Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Floryda

Powierzchnia użytkowa

363 m2

budowa domu Willa Floryda - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Floryda

Projekt domu Willa Floryda

 

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Floryda

Nazwa Pracowni: MG Projekt

Rodzaj domu: piętrowy

Garaż: podwójny

 

Opis domu Willa Floryda

 

Projekt domu „Willa Floryda ” to piętrowa rezydencja o nowoczesnej, monstrualnej architekturze z komfortowym wnętrzem. Wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny tworzy luksusową, jednolitą całość i sprawia, że każdy w tym domu poczuje się wyjątkowo.

Front domu został ozdobiony kamienną dwukondygnacyjną ścianą, natomiast szerokie drzwi wprowadzają nas przez zadaszony taras do środka, gdzie mamy pięknie przeszklony przedsionek, hol oraz salon z dużymi oknami na ogród. Elewacja od tej część domu ma bardzo duże przeszklenia, dzięki temu dom jest bardzo nasłoneczniony i otwiera się w całości na przyrodę z każdego pomieszczenia. Dodatkiem są również liczne tarasy i wiszące balkony wychodzące na część ogrodową. Ponadto w elewacji frontowej ukryto drzwi do wielkiego garażu pod dachem zadaszonych miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja „Willa Floryda” swoim wnętrzem przyciągnie nie jednego wymagającego Inwestora. Na parterze mamy piękną, reprezentacyjną przestrzeń dzienną składających się z połączonych pomieszczeń holu z jadalnią, dużą kuchnią i salonem. Dodatkowo znajdują się tam pomieszczenie gospodarcze, techniczne, duży, potrójny garaż oraz gabinet. Piętro domu posiada cztery komfortowe sypialnie z własnymi łazienkami i garderobami. Ogromne wrażenie robi antresola, która łączy piętro z salonem na parterze oraz pokojem rekreacyjnym z tarasem.

Gotowy projekt domu jest nie wątpliwie luksusową i dużą inwestycją spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających Inwestorów. Łączy nowoczesność z komfortem oraz funkcjonalnością. Nie ma tutaj oszczędności na przestrzeni i nie brakuje nudy. Wszystko jest starannie dopracowane. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

 

Projekt Willa Floryda 

 

Preferencje inwestorów w zakresie projektów budowlanych są tak różne, jak różni są oni sami. Jednak zdarza się, że konkretny projekt domu zyskuje większą popularność niż inne. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku projektu rezydencji Willa Floryda. Świadczy o tym nie tylko duże zainteresowanie klientów, ale także fakt, iż jest to budynek, którego projekt doczekał się kilku wersji, utrzymanych w tej samej stylistyce, jednakże różniących się powierzchnią oraz ilością dostępnych pomieszczeń. Dzięki temu każdy inwestor, którego zauroczył ten właśnie dom, może wybrać wersję, która najlepiej wpisze się w jego indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości.

Kluczowe informacje:

Willa Floryda jest projektem bazowym o powierzchni 363 metrów kwadratowych. To projekt domu, który powstał jako pierwszy i od którego zaczęło się zainteresowanie budową nieruchomości tego typu.

To piętrowa rezydencja, która przyciąga wzrok nowoczesną stylistyką, oszałamia dostępną przestrzenią oraz zaskakuje funkcjonalnością. Oryginalna bryła z ogromnymi przeszkleniami i frontem, który jest ozdobiony kamienną dwukondygnacyjną ścianą, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, którzy poszukują luksusowej elegancji na co dzień. A wielostanowiskowy garaż, taras oraz basen tylko dopełniają ten wizerunek.

Każdy element tej nieruchomości jest doskonale przemyślany, zaprojektowany funkcjonalnie i wykonany nie pozostawiając miejsca na przypadek. Tutaj nie oszczędza się ani na przestrzeni, ani na wykorzystywanych technologiach czy na zastosowanych materiałach.

 

Rozwiązania budowlane stosowane w Willi Floryda

Bryła Willi Floryda jest skomplikowana, co przekłada się na wyższy koszt jej budowy. Wykonujemy ją w konstrukcji żelbetowej, a za wypełnienie służą cegły Porotherm o grubości 25 centymetrów. Jest to połączenie, które pozwala na osiągnięcie ponadprzeciętnych parametrów cieplnych i przekłada się na koszty ogrzewania i bieżącej eksploatacji nieruchomości.

Podczas budowy szczególną wagę przykładamy do odpowiedniego uszczelnienia wszystkich balkonów i tarasów znajdujących się w projekcie nieruchomości, dzięki czemu można z nich korzystać bez przeszkód w każdej porze roku. Jako pokrycie dachu Willi Floryda najczęściej stosuje się dachówkę ceramiczną, dachówkę cementową lub blachodachówkę. To który materiał zostanie wykorzystany, zależy od osobistych preferencji inwestora.

