Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda 4

Powierzchnia użytkowa

327 m2

budowa domu Willa Floryda 4 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Floryda 4

Gotowy projekt domu "Willa Floryda 4" to propozycja nowoczesnej rezydencji przeznaczony na działkę z wjazdem od południa, lub od wschodu. Część wjazdowa jaki wejściowa do budynku oraz część ogrodowa znajdują się praktycznie po tej samej stronie. Ogród znajduje się przed budynkiem jak i z boku. Przemyślany układ wnętrz sprawił że wszystkie pomieszczenia są bardzo dobrze nasłonecznione. Jest to projekt o nietuzinkowej bryle, majestatycznej, pełnej elegancji i szyku.

 

Duże i liczne przeszklenia oraz naturalne okładziny z betonu architektonicznego, drewna i tynku podkreślają nowoczesną stylizację. Budynek jest dwukondygnacyjny przykryty wielospadowym, łagodnym dachem z dobudowanym garażem. Stropodach nad wejściem do domu oraz efektowna pergola nad tarasem dodatkowo urozmaicają bryłę budynku. Wnętrze projektu "Willa Floryda 4" to przemyślany układ pomieszczeń z rozplanowaną dokładnie powierzchnią użytkową. Na parterze znajduje się przestronny hol, duży salon z jadalnią oraz centralnie usytuowana, częściowo zamknięta kuchnia.

 

Po przekroczeniu drzwi wejściowych, ujrzeć możemy na parterze część dzienną. Centrum domu zajmuje część dzienna. Salon zdobią piękne przeszklenia. Wnętrze dodatkowo zdobi pustka w holu oraz wspornikowe schody. Część gospodarcza składa się z pomieszczenia garażu, kotłowni, pralni oraz spiżarni. Na parterze zaprojektowano również pokój dodatkowy dla gości lub z przeznaczeniem na gabinet lub pokój rekreacyjny. Piętro budynku to część sypialniana. Składa się z apartamentu dla rodziców, z pokojem kąpielowym z sauną, dużą garderobą oraz wyjściem na taras. Dodatkowo znajdują się dwie sypialnie z łazienkami i garderobami z dostępem do tarasu. Nie zabrakło pokoju do rekreacji. Dodatkowo do zagospodarowania znajduje się strych.

 

Gotowy projekt jest zaprojektowany w technologii energooszczędnej dzięki temu jego utrzymanie nie będzie drogie. "Willa Floryda 4" to nowoczesny projekt willi przepełniony luksusem i komfortem. Budynek jest energooszczędny dzięki temu będzie ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystko jest starannie dopracowane. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

 

 Willa Floryda 4 to dom dla cieszących się życiem

 

 Istnieją różne warianty budowy domu według projektu Willa Floryda. Ta, czwarta wersja, jest stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie w domu wygodę oraz lubią spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Do wykorzystania jest duża przestrzeń, a projekt domu Floryda 4 objął także miejsca do integracji i wspólnej zabawy.

 

Wśród projektów domów często można spotkać plany skupiające się na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni na pokoje sypialniane. W pewnych wariantach jest to dobre rozwiązanie, ale osoby, które decydują się na dom o dużym metrażu, wcale nie muszą mieć wieloosobowej rodziny. Projekty dopasowane do różnych potrzeb można obejrzeć w naszej galerii domów: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

 

New-House, jako profesjonalna firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wie o tym, że klienci są różnorodni i dlatego oferujemy Państwu szereg rozwiązań, które będą spełniać indywidualne potrzeby. Nowy wariant budowy Willi Florydy 4 to idealna propozycja dla osób lubiących wspólnie spędzać czas.

 

W tej wersji domu Willa Floryda projekt uwzględnia dużą część przestrzeni na zabawę i integrację.

 

Jak wygląda projekt domu Willa Floryda 4?

