Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda

Powierzchnia użytkowa

363 m2

Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena projektu:
9 450 PLN
Informacje:
Nazwa projektu: Willa Floryda
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis projektu

Projekt domu „ Willa Floryda ” to piętrowa rezydencja o nowoczesnej, monstrualnej architekturze z komfortowym wnętrzem. Wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny tworzy luksusową, jednolitą całość i sprawia, że każdy w tym domu poczuje się wyjątkowo. Frontowa część domu została ozdobiona kamienną ścianą na dwie kondygnacje, natomiast szerokie drzwi wprowadzają nas przez zadaszony taras do środka, gdzie mamy pięknie przeszklony przedsionek, hol oraz salon z dużymi oknami na ogród. Elewacja od tej część domu ma bardzo duże przeszklenia, dzięki temu dom jest bardzo nasłoneczniony i otwiera się w całości na przyrodę z każdego pomieszczenia. Dodatkiem są również liczne tarasy i balkony wychodzące na część ogrodową. Nowoczesna rezydencja „ Willa Floryda ” swoim wnętrzem przyciągnie nie jednego wymagającego Inwestora. Na parterze mamy piękną przestrzeń salonu połączonego z jadalnią, holem oraz dużą kuchnią. Dodatkowo znajdują się pomieszczenia techniczne, gospodarcze, duży, potrójny garaż oraz gabinet. Piętro domu posiada cztery komfortowe sypialnie z własnymi łazienkami i garderobami. Ogromne wrażenie robi antresola, która łączy piętro z salonem na parterze oraz pokojem rekreacyjnym z tarasem. Gotowy projekt domu jest nie wątpliwie luksusową i dużą inwestycją spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Łączy nowoczesność z komfortem oraz funkcjonalnością. Nie ma tutaj oszczędności na przestrzeni i nie brakuje nudy. Wszystko jest starannie dopracowane. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

 

Willa Floryda to dom marzeń

Wśród tysięcy domów, które wybudowaliśmy przez lata pracy firmy New-House, powtarzały się pytania o konkretne projekty. Wielu inwestorów interesowała właśnie Willa Floryda. Dlaczego? Ten dom to spełnienie wszystkich marzeń!

Willa Floryda to nie jest dom prosty w budowie, ale za to jego efekt jest wspaniały. Oryginalna bryła z przeszkleniami, jasna, rzucająca się w oczy elewacja, wielostanowiskowy garaż, basen – to wszystko składa się na piękny projekt nowoczesnego domu piętrowego. Inwestorzy, którzy lubią nowoczesny styl i szukają dużego, nieprzeciętnego domu, często decydują się właśnie na projekt Willa Floryda.

Jak jest zbudowana Willa Floryda?

Kiedy nasi klienci mówią nam, że marzy im się nowoczesny dom z dużą przestrzenią to przedstawiamy im projekt domu Floryda. Jest to rzeczywiście duży budynek, bo jego powierzchnia użytkowa obejmuje 363 metry kwadratowe. Bez wątpienia jest to również projekt nowoczesnego domu piętrowego – widząc wizualizację budowy i zastosowane tam rozwiązania, nikt nie będzie wątpił w jego nowoczesny styl. Zdjęcia oraz projekt domu można zobaczyć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1445

Wnętrze domu Willa Floryda

Kiedy ktoś chce wybudować dom Willa Floryda opinie też są ważne. Czy klienci, którzy zdecydowali się już wcześniej na ten projekt, są z niego zadowoleni? Czy mieszka im się dobrze? Bez dwóch zdań! Budowaliśmy dom Floryda nie jeden raz i żaden z inwestorów nie żałował swojego wyboru. Wręcz przeciwnie – im dłużej tam mieszkają tym bardziej są zadowoleni. Zawsze nam zależy na informacji zwrotnej od  klientów, bo chcemy by byli w pełni zadowoleni z naszych usług – wiadomości, które dostajemy odnośnie funkcjonalności i wygody życia w Willi Florydzie zawsze są pozytywne. Wpływa na to szereg aspektów.

Projekt domu Floryda przyciąga inwestorów nie tylko nowoczesnym stylem i dużą przestrzenią. Ważny jest aspekt rozplanowania tej powierzchni przez architektów, w ten sposób, aby była ona maksymalnie komfortowa dla przyszłych domowników. Projektanci New-House dokładnie tak zrobili. Dwupiętrowy budynek został podzielony na dwie strefy: dzienną oraz nocną.

Na piętrze Florydy znajdziemy strefę nocną – są tam cztery sypialnie, każda z nich o powierzchni około dwudziestu metrów kwadratowych. Z każdego z pokojów sypialnianych można przejść również do łazienki. Na całym piętrze są umieszczone trzy łazienki. Ponadto projektanci uwzględnili w planie domu miejsce na garderoby oraz pralnię. Kolejnym pomieszczeniem, który można zauważyć obserwując projekt domu Willa Floryda, jest pokój rekreacyjny. Dużą zaletą domu Floryda jest także jego otwarta przestrzeń zewnętrzna – z piętra domu można przejść na trzy różne balkony, aby odetchnąć świeżym powietrzem.