 

Willa Floryda – parter domu

Piękną, reprezentacyjną przestrzeń dzienną otwiera zadaszony taras, przez który dochodzimy do drzwi. Wejście szerokimi drzwiami wiedzie do przeszklonego przedsionka z szatnią na okrycia wierzchnie, z którego przechodzimy do dużego holu. Na parterze nieruchomości znajduje się również duży salon z antresolą, która sprawnie łączy salon z piętrem budynku. Salon jest dodatkowo otwarty na jadalnię oraz kuchnię.

Tym, co niewątpliwie przyciąga wzrok, są ogromne przeszklenia i pustka, otwierające wnętrze domu na taras oraz ogród i stanowiące harmonijne połączenie wnętrza z otaczającą dom przyrodą. Dzięki przeszkleniom domownicy mogą wygodnie korzystać z dobrodziejstw światła słonecznego polegających nie tylko na odpowiednim doświetleniu domu, ale także jego dogrzaniu.

Do części dziennej tego domu znajdującej się na parterze przynależy również oddzielny pokój z wyjściem na taras idealnie nadający się na domowe biuro oraz łazienka, WC, pomieszczenia techniczne i gospodarcze (magazynek, spiżarnia, kotłownia, pralnia), jak również garaż na trzy samochody. Wokół domu znajduje się też duży taras, basen, jak również dodatkowa wiata garażowa mieszcząca jeden samochód. A sam budynek wyposażono w liczne balkony.

 

Willa Floryda – piętro nieruchomości

Na piętrze domu wybudowanego według projektu rezydencji Willa Floryda znajduje się część prywatna. W strefie nocnej są cztery sypialnie każda o powierzchni około 20 metrów kwadratowych, z których można wyjść na trzy balkony. Na tej kondygnacji znajdziemy także trzy łazienki, trzy garderoby oraz pokój rekreacyjny dla całej rodziny, który można zagospodarować według własnego uznania. Jest tu także miejsce na praktyczną pralnię. 

 

Możliwości adaptacyjne projektu budowlanego Willa Floryda

Projekt Willa Floryda pozwala na wprowadzenie modyfikacji, dzięki którym można dopasować nieruchomość zarówno do działki budowlanej, jak i również potrzeb inwestora. Zmian dokonuje się na etapie adaptacji projektu budowlanego. Jeśli jednak ważne są dla Państwa konkretne zmiany, to rozsądnym będzie przed zakupem gotowego projektu domu skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy ocenią czy będą one możliwe do wprowadzenia. To pozwoli uniknąć ewentualnych rozczarowań i wybrać projekt w pełni świadomie z wszystkimi jego zaletami i ograniczeniami. 

 

Zbuduj Wille Floryda razem z New-House

New-House ma wieloletnie doświadczenie, wiedzę, umiejętności praktyczne oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, aby skutecznie wybudować dla Ciebie dom na podstawie projektu Willa Floryda. Jednak warto wiedzieć, że nasza pomoc nie ogranicza się tylko do fizycznego postawienia budynku i wyposażenia go we wszystko, co niezbędne do wygodnego funkcjonowania.

Klienci decydujący się na współpracę z naszą firmą mogą liczyć na wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia budowlanego. W praktyce oznacza to, że pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej działki budowlanej, wykonaniu niezbędnych przyłączy, uzyskaniu pozwolenia na budowę, ale również w zagospodarowaniu terenów zielonych wokół nieruchomości. Co ważna na wykonane przez nas prace otrzymasz 10 lat gwarancji, ponieważ masz do czynienia z profesjonalistami.

Jeśli więc zainteresował Cię projekt rezydencji Willa Floryda i rozważasz budowę domu z jego wykorzystaniem, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Uzyskasz tam wszelkie niezbędne informacje na temat warunków współpracy z New-House. Nasz zespół chętnie odpowie także na dodatkowe pytania, jakie Ci się nasuną. Pamiętaj, że masz do dyspozycji także naszą wyszukiwarkę projektów domów, w której znajdziesz również inne rezydencje z serii Willa Floryda. 

 

Jak jest zbudowana Willa Floryda?

Kiedy nasi klienci mówią nam, że marzy im się nowoczesny dom z dużą przestrzenią to przedstawiamy im projekt domu Floryda. Jest to rzeczywiście duży budynek, bo jego powierzchnia użytkowa obejmuje 363 metry kwadratowe. Bez wątpienia jest to również projekt nowoczesnego domu piętrowego – widząc wizualizację budowy i zastosowane tam rozwiązania, nikt nie będzie wątpił w jego nowoczesny styl. Zdjęcia oraz projekt rezydencji można zobaczyć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1445

Wnętrze domu Willa Floryda

Kiedy ktoś chce wybudować dom Willa Floryda opinie też są ważne. Czy klienci, którzy zdecydowali się już wcześniej na ten projekt, są z niego zadowoleni? Czy mieszka im się dobrze? Bez dwóch zdań! Budowaliśmy dom Floryda nie jeden raz i żaden z inwestorów nie żałował swojego wyboru. Zawsze nam zależy na informacji zwrotnej od klientów, bo chcemy by byli w pełni zadowoleni z naszych usług – wiadomości, które dostajemy odnośnie funkcjonalności i wygody życia w Willi Florydzie zawsze są pozytywne. Wpływa na to szereg aspektów.

