Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda 2

Powierzchnia użytkowa

262 m2

budowa domu Willa Floryda 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Floryda 2

Projekt domu Willa Floryda 2

 

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda 2

Nazwa Pracowni: MG Projekt

Rodzaj domu: piętrowy

Garaż: podwójny

 

Opis domu Willa Floryda 2

 

„Willa Floryda 2” to gotowy projekt domu w nieco mniejszej wersji od cieszącej się popularnością projektu „Willa Floryda”, natomiast estetycznie oraz funkcjonalnie nie odbiega od swojego poprzednika. Rezydencja jest bardzo nowoczesna, idealnie wkomponuje się w miejski styl.

To piętrowa, majestatyczna bryła w kształcie prostokąta z wysuniętą nieco wiatą garażową na froncie oraz dobudowaną od strony ogrodu niewielką parterową częścią. Pokrycie dachu stanowi czterospadowy dach, jednak dzięki wysokim gzymsom jest mało widoczny co daje efekt nowoczesnej bryły. Budynek od frontu został podzielony kontrastującymi poziomymi pasami, natomiast duże przeszklenia nadają lekkości bryle. Od strony ogrodu elewacja ozdobiona jest przeszkleniem salonu z pustką, które otwiera wnętrze na zieloną przestrzeń.

Budowa domu jest niezwykle przemyślana. W projekcie Willa Floryda 2 nic nie jest z przypadku. Wnętrze domu to komfortowy układ pomieszczeń spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.

Centralną częścią jest piękny salon z otwartą dwukondygnacyjną kubaturą nad którą znajduje się antresola. Część dzienna to hol, jadalnia połączona z salonem oraz kuchnią, całość zajmuje 90m2. Dodatkowo znajduje się gabinet z wyjściem na taras. W bryle budynku mamy też dwustanowiskowy garaż połączony z kotłownią.

Na piętrze znajdują się cztery komfortowe pokoje, każdy z własną łazienką i garderobą. Projekt rezydencji jest przeznaczony dla osób, które cenią elegancję, prestiż a zarazem funkcjonalność. Nasza firma budowlana jest gotowa wybudować dom kompleksowo pod klucz.

 

Willa Floryda 2

 

Willa Floryda 2 to projekt budowlany będący odpowiedzią na potrzeby klientów, którym odpowiada ogólny zamysł oraz stylistyka, jaką prezentuje Willa Floryda, jednakże poszukują domu o nieco mniejszym metrażu.

Willa Floryda 2 to duży dom, który ma 262 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, jednak jest to aż 101 metrów kwadratowych mniej od jej pierwowzoru. Budynek jest piętrowy, w kształcie prostokąta, z wystającą nieco z elewacji frontowej wiatą przed garażem, oraz dobudowaną niewielką parterową częścią od strony ogrodu. Jego front został ozdobiony kamienną dwukondygnacyjną ścianą. Dom przykrywa czterospadowy dach, który nadaje sylwetce domu lekkości. Ściany zewnętrzne dopełniają poziome pasy w kontrastującej kolorystyce znajdujące się od frontu nieruchomości oraz ogromne przeszklenia dzięki, którym rezydencja prezentuje się na tyle nowocześnie i stylowo, że z powodzeniem mógłby stanąć nie tylko w Warszawie czy Gdańsku, ale również w Berlinie, Paryżu czy Madrycie.

 

Willa Floryda 2 – rozwiązania budowlane

 

Projekt domu Willa Floryda 2 to okazała nieruchomość, której bryła jest efektowna i jednocześnie skomplikowana w budowie co realnie przekłada się na koszty jej wykonania. Budowa rezydencji realizowana jest w konstrukcji żelbetowej, której wypełnienie stanowią materiały budowlane wysokiej jakości - cegły Porotherm o grubości 25 centymetrów.

Takie połączenie pozwala na uzyskanie doskonałych parametrów cieplnych, co realnie przekłada się na koszty eksploatacji nieruchomości w kolejnych latach. Tarasy znajdujące się w budynku są dokładnie uszczelniane, dzięki czemu zachowują funkcjonalność, która skutecznie opiera się upływowi czasu. Pokryciem dachowym najczęściej wykorzystywanym w Willi Floryda 2 jest dachówka cementowa, dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

 

Willa Floryda 2 – parter nieruchomości

 

Jak na nowoczesną rezydencję przystało parter domu Willa Floryda 2 to część dzienna domu przeznaczona do użytku wspólnego przez wszystkich mieszkańców nieruchomości. Centralnym pomieszczeniem jest tutaj duży przeszklony salon z wyjściem na taras oraz pustką, która pozwoliła na aranżację wygodnej antresoli do zagospodarowania według uznania właścicieli. Całość prezentuje się niezwykle przestronnie, pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni i daje praktycznie nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza zarówno pod kątem wykorzystania ogromnych ścian, jak również ciekawych pomysłów na oświetlenie. W tym zakresie inwestorów ogranicza jedynie własna wyobraźnia.