Floryda projekt domu ma nastawiony na komfort, funkcjonalność, a także nowoczesność. Łatwo to zauważyć w projekcie zagospodarowania parteru budynku. Wiele osób przekonuje się do tego projektu po tym, jak zauważy, ze jest to dom z antresolą. Nasi projektanci nad dużym salonem umieścili pustą przestrzeń na antresolę, co nadaje mu oryginalny styl. Projekty domów z antresolą przechodzą teraz swoisty renesans i cieszą się sporym zainteresowaniem wśród inwestorów. Dlaczego? Dom z antresolą ma tę zaletę, że pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni bez powiększania metrażu domu. To zwykle miejsce ciszy i spokoju, pomieszczenie, gdzie domownicy mogą się odprężyć. Antresola nad salonem jest często wykorzystywana jako miejsce na biblioteczkę, dodatkowa sypialnia dla gości lub kącik biurowy. Zastosowań jest wiele – właściwie każdy z inwestorów aranżuje ją w inny sposób, zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami. Co do jednego są jednak zgodni – antresola nad salonem to świetne rozwiązanie.

Co jeszcze znajdziemy na parterze w projekcie Willa Floryda? Ta część domu jest podzielona dodatkowo również na strefę gospodarczą. W strefie dziennej znajdzie się salon, antresola nad salonem, jadalnia, kuchnia, łazienka, wc, a także dodatkowy pokój, który zwykle jest wykorzystywany jako gabinet lub biuro. Co, w takim razie, znajduje się w strefie gospodarczej? Są to wszystkie pomieszczenia, które usprawniają funkcjonowanie domu. Willa Floryda projekt ma bogaty w magazyn, spiżarnię, szatnię, kotłownię, pralnię oraz wielostanowiskowy garaż. Z parteru można również przejść na przydomowy duży taras lub spędzić czas w basenie.

Wygląd zewnętrzny budynku

Kiedy obejrzymy już wszystkie sypialnie, zobaczymy jak prezentuje się antresola nad salonem, gabinet i wszystkie inne pokoje w Willi Florydzie, wówczas warto przyjrzeć się dokładniej jak dom wygląda z zewnątrz. Poza tarasami oraz basenem, które zostały wcześniej wspomniane, projekt domu Floryda obejmuje również budowę wiaty postojowej dla samochodów. Jest tu także miejsce na ogródek.

Jednak tym, co od razu rzuca się w oczy, jest piękna elewacja budynku. To projekt nowoczesnego domu piętrowego, widać to już przy obserwacji frontu budynku. Ta część elewacji została ozdobiona jasnym kamieniem. Willa Floryda ma też duże przeszklenia, co pozwala domownikom na korzystanie z dobrodziejstw światła dziennego. Takie rozwiązanie daje też poczucie większej przestrzeni i pozwala na codzienne oglądanie zmieniającej się przestrzeni zielonej wokół domu. Z kolei rozwiązania zastosowane dla dachu budynku są zależne od preferencji inwestora – zwykle stosuje się dachówkę ceramiczną, cementową lub blachodachówkę.

Willa Floryda – komu polecamy ten projekt?

Tak piękny dom chciałoby się polecić każdemu. Projekt domu Willa Floryda jest wyjątkowy i ma bardzo dużo zalet, ale wiemy, że nie dla każdego będzie idealny. Nic ma przecież takiego domu, który spełniłby oczekiwania wszystkich. Komu w takim razie polecilibyśmy projekt Willa Floryda?

Jeśli chcieliby Państwo mieć duży, przestrzenny dom, które jest jednocześnie przemyślanie rozplanowany – Floryda to idealnie rozwiązanie. Ze względu na to, że jest to dom z antresolą, zyskujemy kolejną dodatkową przestrzeń. Dzięki temu, że budynek jest dwupiętrowy, jego powierzchnia jest bardziej funkcjonalna. Dobry projekt nowoczesnego domu piętrowego sprawia, że tak duża powierzchnia nie jest przytłaczająca, a wręcz przeciwnie – idealnie nadaje się do codziennego funkcjonowania.

