Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-31

Powierzchnia użytkowa

142 m2

budowa domu HomeKONCEPT-31 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-31
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-31

Gotowy projekt domu „HomeKoncept-31” to przykład nowoczesnego stylu domu. Odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę o minimalnych wymiarach 23,52 x 26,95 m. To wyjątkowy projekt domu parterowego o powierzchni 142,19 m2 z dachem wielospadowym o kącie nachylenia 35 stopni. Projekt „HomeKoncept-31” uwzględnia garaż dwustanowiskowy, kotłownię i pomieszczenie gospodarcze. Projekt posiada bryłę sprawiającą wrażenie bardzo funkcjonalnych pomieszczeń , w którym zastosowany jest podział domu na strefy. Poruszanie się po domu „HomeKoncept-31” jest bardzo wygodne. Projekt przewiduje kuchnię ze spiżarnią, która otwiera się na jadalnię i duży salon. Kominek w salonie sprawi, że nadany zostanie w nim niepowtarzalny klimat. Zastosowane przeszklenia jadalni i salonu pomogą wypełnić wnętrze naturalnym światłem. Architekt uwzględnił w projekcie jedną łazienkę a także oddzielne WC. Zaprojektowano w projekcie trzy przestronne sypialnie, które zaspokoją potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Projekt domu zachęca zaprojektowanym tarasem, który pozwoli na kontakt z naturą w gronie najbliższych. Dzięki zastosowanej jasnej elewacji, która łączy ze sobą płyty betonowe z drewnem, projekt prezentuje się wyjątkowo. Dom „HomeKoncept-31” przeznaczony jest dla osób, które chcą mieszkać stylowo i oryginalnie. Zastosowana w projekcie technologia murowana powoduje, że dom będzie dobrą inwestycją niezależnie od okolicy. Projekt „HomeKoncept-31” zachwyci swoją elegancją oraz ciekawymi detalami. Dom został zaprojektowany jako energooszczędny. Warto wspomnieć, że w salonie, jadalni, kuchni, łazienkach, pralni, garderobie, wiatrołapie i w części komunikacyjnej zastosowano ogrzewanie podłogowe, które uzupełnia wentylacja mechaniczna, w pozostałych pomieszczeniach zaś wykorzystano tradycyjne grzejniki.

 

Wygląd domu HomeKONCEPT-31

 

Chcielibyśmy Państwu zaprezentować projekt eleganckiego, nowoczesnego domu parterowego, jakim jest HomeKONCEPT-31. To dom idealny dla osób, które poszukują domu funkcjonalnego o średnim metrażu, który jednocześnie będzie prezentował wysokie walory estetyczne. Właśnie tak, w wielkim skrócie, może określić HomeKONCEPT-31. Jak wygląda dokładnie? O tym postaramy się opowiedzieć w tym artykule.

 

Jako firma budowlana z niemal trzydziestoletnim stażem, współpracowaliśmy już z wieloma inwestorami. Wiemy, że każdy klient oczekuje od domu czegoś innego i kieruje się innymi wyznacznikami. Wynika to z różnorodnych potrzeb, a także różnej sytuacji życiowej oraz materialnej każdego klienta. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa gotową bazę, w której znajdą Państwo konkretne projekty domów z kosztorysem. Można im się przyjrzeć na stronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajduje się także dom HomeKONCEPT-31, a także inne wersje tego samego projektu. Często decydujemy się na to, by oferować klientom różne warianty, ponieważ nie chcemy by musieli rezygnować z domu, który im się podoba, tylko dlatego, że nie odpowiada im metraż lub liczba pokojów. HomeKONCEPT-31 to jeden z projektów, który inwestorzy sobie bardzo wysoko cenią.

 

Aranżacja przestrzeni w HomeKONCEPT-31

 

Projekt domu HomeKONCEPT 31 obejmuje 141 metrów kwadratowych na powierzchni jednej kondygnacji. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie harmonijnego, skupionego na jednej przestrzeni życia rodzinnego. Z poziomu parteru łatwiej jest nadzorować i kontrolować to, co się dzieje w całym domu. Z tego względu na HomeKONCEPT 31 często decyduję się pary z małymi dziećmi lub osoby zajmujące się starszymi lub niepełnosprawnymi osobami. Wykluczenie z projektu HomeKONCEPT 31 schodów, które są koniecznością w domach piętrowych oraz parterowych, pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich domowników, a także wygody. Dla osób starszych i schorowanych codzienne przemieszczanie się po schodach może się okazać bardzo dużym problemem.