 

Na parterze znajdziemy również otwartą na salon jadalnie i kuchnię. Taki układ pozwala na doskonałą integrację mieszkańców oraz gości w ogromnej przestrzeni, w której wszyscy są w zasięgu wzroku i głosu. To szczególnie ważne w czasach, w których cierpimy na chroniczny brak wolnego czasu i każda chwila spędzona w gronie najbliższych jest niemal na wagę złota. Warto również wspomnieć, że na najniższej kondygnacji Willi Floryda 2 znajduje się także WC dla gości oraz dodatkowy pokój, który z powodzeniem można wykorzystać jako gabinet do pracy. Pomieszczenie to ma również samodzielne wyjście na taras. Na tym poziomie znajdziemy także pomieszczenie gospodarcze, kotłownię, garaż na dwa samochody oraz zewnętrzną wiatę garażową.

 

Willa Floryda 2 – piętro nieruchomości

 

Na piętrze projektu domu Willa Floryda 2 zlokalizowana jest część nocna domu, która w praktyce oznacza prywatną przestrzeń domowników. Znajdziemy tutaj aż cztery sypialnie o powierzchni od 15 do 21 metrów kwadratowych. Do każdego z pokojów przynależy samodzielna łazienka oraz wygodna garderoba. Nie trzeba dodawać, że taki układ znacząco podnosi komfort życia wszystkich mieszkańców szczególnie w godzinach porannych, kiedy każdy spieszy się do swoich codziennych spraw. Dodatkowo na piętrze znajduje się również pralnia.

Przestrzeń na drugiej kondygnacji Willi Floryda 2 powiększają trzy balkony rozmieszczone po dwóch stronach domu.

 

Willa Floryda 2 – możliwości adaptacyjne projektu

 

Projekt rezydencji Willa Floryda 2 pozwala na wprowadzenie zmian, które mają na celu dopasowanie nieruchomości do zakupionej przez inwestora działki. Dodatkowo na etapie adaptacji projektu można nanieść modyfikacje, które dopasują budynek do indywidualnych potrzeb klienta. Inwestorzy, którzy zdecydowali się na kompleksową współpracę z New-House mogą liczyć na wsparcie współpracujących z nami architektów. Jednakże, aby uniknąć ewentualnych rozczarowań na etapie adaptacji, zalecamy wcześniejszy kontakt z naszymi specjalistami. Pozwoli on określić czy oczekiwane zmiany będą możliwe do wprowadzenia, a jeśli nie to, co możemy zaproponować w zamian?

 

Dlaczego warto wybudować Willę Floryda 2 z New-House?

 

New-House to firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, której wsparcie nie ogranicza się tylko i wyłącznie do prowadzenia prac na placu budowy. Współpracujący z nami klienci mogą liczyć na pomoc na każdym etapie realizacji budowy domu. W praktyce oznacza to doradztwo na etapie wyboru i zakupu działki budowlanej, wykonania przyłączy mediów, uzyskania pozwolenia na budowę czy zagospodarowania przestrzeni wokół domu według indywidualnych potrzeb. Możemy wybudować dla Ciebie rezydencję w zaledwie 9 miesięcy, a na wykonane przez nas prace otrzymasz aż 10 lat gwarancji.

 

Jeśli zainteresował projekt rezydencji Willi Floryda 2, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią celem uzyskania szczegółowych warunków współpracy. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą również na dodatkowe pytania i wątpliwości związane z projektem oraz poszczególnymi etapami budowy domu realizowanymi przez New-House. Do Twojej dyspozycji jest również nasza wyszukiwarka projektów budowlanych, w której znajdziesz między innymi inne rezydencje z serii Willa Floryda. Zapraszamy!