Willa Floryda opinie ma domu ciekawego i rzucającego się w oczy. Niepowtarzalna elewacja zapada w pamięć i wzbudza zachwyt. Wnętrze domu jest równie interesujące – zastosowanie antresoli, a także duża ilość balkonów i wbudowanie kominka, sprawia, że projekt jest wyjątkowy. Jeżeli lubią Państwa oryginalność i szukają ciekawych rozwiązań to ten projekt będzie dobrym wyborem.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy Floryda projekt domu ma odpowiedni dla dużych rodzin, to spieszymy z odpowiedzią. Ten dom będzie idealny dla rodziny cztero- lub pięcioosobowej. Nasi projektanci w strefie nocnej projektu uwzględnili cztery sypialnie oraz trzy łazienki. Jest tam również pokój rekreacyjny, który będzie wspaniałym miejscem do integracji całej rodziny. Parter domu oraz jego zabudowa zewnętrzna są również idealnie przystosowane dla wielu osób. Każdy będzie się tam czuł swobodnie i komfortowo.

Projekt domu Willa Floryda jest czymś, co wzbudza zachwyt wielu inwestorów i wcale nas to nie dziwi! Nowoczesne rozwiązania, oryginalny wygląd, duża przestrzeń – to świetny projekt. Jeśli Państwo również są zainteresowani realizacją projektu Willa Floryda, serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania!

 

 Dlaczego Willa Floryda 5 jest tak lubiana?

New-House to profesjonalna firma budowlana. Znamy się na budownictwie i architekturze, robimy to od wielu lat. Wykonujemy plany domów na zamówienie i oferujemy szereg gotowych projektów. Mimo to, część z nich bardzo często się powtarza. Między innymi jest to Willa Floryda 5 – co sprawia, ze inwestorzy tak cenią sobie ten projekt?

Lubimy obserwować wybory naszych klientów i dowiadywać się, jakie były ich przyczyny. Różni klienci, którzy decydują się na ten sam projekt, zwykle podają zupełnie rożne powody. Kiedy rozmawiamy z klientami o ich decyzjach i wyborach, w kontekście zdecydowania się na projekt Willa Floryda, rejestrujemy kolejne zalety tego domu. Czasami są to czynniki względnie oczywiste i przewidywalne, a czasami klienci nas pozytywnie zaskakują, bo sami nie pomyślelibyśmy o tym, że dane detale mogą być czynnikami decydującymi o zakupie.

 

Zalety projektu Willa Floryda 5

Osoby, które interesują się tym projektem, zwykle szukają możliwie najbardziej przestrzennego domu, który jednocześnie byłby osadzony w stylu nowoczesnej architektury. To idealne podsumowanie projektu Willa Floryda 5 – ponad 300 metrów kwadratowych powierzchni, dwa piętra, nowoczesna elewacja i ciekawa konstrukcja budynku. Obok tego domu nie można przejść obojętnie, zawsze wzbudza zainteresowanie.

Co, poza metrażem i nowoczesnością, skłania naszych klientów do wybudowania dokładnie tego projektu?

Projekt domu z antresolą

Nasi klienci często szukają nowoczesnych, niebanalnych rozwiązań. Dom nie musi spełniać wyłącznie standardowej zasady funkcjonalności. Dobry projekt domu będzie także interesujący i wzbudzający radość, na myśl o powrocie właśnie do niego. Niebanalne rozwiązania, to w rzeczywistości, sformułowanie mające wiele znaczeń. Dla niektórych inwestorów będzie się to wiązało z dużą ilością pokojów rekreacyjnych, dla innych będzie to dom z antresolą.

Willa Floryda jest właśnie projektem, który uwzględnia montaż antresoli nad salonem. Część klientów przychodzi do nas z pytaniem czy mamy w swojej ofercie projekty, które obejmują takie rozwiązanie. Projekt domu z antresolą to świetna sprawa nie tylko dla osób, które marzą o domu w stylu nowoczesnym, ale także w momencie, gdy chcą Państwo zainspirować się tradycyjną architekturą wnętrz polskich, stylem skandynawskim lub loftowym. Dom z antresolą daje bardzo dużo możliwości aranżacyjnych i pozwala na wyzwolenie kreatywności w trakcie planowania wnętrza. Można przeznaczyć antresolę na kącik relaksacyjny, a może będzie to strefa do pracy? Wszystko zależy od potrzeb inwestorów.

Nie można zaprzeczyć, że kiedy dobrze zaplanuje się wnętrze domu i jego aranżację, to antresola będzie przysłowiową „wisienką na torcie”. To rozwiązanie przyciąga wzrok i świetnie podkreśla cały projekt. Domy z antresolą to także rozwiązanie dla osób, którym brakuje metrażu i szukają szybkiego sposobu na uzyskanie kilku metrów kwadratowych więcej do wykorzystania.

Projekt domu z antresolą to coś, co czasami okazuje się czynnikiem decydującym o wyborze właśnie Willi Florydy 5. Dlaczego? Projektów domów przestrzennych, nowoczesnych jest dużo, ale nie każdy oferuje takie rozwiązanie. Willa Floryda to dom z antresolą i wielu inwestorów właśnie to łapie za serce.