 

 Czym ta wersja różni się od poprzednich wariantów i dlaczego uważamy ją za wyjątkową? Przede wszystkim polecamy się skupić na tym jakie ma Willa Floryda opinie. To dom określany jako nowoczesny budynek z wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno pod względem aranżacji wnętrza, jaki i samego przebiegu budowy i wyglądu konstrukcji. Wielu z inwestorów, którzy zdecydowali się na ten projekt, mówi, że to dom zawsze tętniący życiem. Chcąc opisać ten projekt, warto również, na samym początku, podkreślić, że to dom o dwóch kondygnacjach. Efektem jest to, że bardzo duża przestrzeń użytkowa (327 metrów kwadratowych) jest funkcjonalnie rozłożona. Dzięki temu wielkość domu nie jest przytłaczająca, lecz idealna dla swobodnego poruszania się po całym budynku. Przestrzeń, którą obejmuje projekt Willa Floryda, pozwala też rozwiązać problem małych pokojów ze skośnymi ścianami, które często można spotkać w polskich domach. Zrezygnowanie z popularnych projektów domów z poddaszem użytkowym i zdecydowanie się na projekt nowoczesnego domu piętrowego to świetne rozwiązanie. Zdecydowanie ułatwia to aranżację wnętrza.

 

Budynek Willa Floryda 4 zaprojektowano jako nowoczesną piętrową willę, z dużymi oknami , elewacjami podzielonymi poziomymi pasami, wykończonymi okładzinami z betonu architektonicznego, tynku i drewna. Projekt domu Willa Floryda 4 składa się z zasadniczej dwukondygnacyjnej bryły, przykrytej łagodnym dachem krytym blachę na rąbek, oraz dobudowanej do niej bryły garażu. Wejście do domu podkreślone jest podcieniem, oraz wykuszem z płaskim daszkiem wystającym z elewacji nad wejściem, na piętrze.

 

 Nowoczesny dom piętrowy, jakim jest Willa Floryda, charakteryzuje się zwykle intuicyjnym podziałem przestrzeni dwóch kondygnacji. Zwykle to na górze domu znajdujemy sypialnie domowników – tak jest też i w tym wypadku. Na piętrze tego domu znajdziemy trzy duże sypialnie, a przy każdej z nich znajdują się również garderoba oraz łazienka. To zapewnia wszystkim pełen komfort, bo każdy z domowników ma własną przestrzeń. To, co warto podkreślić, to fakt, że jedna z łazienek jest także wyposażona w saunę. Projekt domu Floryda uwzględnia umieszczenie na piętrze pokoju rekreacyjnego, który domownicy wykorzystują na przykład jako domową siłownię lub bibliotekę. Z piętra domu można również przejść na strych, który jest ważną częścią gospodarczą domu.

 

Czemu Willa Floryda 4 opinie ma tak pozytywne? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, warto przyjrzeć się temu, jak prezentuje się plan parteru. Jest on podzielony na część gospodarczą oraz dzienną. W części gospodarczej znajdziemy kotłownię z pompą ciepła, a także spiżarnię, pralnię i szatnię. Projekt domu Floryda 4 obejmuje także wyposażenie parteru w dodatkową łazienkę i mały pokój w formie biura lub gabinetu. Przejdźmy do części dziennej – jest imponująca. Wiele osób od razu zwraca uwagę na piękny, przestrzenny salon połączony z jadalnią. Ma on ponad osiemdziesiąt metrów kwadratowych i jest urządzony w kształcie litery L.

 

Tak duży salon pozwala na wspólne spędzanie czasu z pełną swobodą i radością. Zmieści się tam bardzo duża rodzina, można zaprosić również przyjaciół. Taki salon jest idealnym miejscem na urządzenie domówki lub rodzinnego spotkania. Tuż obok niego leży kuchnia, dzięki czemu w trakcie spędzania wspólnie czasu, można łatwo nadzorować gotowanie. Do salonu przylega również małe pomieszczenie przeznaczone na winiarnię.