 

 

Nowa wersja projektu Willa Floryda

 

Willa Floryda to jeden z popularniejszych projektów domów. Jest to budynek nowoczesny, oryginalny i… bardzo duży. Pierwowzór projektowy ma 363 metry kwadratowe i dla części osób jest to plan nieco zbyt przestrzenny. Właśnie dlatego powstał projekt Willa Floryda wariant B.

New House, jako profesjonalna firma budowlana, zawsze bierze pod uwagę różne preferencje klientów. Wiemy, że potrzeby i możliwości inwestorów są różne, dlatego projekty domów, które wychodzą spod ręki naszych architektów, są możliwie jak najbardziej zróżnicowane. Floryda to z zasady duży budynek, ale oferujemy go naszym klientom w różnych wersjach.

Willa Floryda wariant B to plan budynku o powierzchni użytkowej 262 metrów kwadratowych. Jest to dwupiętrowy projekt domu z wysokim salonem, co pozwala na zamontowanie antresoli i ciekawą aranżację wnętrza.

 

Willa Floryda wariant B i jej pierwowzór – różnice

 

Wiele osób wpisuje w wyszukiwarce frazy „Willa Floryda house” lub „Willa Floryda wariant B”, ponieważ szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Czy oba projekty różnicą się czymś poza metrażem? Czy można dostrzec zmianę funkcji pomieszczeń i ich rozkład? Postaramy się odpowiedzieć na to zagadnienie najbardziej szczegółowo, jak to tylko możliwe.

Aranżacja piętra

Tak samo, jak w przypadku wersji pierwszej, tym razem również Floryda projekt domu ma podzielony na dwie strefy. Parter to część dzienna oraz gospodarcza, natomiast piętro to strefa nocna. Projekt domu Willa Floryda w oryginale ma cztery sypialnie - każda o powierzchni dwudziestu metrów kwadratowych, trzy łazienki, a także garderoby, pralnię i pokój rekreacyjny. Jak to wygląda w przypadku Florydy w wersji B? Nie zmienia się zbyt wiele.

Nowa Floryda projekt domu ma bardzo zbliżony do wersji pierwszej. Na piętrze budynku mamy do dyspozycji cztery pokoje o wielkości od 15 do 21 metrów kwadratowych. Możemy się zdecydować na to, żeby tymi pomieszczeniami były trzy sypialnie i pokój rekreacyjny, a możemy stworzyć tam cztery piękne sypialnie. Wszystko zależy od potrzeb potencjalnych mieszkańców domu. Zgodnie z projektem do każdego z pokojów przynależy jedna z czterech łazienek. Zapewnia to komfort oraz wygodę wszystkim domownikom. Warto podkreślić również, że piętro budynku jest również wyposażone w garderoby oraz pralnię.

Projekt domu Willa Floryda to plan budynku z dużą ilością przestrzeni przeznaczoną na balkony i taras. Z piętra budynku można wyjść na trzy balkony rozmieszczone w różnych częściach domu.

Willa Floryda house - parter

Jak wygląda projekt domu Willa Floryda pod kątem aranżacji parteru? Przede wszystkim prezentuje się funkcjonalnie i bardzo interesująco. Na samym środku planu umieszczony jest duży pokój uzupełniony pięknym, dwukondygnacyjnym przeszkleniem salonu, który jest idealnym miejscem do integracji wszystkich mieszkańców domu. 

Floryda to dom z wysokim salonem, dzięki czemu udało się uzyskać dodatkową przestrzeń poprzez umieszczenie nad tym pomieszczeniem antresoli. Nowoczesne domy z antresolą to ostatnio wielki hit wśród trendów architektonicznych. Możemy je wykorzystać na wiele sposobów, zgodnie z własnymi predyspozycjami.

Dom z wysokim salonem jest dobrym rozwiązaniem również pod innym względem – pozwala na ciekawą aranżację przestrzeni i daje niekończące się możliwości projektowe. Na Willę Florydę decyduje się bardzo dużo osób, których interesują nowoczesne domy z antresolą, ale także inwestorzy, którzy chcą po prostu wybudować dom z wysokim salonem, ze względu na możliwość ciekawej stylizacji i optyczne powiększenie przestrzeni

Jeśli chodzi o parter, to Floryda projekt domu ma również bogaty w piękną jadalnię oraz kuchnię. Znajdziemy tam również dodatkowy pokój, który może służyć za miejsce do pracy lub nauki. W pierwowzorze projektu parter jest wyposażony w kolejną łazienkę oraz WC. Natomiast w wersji B Florydy, dodatkowa łazienka jest umieszczona na piętrze, a parter ma samo WC.

