Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda 3

Powierzchnia użytkowa

235 m2

budowa domu Willa Floryda 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Floryda 3

Projekt domu Willa Floryda 3

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 3

Nazwa Pracowni: MG Projekt

Rodzaj domu: piętrowy

Garaż: podwójny

 

Opis domu Willa Floryda 3

Projekt domu „Willa Floryda 3” jest naszą kolejną propozycją projektu gotowego o charakterze rezydencji. Bryła budynku składa się z dwukondygnacyjnego rdzenia, który jest obudowany parterowymi częściami od frontu i ogrodu, dzięki temu połączone są zalety domu parterowego oraz piętrowego. Elewacja składa się z poziomych pasów, ciemne pasy o grubości kondygnacji i okien oraz kontrastujące białe pasy w grubości stropów. . Jasne części elewacji wystają do przodu, natomiast ciemniejsze elementy ścian chowają się. To sprawia, że budynek ma bardzo urozmaiconą elewację, dzięki temu jest ciekawy i przyciąga uwagę. Od frontu wejście do domu zaakcentowano podcieniem oraz masywną ścianą, na której znajduje się okładzina z betonu architektonicznego lub kamienna. Efektowne okno narożne w kuchni oraz przeszklenia na piętrze dodają bryle lekkości i elegancji. Dom otwarty jest na ogród, a to dzięki narożnym oknom w salonie oraz sypialni, natomiast podcień i pergola oparta na wystającym słupie i podciągu tworzą wewnętrzną przestrzeń tarasową.

Gotowy projekt domu „Willa Floryda 3” charakteryzuje się przede wszystkim otwartą, dużą przestrzenią dzienną, na którą składają się z duży salon, jadalnia i kuchnia. Dobrym rozwiązaniem jest przedsionek, z którego możemy przejść do garażu z jednej strony, a z drugiej ze spiżarnią i kuchnią. Dzięki temu mamy komfortowe przejście za równo z auta jak i od drzwi frontowych. Na parterze do dyspozycji są jeszcze dwa pomieszczenia. Z domu Willa Floryda 3 i z garażu dostajemy się też do dużego pomieszczenia gospodarczego, które pełni także funkcję kotłowni. Piętro domu to część sypialniana składa się z apartamentu dla rodziców z własnymi garderobami i łazienką oraz dwa pokoje dziecinne ze wspólna łazienką w holu. Rozdzielenie części dziennej od sypialnianej to nie jedyne zalety budynku piętrowego. „Willa Floryda 3” to nowoczesny projekt willi przepełniony luksusem i komfortem. Budynek jest energooszczędny, dzięki temu będzie ekonomiczny w utrzymaniu. Wszystko jest starannie dopracowane. Oczywiście przewidujemy zmianę funkcji pomieszczeń, wedle upodobań. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

Projekt domu „Willa Floryda 3” od strony technicznej wygląda równie dobrze, co od strony wizualnej. Fundamenty tego budynku to betonowe ławy. Ściany fundamentowe zaś wykonano z bloczków betonowych. Ściany murowane zewnętrzne wzniesiono z betonu komórkowego o grubości 24 cm i ocieplono je warstwą styropianu. Nad monolitycznym żelbetowym stropem znajduje się pokrycie dachu z aluminiowej blachy na rąbek. Do wykończenia zewnętrza domu wykorzystano okładziny elewacyjne: Corian, HPL i kamień.

 

Dane techniczne projektu Willa Floryda 3

Poniżej przedstawiamy najistotniejsze dane techniczne projektu Willa Floryda 3:

 

Willa Floryda 3 znowu zachwyca

Projekt domu Willa Floryda 3 prezentuje dom o nowoczesnej, konkretnej bryle z ciekawymi przeszkleniami i dużą ilością balkonów oraz tarasów. To także przestrzenny dom z przemyślanie rozplanowanymi pomieszczeniami. Takie rozwiązanie podoba się wielu osobom i dlatego stworzyliśmy nową, trzecią wersję projektu Floryda.

Praca w branży budowlanej, od niemal trzydziestu lat, pozwoliła nam na obserwację wielu klientów. Zetknięcie się z ich marzeniami to zawsze dla nas bardzo inspirujące doświadczenie. Dobrze wiemy, że nawet jeżeli komuś się bardzo podoba sam zamysł i ogólny wygląd projektu, może się na niego nie zdecydować. Z prostych względów: za duża lub za mała przestrzeń, cena wyższa od możliwości finansowych inwestora, niewystarczająca ilość pomieszczeń lub wręcz przeciwnie – pomieszczeń jest zbyt mało.