 

Ten nowoczesny dom piętrowy jest idealny dla osoby, którą interesuje projekt domu z pustką nad salonem. Taka przestrzeń może zostać również dodatkowo wykorzystana, to przemyślany ruch ze strony architektów. Jeśli szukają Państwo rozwiązania na powiększenie użytkowanej przestrzeni bez konieczności powiększania metrażu domu – Willa Floryda będzie wyborem idealnym. Projekt domu z pustką nad salonem pozwala na zastosowanie tam antresoli, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Dom z antresolą to świetne rozwiązanie, jeżeli często pojawiają się u Państwa goście – można tam umieścić dodatkowe łóżko, kiedy zabraknie miejsca wśród sypialni. Część z naszych klientów właśnie tak wykorzystała tę przestrzeń, ale sposobów jest więcej. Dom z antresolą daje niekończące się możliwości projektowe i wyzwala kreatywność. Może to być miejsce na kącik czytelniczy, miejsce do nauki lub strefa zabaw dla dzieci.

 

Projekt domu Floryda 4 pozwala także na wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Architekci, zajmujący się projektowaniem Willi Florydy, część przestrzeni zarezerwowali na taras z pergolą oraz duży balkon. W ofercie firmy New-House znajduje się także usługa aranżacji przestrzeni zielonej, dzięki czemu zyskają Państwo piękny ogród, który będzie idealnie dopasowany do stylu domu.

 

Willa Floryda 4 to także nowoczesny dom piętrowy z garażem na dwa samochody. Wielu z naszych klientów jest świadomych tego, że jednostanowiskowy garaż, z czasem okazuje się niewystarczający. Nawet jeżeli w czasie budowy domu korzystają Państwo tylko z jednego auta to warto pomyśleć o tym, co będzie za kilka lat. Nowoczesny dom piętrowy z garażem dwustanowiskowym to także dobre rozwiązanie dla osób, którzy często przyjmują gości. Ich samochód jest wówczas bezpiecznie schowany w garażu, tuż obok auta gospodarzy.

 

Projekt Willa Floryda 4 ma za sobą szereg zalet, które uwydatnia świetne rozplanowanie przestrzeni. To dom z antresolą, dwustanowiskowym garażem, przestrzennym salonem, a nawet sauną! W tym domu będą Państwo mieli poczucie nie tylko funkcjonalności, ale również wygody i radości z przebywa w nim.

 

Jeśli wciąż się Państwo zastanawiają nad wyborem, polecamy przyjrzeć się również innym projektom w naszej galerii domów. Rozwiązaniem, które pomoże Państwu podjąć decyzję, może się również okazać przygotowany przez nas kalkulator budowlany, który oblicza szacunkowe koszty budowy domu w stanie deweloperskim. Można z niego skorzystać po kliknięciu  ten link: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Oczywiście, oferujemy także nasze wsparcie i doradztwo – mogą Państwo do nas zadzwonić lub napisać. Odpowiadamy na wszystkie wiadomości i staramy się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

 

Dopuszczalny zakres zmian w projekcie

 

Poniżej przedstawiamy zawarty w dokumentacji zakres zmian które mogą zostać wprowadzone (przez uprawnionego projektanta) bez dodatkowej zgody autora projektu.

MGProjekt upoważnia projektantów, o których mowa powyżej do dokonywania przez tych projektantów, na ich odpowiedzialność, pod warunkiem dostosowania do obowiązujących przepisów, zachowania zasad konstrukcji, prawidłowości rozwiązań technicznych, ochrony cieplnej budynku oraz prawidłowej kompozycji elewacji i estetyki budynku – na następujące zmiany i odstępstwa od projektu architektoniczno-budowlanego w trakcie jego przystosowywania do lokalizacji:

 

Budowa domu z firmą New-House!

 

Projekt Willa Floryda 4 jest wyjątkową, oryginalną propozycją. Mamy nadzieję, że spodobał się także Państwu. Chętnie podejmiemy współpracę i wybudujemy dla Państwa dom marzeń – Willę Florydę 4. Zajmujemy się także doradztwem już na etapie wyboru działki, więc jeżeli wciąż Państwo takiej poszukują – służymy pomocą. Z chęcią przedstawimy Państwu projekt techniczny domu, czy chociażby plany projektów instalacji elektrycznych - wszystko, co chcieliby Państwo wiedzieć. Willa Floryda 4 to może być idealny dom dla Państwa!

 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
262m2
piętrowy
Willa Floryda 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
327m2
piętrowy
Prestiżowy
Wyświetl cenę
402m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000