Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa słoneczna

Powierzchnia użytkowa

224 m2

budowa domu Willa słoneczna - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa słoneczna
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa słoneczna

Projekt domu „ Willa Słoneczna ” to miejska willa w nowoczesnym wydaniu. Piętrowa, prosta bryła została pokryta stropodachem. Głównym założeniem było otwarcie domu na ogród, przez co mamy duże przeszklenia z tyłu budynku, natomiast front jest bardziej zamknięty, posiada mało okien. Taki zabieg sprawia, że dom jest bardzo nasłoneczniony co również wpływa na energooszczędność budynku. Elewacja została utrzymana w białej tonacji z elementami drewnianymi to nadaje elegancji i szyku. Wnętrze budynku jest podzielone na część dzienną na parterze oraz nocną na piętrze. Część dzienną tworzy przestronny hol połączony z jadalnią oraz salonem, całość jest doskonale doświetlona poprzez duże przeszklenia. Kuchnia jest komfortowa, półotwarta. Dodatkowo ulokowano pokój, który może posłużyć jako gabinet lub pokój dla gości. W bryle budynku znajduje się garaż dwustanowiskowy z kotłownią, wysunięty nieco w przód od frontu. W gotowym projekcie „ Willa Słoneczna ” zastosowano piękne, ażurowe schody ulokowane w holu, które prowadzą na piętro. Tam znajduje się spory apartament z prywatną łazienką i garderobą oraz trzy komfortowe sypialnie ze wspólną łazienką. Budynek jest podpiwniczony z myślą aby wykonać tam pomieszczenia do SPA i rekreacji. „ Willa Słoneczna ” to nietuzinkowy dom o nowoczesnej stylistyce, niepowtarzalnych rozwiązaniach oraz komfortowym wnętrzu. Na pewno będzie wygodny dla pięcioosobowej rodziny. Firma budowlana New-House dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprosta szybkiej budowie tego domu, zachowując najwyższe standardy kompleksowej obsługi.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 4
Wyświetl cenę
285m2
piętrowy
Rezydencja Leśna
Wyświetl cenę
313m2
piętrowy
Spokojny zakątek (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
265m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000