Taka wiedza nie pozwala nam na obojętność, zawsze staramy się spełnić oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Nie inaczej było tym razem. Nasi projektanci stworzyli dla Państwa projekt Willa Floryda 3. To idealne rozwiązanie dla osób, które zakochały się w architektonicznym stylu tego domu, ale szukają rozwiązania o mniejszym metrażu, niż w przypadku pierwowzoru.

 

Zalety projektu Willa Floryda 3

Zalet tego domu jest bardzo dużo. Zawsze, kiedy prosimy o feedback naszych klientów, którzy zdecydowali się na ten projekt, to okazuje się, że Willa Floryda 3 opinie ma wyłącznie pozytywne. Co, ciekawe – każdy z inwestorów podkreśla inną zaletę domu, co innego jest dla niego ważne. Nas, jako osoby odpowiedzialne za projekt Willa Floryda 3, bardzo to cieszy. Postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszymi obserwacjami i przedstawić trzy najczęściej powtarzające się opinie o nowej Willi.

Energooszczędność

Willa Floryda 3 to projekt nowoczesnego domu piętrowego, jednakże nie tylko wygląd mówi o nowoczesnym stylu budownictwa w tym projekcie. Przy budowie tego domu stosujemy najnowsze rozwiązania budowlane i architektoniczne, które pozwalają na osiągnięcie wyższego niż zwykle poziomu energooszczędności. Dom jest trudny do zbudowania ze względu na skomplikowaną, bryłowatą strukturę. Z tego względu firma New-House podczas budowy stosuje konstrukcję żelbetową oraz wypełnia ją cegłami Porotherm. Użycie tych cegieł, o grubości dwudziestu pięciu centymetrów, pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu akumulacji cieplnej budynku.

Przestrzenność

Jeśli chodzi o projekt domu Floryda 3 realizacja obejmuje mniejszy metraż niż w przypadku pierwowzoru, a mimo to wciąż jest to duży, przestrzenny budynek. Klienci często to sobie chwalą. Willa Floryda 3 to budynek o powierzchni 235 metrów kwadratowych. Taki metraż pozwala na łatwe i intuicyjne rozmieszczenie pomieszczeń. Projekt uwzględnia trzy sypialnie oraz dodatkowe pokoje do dowolnego przeznaczenia – to będzie dobre rozwiązanie zarówno dla średnich, jak i dużych rodzin.

Inwestorzy podkreślają, że bardzo korzystnym rozwiązaniem jest decyzja o wyborze projektu domu dwupiętrowego. W przypadku dwóch kondygnacji budynku łatwo jest podzielić przestrzeń na dwie strefy: dzienną oraz sypialnianą. To nie tylko ułatwia aranżację przestrzeni, ale także wpływa pozytywnie na komfort życia mieszkańców.

Reprezentatywność

Willa Floryda 3 to bez wątpienia dom o dużych walorach estetycznych. Nowoczesna bryła wzbudza zainteresowanie wśród wielu osób. Elewacja jest tworzona z betonu architektonicznego lub kamienia. Masywny front składa się z dwukolorowych elementów – zastosowane zostały jasne, białe pasy oraz ciemniejsze pasy poziome.

W oczy rzucają się także duże okna, co daje bardzo ładny, spójny efekt całości. Wykorzystanie przestrzennych otworów okiennych daje także świetne rezultaty wewnątrz budynku – światło dzienne pozwala na uzyskanie ciepłego, jasnego wnętrza. Mieszkańcy mogą także, dzięki nim, częściej obcować z kojącą zielenią wokół domu.

 

Szczegóły projektu Willa Floryda 3

 Zalet domu jest znacznie więcej, ale są one zawsze zależne od osobistego odbioru projektu. Wizualizację budowy domu oraz cały projekt techniczny można zobaczyć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1447. Można tutaj przyjrzeć się dokładnemu rozplanowaniu pomieszczeń na parterze oraz na piętrze, a także porównać ich metraż. Dzięki temu rozwiązaniu mogą Państwo sprawdzić czy projekt domu Floryda to rozwiązanie idealne dla Państwa potrzeb.

Pod tym adresem znajdą Państwo również informacje na temat ceny, która obejmuje projekt domu Willa Floryda, a także sprawdzą państwo koszt realizacji budowy do stanu deweloperskiego. Można także zapoznać się z kwotą miesięcznej raty, którą proponujemy w ramach budowy.

