przestronny pokój rozrywkowy, którego powierzchnia użytkowa wynosi aż 25,5 metrów kwadratowych. Można tam zrealizować na przykład domową strefę fitness i siłownię. To także świetne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, bawialnię. Na piętrze domu HomeKONCEPT-41  znajduje się także kolejna łazienka, dzięki czemu został zwiększony komfort dla wszystkich domowników. Warto zdecydować się na to, by na przykład parter przeznaczyć dla rodziców, dla głowy domu,  z kolei piętro w projekcie może zostać przeznaczone dla dzieci. Cały dom HomeKONCEPT-41 jest dostosowany do potrzeb nawet cztero-, pięcioosobowej rodziny.

 

Pomieszczenia znajdujące się na piętrze w projekcie domu HomeKONCEPT-41:

 

 1. Pokój - 15,13 metrów kwadratowych

 2. Pomieszczenie gospodarcze - 4,20 metrów kwadratowych

 3. Pokój - 14,07 metrów kwadratowych

 4. Łazienka - 7,34 metrów kwadratowych

 5. Pomieszczenie rekreacyjne - 25,52 metrów kwadratowych

 6. Korytarz - 9,79 metrów kwadratowych

 

Budowa domu HomeKONCEPT-41 z firmą New-House

 

Projekt domu HomeKONCEPT-41 to świetna propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesność i funkcjonalność. Dzięki temu będzie można się cieszyć nie tylko świetną, oryginalną estetyką, ale także dostosowanym do potrzeb rodziny wnętrzem. Firma New-House chętnie zrealizuje dla Państwa ten projekt. Zapewniamy sprawną i solidną budowę domu pod klucz, całą realizację obejmujemy także dziesięcioletnią gwarancją jakości. Zachęcamy do podjęcia współpracy z New-House, projekt domu HomeKONCEPT-41 może być Państwa przyszłym domem!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000