Część gospodarcza domu, zamiast dwóch pomieszczeń - magazynu i spiżarni, oferuje jedno pomieszczenie wielkości sześciu metrów kwadratowych. Można również znaleźć kotłownię, natomiast nie ma drugiej pralni. Projekt Willa Floryda oferuje także garaż na dwa auta oraz zewnętrzną wiatę. W planie domu jest taras, ale mniejszy niż w Willi Florydzie w wersji A. Kolejną zmianą jest również brak basenu.

Czy różnice w obu projektach są duże? Raczej nie. Główne zmiany dotyczą metrażu i zmniejszenia wielkości pomieszczeń, ich rozplanowanie w projekcie jest bardzo zbliżone. Cały projekt domu można obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1446.

 

Koszt budowy domu Willa Floryda 2

 

 Ważnym aspektem podjęcia decyzji na temat tego, czy inwestor będzie chciał wybudować akurat dom Willa Floryda, są koszty. Willa Floryda kosztorys inwestorski ma dostępny na naszej stronie internetowej. Aby sprawdzić, ile wynoszą całkowite koszty budowy do stanu deweloperskiego, wystarczy wejść w podany wyżej link projektu. Pod tym adresem można się również dowiedzieć, jak będzie wyglądać cena samego projektu, a także zamówić szczegółową wycenę lub wyświetlić cenę raty miesięcznej za budowę.

Przy analizie możliwości finansowych i planowanej budowy należy wziąć pod uwagę, że projekt techniczny domu Willa Floryda jest realizowany z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań budowlanych. Dzięki powstałej wizualizacji można zobaczyć, że wybudowany budynek to piękny, okazały dom. Należy jednak wiedzieć, że jest on również skomplikowaną, trudną do budowy bryłą. Wiemy, jak wymagającym domem jest Floryda projekt domu jest dlatego przygotowany z największą dokładnością i dbałością o szczegóły.

Budynek jest w konstrukcji żelbetowej, a jako wypełnienie są wykorzystywane cegły Porotherm o grubości 25 centymetrów. Dzięki takim wyborom zyskujemy bardzo dobre parametry cieplne budynku. Ważnym aspektem przy budowie Willi Florydy są również, charakterystyczne dla tego projektu, tarasy. Wymagają one dokładnego uszczelnienia, aby służyły klientom przez długie lata. Na ostateczną cenę budowy wpływa także wybór pokrycia dachowego. Gdy klient decyduje się na projekt Willa Floryda zwykle proponujemy mu dachówkę cementową, ceramiczną lub tradycyjne rozwiązanie: blachodachówkę.

Jeśli nie są Państwo jeszcze zdecydowani i chcą się zapoznać z innymi projektami zapraszamy do naszej galerii domów, gdzie znajdują się gotowe projekty domów z kosztorysem. Wiemy, że potrzeby klientów są różnorodne, więc powstały także różne wersje projektu Willa Floryda kosztorys każdego z nich jest inny. W galerii znajdują się także projekty domów parterowych oraz z poddaszem, a także domy o większym i mniejszym metrażu.

Jeżeli mają Państwo w głowie swój konkretny plan na budowę domu i zastanawiają się jaki będzie jego koszt, zachęcamy do skorzystania z naszego darmowego kalkulatora budowy domu: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Pozwala on na szacunkowe obliczenie kosztów budowy wymarzonego domu w stanie deweloperskim. Można tutaj obliczyć różne wersje budowy – z dachem spadzistym lub płaskim, bez garażu lub z garażem jedno-, a nawet dwustanowiskowym. W kalkulatorze określa się także powierzchnię domu, którą chcemy uzyskać i rodzaj budynku: parterowy, piętrowy lub z poddaszem. Po wprowadzeniu tych danych otrzymają Państwo na maila szacowany koszt budowy domu. 

Firma New-House podejmuje pracę z inwestorami na różnych etapach. Bez względu na to, czy poszukują Państwo firmy, która od podstaw przygotuje indywidualny projekt, czy są Państwo zdecydowani na konkretne rozwiązanie np. na projekt Willa Floryda – zawsze oferujemy pomoc i chętnie będziemy dla Państwa pracować. Zapraszamy do kontaktu z nami, adres mailowy oraz numer telefonu znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Floryda w różnych wersjach

 

Willa Floryda 6

Willa Floryda 6 to projekt dużego domu, ale specjalnie na potrzeby klientów stworzyliśmy go w różnych wersjach metrażowych. Wśród gotowych projektów w naszej galerii można znaleźć projekt Floryda w czterech wariantach od 235 metrów kwadratowych, aż do 363 metrów powierzchni użytkowej.