 

Do domu HomeKONCEPT 31 dostaną się Państwo spod murowanego podcienia. W projekcie HomeKoncept-31 szczególną uwagę zwraca przestronny taras i szykowna elewacja domu skomponowana poprzez połączenie płyt betonowych z wysokogatunkowym drewnem oraz zastosowanym białym belkowaniem wokół domu. Nie sposób jest przejść obojętnie obok okazałego wejścia frontowego, delikatnie skrytego pod drewnianym ożebrowaniem. To właśnie ono prowadzi nas do wiatrołapu, obok którego leży garderoba na obuwie oraz odzież wierzchnią. Kolejnym pomieszczeniem w HomeKONCEPT 31 jest pokój dzienny, który obejmuje nieco ponad 40 metrów kwadratowych. Duża przestrzeń została uzyskana, dzięki połączeniu salonu z jadalnią. Do pokoju dziennego przylega kuchnia z dobudowaną spiżarnią. Takie połączenie pozwala na uzyskanie wysokiej funkcjonalności oraz wygody. To bardzo ważne, ponieważ właśnie w tej przestrzeni odbywa się aktywne życie domowników, tu spędzają wspólnie czas i się integrują.

 

Przechodząc korytarzem w stronę prawej strony domu przechodzimy do drugiej, wydzielonej części domu. Znajduje się tutaj łazienka, WC oraz garderoba, a także trzy pokoje. Przedstawiony projekt domu HomeKONCEPT 31 ma w planie 2 sypialnie (dwuosobową oraz jednoosobową) oraz dodatkowy pokój, zwykle aranżowany jako gabinet. Warto jednak pamiętać, że ostateczna aranżacja zawsze zależy od inwestorów. W związku z tym zamiast pokoju biurowego można zrobić dodatkową sypialnię, wówczas zyskuje się przestrzeń mieszkalną nawet dla 4-5 osób. W tej części domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze służące jako połączenie pralni i kotłowni, która pełni funkcję centrali ogrzewania domu, jego wentylacji, a także przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 

Dom HomeKONCEPT-31 ma dobudowany od frontu dwustanowiskowy garaż, z którego można również bezpośrednio przejść do domu. Garaż ma przestrzeń 35,7 metrów kwadratowych oraz dobudowane dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które często służy jako miejsce do przechowywania np. narzędzi warsztatowych.

 

Tył domu został natomiast wzbogacony o taras. Można się na niego dostać nie tylko bezpośrednio z podwórka, ale również z salonu. Dom HomeKONCEPT-31 ma taras o powierzchni 22,1 metrów kwadratowych. To idealne miejsce dla całej rodziny, by spędzać wspólnie czas.

 

Dom HomeKONCEPT 31 – dla kogo jest ten projekt?

 

Nasi klienci są różnorodni i tak samo prezentują się ich potrzeby oraz oczekiwania. Trudno jest nam określić jednoznaczną grupę docelową dla tego projektu, ponieważ decyduje się na niego bardzo dużo różnych osobowości i rodzin. Zauważamy jednak, że pewne schematy się powielają i jesteśmy w stanie określić kto najchętniej wybiera ten projekt.

 

Rodziny 2+1

 

Dom HomeKONCEPT 31 jest niezwykle chętnie wybierany przez małżeństwa z jednym dzieckiem. Pozwalają na to dwie sypialnie oraz duża przestrzeń wspólna. Dodatkowe pomieszczenie jest wówczas aranżowane, jako pokój gościnny, pokój do pracy i nauki lub pokój do zabawy dla dziecka. Funkcjonalne, przemyślane rozmieszczenie pokojów pozwala na to, by trzyosobowa dobrze się tam czuła.

 

Rodzina 4-5 osobowa

 

Ten projekt równie chętnie wybierają rodziny z większą ilością dzieci lub rodziny wielopokoleniowe. Dom HomeKONCEPT 31 oferuje możliwość zaaranżowania dodatkowego pokoju jako kolejnej sypialni, dzięki czemu swobodnie może ten dom zamieszkiwać nawet do 5 osób.

 

Single lub pary

 

Projekty domów HomeKONCEPT 31 są też często wybierane przez osoby, które żyją samotnie. 3 pokoje mogą zostać dowolnie zaaranżowane, najczęściej jest to sypialnia, pokój gościnny oraz biuro. Powierzchnia 141 metrów kwadratowych nie przetłacza i jest dobrze dopasowana również dla 1 lub 2 osób. Taki wybór będzie również dobry, na wypadek przyszłej zmiany sytuacji życiowej.

 

Osoby pracujące z domu

 

Dodatkowe pomieszczenie, które jest często aranżowane jako biuro lub gabinet, to duża zaleta z perspektywy osób pracujących z domu lub posiadających swoje firmy. Posiadanie własnego kąta, gdzie można podjąć swobodnie pracę jest bardzo ważne. Takie rozwiązanie zapewnia komfort oraz spokój.

 

Jakie zalety ma dom parterowy?

 

Projekty domów HomeKONCEPT 31 to realizacje domów parterowych, a takie rozwiązania mają coraz większą liczbę zwolenników. Przede wszystkim taki dom ma niższe koszty budowy niż dom piętrowy. Ponadto mogą Państwo mieć wszystko w zasięgu wzroku, co jest przydatne podczas opieki nad dziećmi lub chorymi, starszymi osobami. Ponadto ten atrakcyjny dom parterowy został wybudowany w wysokim standardzie energooszczędnym, dzięki czemu zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną jest niewielkie. Piec kondensacyjny i wentylacja z odzyskiem ciepła pomogą zaoszczędzić wiele pieniędzy przeznaczanych na ogrzanie budynku.