 

 Czym się wyróżnia projekt domu Willa Floryda 3?

 Willa Floryda 3 projekt ma bardzo oryginalny i zdecydowanie się wyróżnia na tle tradycyjnych, polskich domów z poddaszem użytkowym. Piętrowy dom to wciąż rzadkie rozwiązanie wśród Polaków. Istnieje przeświadczenie, że są to domy niefunkcjonalne i po prostu… brzydkie. Willa Floryda, bez dwóch zdań, udowadnia jak wiele błędnych stereotypów można spotkać w budownictwie. To jeden z lepszych projektów pod kątem funkcjonalności, a jego wygląd to pełna harmonia i estetyka. Z pewnością jest to projekt domu oryginalnego, ale wyłącznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Projekt Willa Floryda to dom wyróżniający się spośród innych.

 

Willa Floryda 3 dba o prywatność

Wielu inwestorów, którzy decydują się właśnie na projekt domu Willa Floryda, kieruje się potrzebą zachowania poczucia prywatności we własnej przestrzeni. To projekt idealny dla osób, które poszukują cichego schronienia. Front domu jest piękny i efektowny, ale to z drugiej strony budynku ma miejsce życie codzienne domowników. Projekt domu uwzględnia dużą przestrzeń przeznaczoną na taras oraz balkon, są one umieszczone z tyłu domu, tak aby mieszkańcy mogli się tam czuć swobodnie i być dalecy od wścibskich oczu.

Na poczucie swobody i intymności pozwala też dobre rozmieszczenie pokojów. Willa Floryda projekt ma uwzględniający podział życia domowników na dzień i noc. Na parterze tętni życie – wykonuje się pracę, oddaje się nauce, gotuje, wspólnie zjada posiłki i integruje w salonie. Jeśli, któryś z mieszkańców domu potrzebuje chwili spokoju i wytchnienia, poszukuje prywatności – wystarczy, że uda się do cichej przestrzeni na górze domu.

 

Projekt domu Floryda 3 to nowoczesna struktura

Wyjątkowość tego projektu przejawia się przede wszystkim w stylu, w którym został wykonany. Kiedy kto nas pyta, jakie ma Willa Floryda 3 opinie, zawsze zwracamy uwagę na to, że to nowoczesny, oryginalny dom. Kiedy ktoś poszukuje niebanalnego rozwiązania, które będzie cieszyć oko zawsze sugerujemy obejrzenie w naszej galerii domów (https://new-house.com.pl/projekty-domow) projekt domu Willa Floryda. Oryginalny styl widać już w wizualizacji elewacji, ale kiedy inwestorzy decydują się na budowę domu pod klucz, firma New-House zajmuje się także innowacyjną aranżacją wnętrza. W naszej ofercie znajdują się również usługi architektury ogrodowej, co pozwala na pełny, spójny efekt całego projektu w realizacji budowy domu Willa Floryda 3.

 

Mają Państwo pytania lub wątpliwości?

Nasza firma działa codziennie, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu od godziny siódmej do dwudziestej pierwszej. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i pomożemy w wyborze projektu. Przedstawimy Państwu kosztorys inwestorski tego projektu, a także inne niezbędne szczegóły. Współpracujemy z osobami o różnych potrzebach, dlatego nasza oferta jest szeroka i dopasowana do indywidualnych wymogów inwestorów. Willa Floryda 3 to cudowny projekt, ale wykonujemy także projekty pod indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.  

 

Willa Floryda 3

 

Willa Floryda 3 to nowoczesny projekt domu należący do serii rezydencji utrzymanych w takim samym stylu architektonicznym jednak różniących się metrażem a co za tym idzie również kosztem budowy. Ten projekt budowlany jest mniejszy od swojego pierwowzoru, dzięki czemu jest w stanie zaspokoić potrzeby klientów, którzy marzą o nowoczesnym domu piętrowym jednakże z racji swojej sytuacji życiowej lub możliwości finansowych chcą wybudować nieruchomość o konkretnych parametrach.

 

Projekt Willa Floryda 3 – wygląd rezydencji

 

Projekt Willa Floryda 3 to dom, który dzięki swojej nietuzinkowej budowie łączy w sobie zalety budynku parterowego oraz piętrowego. Dzieje się tak, ponieważ bryła nieruchomości złożona jest z dwukondygnacyjnego rdzenia, który obudowany został parterowymi częściami zarówno od frontu, jak i również od strony ogrodu. Całość dopełnia stylowa elewacja składająca się z poziomych pasów – ciemnych o grubości kondygnacji oraz okien i kontrastujących z nimi białych o grubości stropów, oraz podcień i masywna ściana wykończona okładziną kamienną lub z betonu architektonicznego.

