Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyszukiwarki
  • Nazwa projektu: Willa Floryda 2
  • Powierzchnia domu: 262 m2
  • Rodzaj domu: pietrowy
  • Garaż: podwojny
  • Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
  • Cena (stan deweloperski):
  • Cena projektu: 5690
„ Willa Floryda 2 ” to gotowy projekt domu w wersji pomniejszonej od „ Willi Florydy ” natomiast estetycznie oraz funkcjonalnie nie odbiega od swojego poprzednika. Rezydencja jest bardzo nowoczesna, idealnie wkomponuje się w miejski styl. To piętrowa, majestatyczna bryła w kształcie prostokąta z wysuniętą nieco wiatą garażową na froncie oraz dobudowaną od strony ogrodu niewielką parterową częścią. Całość przykryta jest czterospadowym dachem, jednak dzięki wysokim gzymsom jest mało widoczny co daje efekt nowoczesnej bryły. Budynek od frontu został podzielony kontrastującymi poziomymi pasami, natomiast duże przeszklenia nadają lekkości bryle. Od strony ogrodu mamy piękne przeszklenie salonu z pustką, które otwiera wnętrze na ogród. Projekt domu „ Willa Floryda 2 ” to bardzo przemyślany projekt, nic nie jest tutaj z przypadku. Wnętrze to komfortowy układ pomieszczeń spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów. Centralną częścią jest piękny salon z otwartą dwukondygnacyjną kubaturą nad którą znajduje się antresola. Część dzienna to hol, jadalnia połączona z salonem oraz kuchnią, całość zajmuje 90m2. Dodatkowo znajduje się gabinet z wyjściem na taras. W bryle budynku mamy też dwustanowiskowy garaż połączony z kotłownią. Na piętrze znajdują się cztery komfortowe pokoje, każdy z własną łazienką i garderobą. Projekt rezydencji jest przeznaczony dla osób, które cenią elegancję, prestiż a zarazem funkcjonalność. Nasza firma budowlana jest gotowa wybudować dom kompleksowo pod klucz.
Portfolio
Powrót do wyszukiwarki

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

X
Wiadomość została wysłana