 

Ponadto domy parterowe są bardzo łatwe i przyjemne w aranżacji. Projekty domów HomeKONCEPT 31 nie mają w planie schodów ani ścian skośnych, które znacznie utrudniają projektowanie. Takie rozwiązania to domena domów parterowych i domów z poddaszem. Dodatkową zaletą domów parterowych, która obejmuje także projekty domów HomeKONCEPT 31, jest płynne połączenie domu z częścią zewnętrzną. Do budynku można się dostać przez frontowe drzwi, ale także ze strony tarasu, z garażu lub poprzez dodatkowe tylne drzwi umieszczone w obu sypialniach.

 

Jeżeli dom HomeKONCEPT-31 spełnia Państwa potrzeby oraz oczekiwania względem wymarzonego domu, to bardzo chętnie dla Państwa zrealizujemy ten projekt. Mamy duże doświadczenie oraz wiedzę, nasi pracownicy to wieloletni profesjonalni współpracownicy, a ponadto oferujemy Państwu 10 lat gwarancji na budowę domu HomeKONCEPT 31. Pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt znajdują się nasze szczegółowe dane kontaktowe. Z wielką chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, opowiemy więcej o projekcie domu oraz naszych usługach.

 

Projekt HomeKONCEPT 31

 

Projekt HomeKONCEPT 31 to nowoczesny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 142,19 metrów kwadratowych z dachem wielospadowym nachylonym pod kątem 35 stopni. Działka niezbędna do jego wybudowania powinna mieć minimalne wymiary 23,52 × 26,95 metra. Jasna elewacja będąca skutecznym połączeniem płyt betonowych oraz drewna sprawia, że dom prezentuje się ultranowocześnie i stylowo.

 

Dom usytuowany na jednej kondygnacji to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ pozwala na bieżące nadzorowanie maluchów bez konieczności ciągłego przemieszczania się. Brak schodów na piętro docenią również osoby o ograniczonej sprawności ruchowej oraz seniorzy, którzy z powodów zdrowotnych mogą mieć problemy z przemieszczaniem się. Dom parterowy wspiera również integrację wszystkich członków rodziny podczas wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w takiej nieruchomości bliskich mamy zawsze w zasięgu wzroku i słuchu.

 

Rozkład domu HomeKONCEPT 31

 

Do domu wybudowanego według gotowego projektu HomeKONCEPT 31 prowadzi murowany podcień, z którego przechodzi się do wiatrołapu, obok którego znajdziemy garderobę na odzież wierzchnią oraz obuwie. Centralnym punktem części dziennej domu jest pokój dzienny o powierzchni ponad 40 metrów kwadratowych wyposażony w kominek i dodatkowo połączony z jadalnią. Liczne przeszklenia pozwalają wpuścić do wnętrza dużą ilość światła słonecznego, które nie tylko doświetla przestrzeń, ale i ją dogrzewa. Do salonu przylega również kuchnia z praktyczną spiżarnią. Z salonu możemy także wyjść na przestronny taras o powierzchni 22,1 metra kwadratowego. W miesiącach letnich może on z powodzeniem służyć jako dodatkowa przestrzeń rekreacyjna dla całej rodziny.

 

W drugiej — nocnej — części domu znajdziemy trzy pokoje, wstępnie są one przeznaczone na dwie sypialnie i gabinet oraz garderobę, łazienkę i WC. Należy jednak pamiętać, że ostateczne przeznaczenie dostępnych pokoi zależy wyłącznie od inwestorów. W tej części domu znajduje się także pomieszczenie gospodarcze wykorzystywane najczęściej jako połączenie kotłowni i pralni.

 

Do domu przynależy również dobudowany od frontu dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35,7 metra kwadratowego oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, w którym można z powodzeniem przechowywać np. narzędzia czy sprzęt sportowy.

 

Warto również dodać, że do domu można dostać się zarówno przez drzwi główne, drzwi prowadzące z garażu, jak również od strony tarasu i przez dodatkowe drzwi umieszczone w dwóch sypialniach.

  

Dom HomeKONCEPT 31 to nowoczesny projekt, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. A dzięki temu, że zaplanowano go jako budynek ekologiczny, również koszty jego utrzymania będą dla właścicieli miłym zaskoczeniem. Warto również pamiętać, że budynek ten jest częścią serii projektów domu, w której znaleźć można również inne domy utrzymane w podobnej stylistyce jednakże różniące się metrażem i rozkładem pomieszczeń. New-House wybudował wiele domów według tych projektów i chętnie zbuduje taki dom od A do Z także dla Twojej rodziny.

 

Jeśli interesują Cię szczegóły kompleksowej współpracy z naszą firmą, zachęcamy do kontaktu z infolinią. Dla Twojej wygody jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu! Zapraszamy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000