Warto również wspomnieć o efektownym i nietypowym oknie narożnym znajdującym się w kuchni oraz przeszkleniach na piętrze, które dodają bryle budynku lekkości i oryginalnego stylu. Narożne przeszklenia salonu i sypialni u góry łączą wnętrze z ogrodem. Natomiast podcień i pergola oparta na wystającym słupie i podciągu tworzą na tarasie swojego rodzaju patio, dzięki czemu domownicy mogą liczyć na wysoki poziom prywatności podczas wypoczynku i rekreacji.

Projekt rezydencji Willa Floryda 3 to bez wątpienia dom nietuzinkowy, luksusowy i nowoczesny a przy tym ekonomiczny w utrzymaniu, ponieważ wykorzystuje się w nim technologie energooszczędne. Staranne dopracowanie wszystkich detali oraz wysoka jakość wykonania pozwala zakwalifikować tę nieruchomość jako pomysł dla każdego, komu nieobce są wyrafinowane rozwiązania.

 

Willa Floryda 3 – wnętrze domu

Na parterze rezydencji znajduje się przestronny salon, jadalnia, kuchnia oraz dwa dodatkowe pomieszczenia przeznaczone do samodzielnej aranżacji zgodnej z potrzebami domowników. Do wnętrza budynku prowadzi praktyczny przedsionek, z którego możemy dostać się zarówno do spiżarni i kuchni, jak również do garażu. To wygodne rozwiązanie szczególnie w przypadku transportowania zakupów z samochodu.

Na piętrze domu znajduje się część prywatna nieruchomości, na którą składa się sypialnia małżeńska wyposażona w dwie garderoby i łazienkę oraz dwie mniejsze sypialnie idealne dla dzieci, oraz wspólna łazienka w holu. Taki rozkład pomieszczeń daje ponadprzeciętny komfort wszystkim domownikom bez względu na wiek.

 

3 główne zalety projektu Willa Floryda 3

 

Willa Floryda 3 to nieruchomość luksusowa i reprezentacyjna

Rezydencja wybudowana na podstawie projektu Willi Floryda 3 to budynek charakteryzujący się ponadprzeciętną estetyką, która skutecznie przykuwa uwagę zarówno przechodniów, jak i gości. Nietuzinkowy i oryginalny front nieruchomości wykonany z kamienia lub betonu architektonicznego wzbogaconego o dwukolorowe pasy oraz duże przeszklenia tworzy spójną całość, obok której trudno przejść obojętnie.

Projekt Willa Floryda 3 to nieruchomość bardzo przestrzenna

Pomimo że Willa Floryda 3 ma mniejszy metraż niż pierwowzór, to nadal jest to duża przestrzenna nieruchomość o powierzchni 235 metrów kwadratowych, dzięki czemu sprawdzi się jako dom nie tylko dla średnich, ale i dużych rodzin. Trzy sypialnie na piętrze oraz dodatkowe pokoje do samodzielnej aranżacji pozwalają wygodnie mieszkać wielu osobom. A wyraźny podział na strefę dzienną zlokalizowaną na parterze oraz strefę nocną (prywatną) na piętrze usprawnia codzienne funkcjonowanie.

Projekt rezydencji Willa Floryda 3 to dom tani w utrzymaniu

Dzięki temu, że projekt domu Willa Floryda 3 jest budynkiem energooszczędnym opartym o konstrukcję żelbetową wypełnioną dwudziestopięciocentymetrowymi cegłami Porotherm jego ogrzewanie pochłania znacznie mniejsze ilości energii, a co za tym idzie również środków finansowych niż budynki wykorzystujące inne rozwiązania budowlane.

 

Jeśli zainteresował Cię ten wyjątkowy projekt domu z wyceną, chętnie wybudujemy go dla Ciebie. Kompleksową budową domów jednorodzinnych zajmujemy się bowiem od 1991 roku. Z naszą pomocą już ponad 1500 rodzin w całej Polsce cieszy się z własnego miejsca do życia dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla Twojej wygody działa przez siedem dni w tygodniu. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w godzinach 7.00 do 21.00. Czekamy na Twój telefon!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000