Balkon, basen, taras – udogodnienia w Willi Florydzie 5

Architekci New-House, którzy zajmowali się przygotowaniem projektu domu Willa Floryda, wzięli sobie za cel przedstawienie domu, który nie tylko będzie funkcjonalny i komfortowy, ale który zapewni domownikom wyższy poziom wygody. Właśnie dlatego projekt Floryda to dom, w którym będą Państwo nie tylko wygodnie mieszkać, ale także będą mogli Państwo odpocząć po ciężkim dniu w pracy i odzyskać straconą energię. Zaaranżowana przestrzeń obejmuje miejsca typowo relaksacyjne w różnych częściach domu.

Zacznijmy od analizy piętra domu, ponieważ projekt Floryda 5, to dom dwukondygnacyjny. Pośród czterech sypialni, łazienek oraz garderób znajduje się również pokój rekreacyjny. Można tam spędzić czas na integracji z rodziną, a można poszukać tam spokoju i ciszy w samotności. Z piętra domu można wyjść również na trzy balkony. Są umieszczone w różnych częściach domu, dzięki czemu każdy domownik będzie mógł z nich korzystać, nie zaburzając prywatnej przestrzeni innej osoby.

Projekt Floryda to również ciekawie zaaranżowany parter. Jak już wspominaliśmy, Floryda to dom z antresolą, ale warto zwrócić również uwagę na sam salon. To duża, niemal sześćdziesięciometrowa przestrzeń połączona z jadalnią. Z pomieszczenia można wyjść prosto na taras znajdujący się częściowo w podcieniu. To miejsce idealne na wypoczynek i cieszenie się świeżym powietrzem. Tuż przy tarasie znajduje się również miejsce na basen.

Dom z basenem to rozwiązanie dobre na rodzinne imprezy, domówki z przyjaciółmi, letnie ciepłe dni i… na każdy inny powód! W basenie można samotnie odpoczywać po ciężkim dniu, a można też świetnie się bawić razem z najbliższymi. Projekt Willa Floryda spełnia, dzięki temu czynnikowi, marzenia wielu osób.

 

Jaki jest koszt budowy domu Willa Floryda 5?

To kluczowe pytanie, od którego zależy decyzja inwestorów o podjęciu budowy domu Willa Floryda. Zawsze staramy się podjąć wszystkie możliwe kroki wspierające klientów w wyborze. Z tego względu podjęliśmy się różnych działań usprawniających poznanie cen danych projektów oraz ich budowy w stanie deweloperskim.

Pierwsze rozwiązanie to nasza galeria domów z gotową wyceną: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajduje się tam duża ilość różnorodnych projektów. Przy poszukiwaniu projektów zgodnych z Państwa oczekiwaniami można użyć filtrów dotyczących metrażu domu, rodzaju budynku (piętrowy, parterowy, z poddaszem, nowoczesny), a także jego ceny. Wśród projektów znajduje się także projekt domu Willa Floryda, a także różne wersje tej budowy. W danych, które znajdziemy na stronie możemy się dowiedzieć jaki ma Willa Floryd kosztorys, jaka jest cena samego projektu oraz jak może się przedstawiać cena raty miesięcznej za budowę domu. Czasami okazuje się, że dla niektórych inwestorów Willa Floryda kosztorys ma zbyt drogi i ich możliwości finansowe nie pozwolą na realizację budowy. Jednak czy warto rezygnować z marzeń?

Firma New-House wie, że są różni klienci i mają również różnorodne możliwości finansowe, dlatego przygotowaliśmy również projekt Floryda w innych wersjach. Wśród naszej galerii domów można znaleźć ten sam projekt, ale zrealizowany na mniejszym metrażu. Wówczas Willa Floryda kosztorys ma tańszy.

Wśród rozwiązań oferowanych naszym klientom istnieje również możliwość skorzystania z kalkulatora budowlanego: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. To rozwiązanie dla osób, które chcą sprawdzić jaki koszt wyniosłaby budowa domu w stanie deweloperskim, zgodnie z ich własnym projektem. Szacowany koszt dostaną Państwo za darmo na maila, a w przypadku kolejnych pytań lub chęci podjęcia dalszej współpracy – zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Projekt Willa Floryda 5 to dom, który jest bardzo efektowny. Lubimy, gdy inwestorzy po zobaczeniu realizacji w ostatecznej odsłonie, utwierdzają się w przekonaniu, że był to dobry wybór. Jeśli Państwu również marzy się właśnie taki dom, bardzo chętnie go wykonamy.

Portfolio

Powrót do wyników

Podobne projekty

Regent
1 595 184 PLN
486m2
piętrowy
Neptun
1 742 055 PLN
491m2
piętrowy
HomeKONCEPT-52 B2
1 535 876 PLN
188m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000