Mogą się Państwo zastanawiać, czy każda z wersji domu Floryda, różni się od pierwowzoru wyłącznie metrażem. Może zostały wprowadzone tam inne zmiany, które również są istotne dla ostatecznego efektu? Przygotowaliśmy dla Państwa krótki przewodnik po wszystkich wersjach projektu oraz ich różnicach. Można je również obejrzeć w naszej bazie gotowych projektów domów pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

 

Cztery warianty dla Willa Floryda house

Firma New-House, chcąc zapewnić pełne zadowolenie swoim klientom, przygotowała różne rozwiązania dla osób zainteresowanych projektem Willi Florydy. Każdy z nich nieznacznie się od siebie różni.

Willa Floryda 6

Pierwszy projekt dotyczący Willi Florydy 6 to największy z oferowanych domów. Plan obejmuje 363 metry kwadratowe i jest rozłożony na dwa piętra, co jest standardowym rozwiązaniem przy tym projekcie. Na górze domu znajdziemy cztery sypialnie, trzy łazienki i tyle samo pokojów garderobianych. Projekt Willa Floryda został wyposażony na piętrze również w pralnię, schowek i pokój rekreacyjny. Są tam również trzy balkony – największy z nich został osadzony od strony frontowej budynku oraz dwa kolejne z tyłu.

Na parterze znajdziemy kuchnię, dodatkowy pokój do dowolnego przeznaczenia oraz część gospodarczą, czyli magazyn, spiżarnię i tym podobne. Piękno parteru domu podkreśla duży, okazały salon. Jest on połączony z jadalnią, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać wspaniałe, przestrzenne miejsce do spędzania czasu z rodziną oraz przyjaciółmi. Nad salonem znajduje się również antresola.

Dobrym miejscem na takie spotkania jest jeszcze przestrzeń zewnętrzna. Willa Floryda projekt ma w dużym stopniu skupiony na komforcie użytkowania. Ważne jest do tego rozplanowanie metrażu również poza drzwiami domu. Wychodząc na zewnątrz, domownicy mają do dyspozycji duży taras, którego część znajduje się w półcieniu. Tuż przy tarasie znajduje się basen. Warto także podkreślić, że do domu przynależy wielostanowiskowy garaż.

Willa Floryda wariant B

Druga wersja projektu jest nieco mniejsza pod względem metrażu, ale równie komfortowa. Willa Floryda wariant B to dom, który również posiada cztery sypialnie na piętrze oraz cztery łazienki i garderoby. Brakuje tam natomiast pokoju rekreacyjnego. Ilość balkonów pozostała niezmieniona.

Floryda projekt domu w wersji drugiej ma równie efektowny, co w pierwowzorze. Tutaj też zostało przeznaczone miejsce na kuchnię, strefę gospodarczą oraz dodatkowy pokój. To pomieszczenie jest zwykle aranżowane jako biuro, miejsce do pracy. Projekt Floryda w tej wersji również oferuje przestrzenny salon z antresolą. Podstawowymi różnicami są natomiast: brak basenu, brak dodatkowej łazienki (została umieszczona na piętrze) oraz garaż dwustanowiskowy zamiast wielostanowiskowego.

Projekt Willa Floryda 3

To kolejne wyjątkowe rozwiązanie dla pasjonatów nowoczesności. Wspaniałe, oryginalne rozwiązania architektoniczne na powierzchni 235 metrów kwadratowych. Jeśli interesuje Państwa projekt domu Floryda w pomniejszonej wersji to idealne rozwiązanie. W trzecim wariancie przedstawiliśmy możliwie najmniejszy metraż, który jednocześnie będzie najbliższym odwzorowaniem pierwowzoru.

Projekt Willa Floryda 3 to dom z trzema sypialniami na górze domu. Jest tam również miejsce przeznaczone na pralnię, garderoby i dwie łazienki. W tej wersji projektu mieszkańcy domu mają do wykorzystania jeden balkon, który przylega do największej sypialni.

W przypadku parteru projekt domu Floryda nieznacznie się zmienia. Salon wciąż jest połączony z jadalnią i mieści się przy otwartej kuchni, jednakże brakuje tam antresoli. W projekcie nie został uwzględniony również basen. Zyskujemy za to na czymś innym – zamiast jednego pokoju, są Państwu oferowane dwa. Jeden z nich zwykle jest przeznaczony na biuro, a drugi służy jako pokój gościnny. Projekt domu Willa Floryda proponuje również przeznaczenie części metrażu na parterze na strefę gospodarczą, czyli spiżarnię, szatnię, kotłownię, magazyn oraz dodatkowe pomieszczenie do dowolnego użytku.

Warto również wiedzieć, że projekt Willa Floryda 3 oferuje też dwustanowiskowy garaż i taras.

Najnowszy projekt Willa Floryda

Następny, czwarty wariant domu Willa Floryda oferuje bardzo ciekawe rozwiązania. Bez wątpienia jest skierowany do osób, które lubią aktywnie spędzać czas i go różnorodnie urozmaicać. To dom o sporej powierzchni trzystu dwudziestu metrów, a duża część tego metrażu jest przeznaczona na relaks dla domowników. Projekt Willa Floryda w tej wersji oferuje Państwu pokój rekreacyjny oraz saunę na piętrze.

Poza tym są tam również trzy duże sypialnie, trzy sypialnie i tyle samo łazienek (jedna z nich z wbudowaną sauną). Ponadto, znajdują się tu także schody prowadzące na strych, który jest świetnym uzupełnieniem części gospodarczej z parteru.  Z piętra można przejść na dwa duże balkony – jeden z nich rozciąga się na szerokość całego budynku!

Projekt domu Willa Floryda najbardziej okazuje swoją oryginalność w zagospodarowaniu parteru. Salon, jest połączony z jadalnią, tak jak w poprzednich projektach, ale jest większy niż którykolwiek z nich. Projekt Floryda, w tym przypadku ma salon o powierzchni aż 83 metrów kwadratowych! To idealne miejsce na spotkania z rodziną oraz przyjaciółmi, pomieści on naprawdę wiele osób. Obok salonu jest również miejsce przeznaczone na winiarnię.

Co ciekawe, mimo tak dużego salonu, nie tracimy zbyt wiele – wciąż znalazło się tu miejsce na pokój biurowy, łazienkę, kuchnię oraz część strefy gospodarczej.

Plan domu w najnowszej wersji oferuje również przestronny taras z pergolą od frontu budynku. Wejście do domu znajduje się w podcieniu. Garaż, który znajduje się w planie przestrzennym, oferuje dwa stanowiska na samochody.

Osoby, które wpisują w wyszukiwarkę „Willa Floryda house” mogą uzyskać wiele wyników. Dzięki naszemu artykułowi będą już Państwo wiedzieć czym się różnią poszczególne projekty, co jest dla nich charakterystyczne. 

Dla dużych rodzin najlepszym rozwiązaniem będzie projekt pierwszy lub drugi. Są tam cztery przestronne sypialnie – to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują w domu również spokoju i intymności. Projekt Willa Floryda 3 to rozwiązanie dobre, gdy są Państwo zafascynowani nowoczesnością pierwowzoru, ale wolą by dom miał mniejszy metraż. Z kolei projekt ostatni jest idealny dla osób, które szukają w domu również szansy na rozrywkę i zabawę.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwolił lepiej zapoznać się z każdym projektem i wybrać ten, który będzie dopowiadał Państwu potrzebom. Gdyby nie mogli się Państwo zdecydować, zachęcamy do zapoznania się również z projektami innych nowoczesnych domów dwupiętrowych. Oczywiście, oferujemy również nasze doradztwo – pomożemy dobrać projekt do Państwa oczekiwań, a także do metrażu zakupionej działki.

 Jesteśmy dla Państwa dostępni przez siedem dni w tygodniu od godziny 7 do 21. Bez względu na to czy Państwa pytanie obejmuje projekt Willa Floryda 6 czy dotyczy czegoś innego - postaramy się pomóc. Wszystkie dane kontaktowe znajdą Państwo pod linkiem: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do kontaktu. Oferujemy szeroki zakres usług i dysponujemy profesjonalną wiedzą budowlaną oraz niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w branży.

 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
262m2
piętrowy
Willa Floryda 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
327m2
piętrowy
Prestiżowy
Wyświetl cenę
402m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000