Projekt rezydencji Floryda przyciąga inwestorów nie tylko nowoczesnym stylem i dużą przestrzenią. Ważny jest aspekt rozplanowania tej powierzchni przez architektów, w ten sposób, aby była ona maksymalnie komfortowa dla przyszłych domowników. Dwupiętrowy budynek został podzielony na dwie strefy: dzienną oraz nocną.

Na piętrze Florydy znajdziemy strefę nocną – są tam cztery sypialnie, każda z nich o powierzchni około dwudziestu metrów kwadratowych. Z każdego z pokojów sypialnianych można przejść również do łazienek, których są trzy. Ponadto projektanci uwzględnili w planie domu miejsce na garderoby oraz pralnię.

Kolejnym pomieszczeniem, który można zauważyć obserwując projekt domu Willa Floryda, jest pokój rekreacyjny. Dużą zaletą domu Floryda jest także jego otwarta przestrzeń zewnętrzna – z piętra domu można przejść na trzy różne balkony, aby odetchnąć świeżym powietrzem.

Projekt rezydencji Floryda jest nastawiony na komfort, funkcjonalność, a także nowoczesność. Łatwo to zauważyć w projekcie zagospodarowania parteru budynku. Wiele osób przekonuje się do tego projektu po tym, jak zauważy, ze jest to dom z antresolą. Nasi projektanci nad dużym salonem umieścili pustą przestrzeń na antresolę, co nadaje mu oryginalny styl. Projekty domów z antresolą przechodzą teraz swoisty renesans i cieszą się sporym zainteresowaniem wśród inwestorów.

Dlaczego? Dom z antresolą ma tę zaletę, że pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni bez powiększania metrażu domu. To zwykle miejsce ciszy i spokoju, pomieszczenie, gdzie domownicy mogą się odprężyć. Antresola nad salonem jest często wykorzystywana jako miejsce na biblioteczkę, dodatkowa sypialnia dla gości lub kącik biurowy.

Co jeszcze znajdziemy na parterze w projekcie Willa Floryda? Ta część domu jest podzielona dodatkowo również na strefę gospodarczą. W strefie dziennej znajdzie się salon, antresola nad salonem, jadalnia, kuchnia, łazienka, toaleta, a także dodatkowy pokój, który zwykle jest wykorzystywany jako gabinet lub biuro.

Co, w takim razie, znajduje się w strefie gospodarczej? Są to wszystkie pomieszczenia, które usprawniają funkcjonowanie domu. Willa Floryda projekt ma bogaty w magazyn, spiżarnię, szatnię, kotłownię, pralnię oraz wielostanowiskowy garaż. Z parteru można również przejść na przydomowy duży taras lub spędzić czas w basenie.

Wygląd zewnętrzny budynku

Kiedy obejrzymy już wszystkie sypialnie, zobaczymy jak prezentuje się antresola nad salonem, gabinet i wszystkie inne pokoje w Willi Florydzie, wówczas warto przyjrzeć się dokładniej jak dom wygląda z zewnątrz. Poza tarasami oraz basenem, które zostały wcześniej wspomniane, projekt domu Floryda obejmuje również budowę wiaty postojowej dla samochodów. Jest tu także miejsce na ogródek.

Jednak tym, co od razu rzuca się w oczy, jest piękna elewacja otulająca ściany murowane budynku. To projekt nowoczesnego domu piętrowego, widać to już przy obserwacji frontu budynku. Ta część elewacji frontowej została ozdobiona jasnym kamieniem. Willa Floryda ma też duże przeszklenia, co pozwala domownikom na korzystanie z dobrodziejstw światła dziennego. Takie rozwiązanie daje też poczucie większej przestrzeni i pozwala na codzienne oglądanie zmieniającej się przestrzeni zielonej wokół domu. Z kolei rozwiązania zastosowane dla dachu budynku są zależne od preferencji inwestora – zwykle stosuje się dachówkę ceramiczną, cementową lub blachodachówkę.

 

Willa Floryda – komu polecamy ten projekt?

Tak piękny dom chciałoby się polecić każdemu. Projekt domu Willa Floryda jest wyjątkowy i ma bardzo dużo zalet, ale wiemy, że nie dla każdego będzie idealny. Nic ma przecież takiego domu, który spełniłby oczekiwania wszystkich. Komu w takim razie polecilibyśmy projekt Willa Floryda?

Osobom, które marzą o dużym domu

Jeśli chcieliby Państwo mieć duży, przestrzenny dom, które jest jednocześnie przemyślanie rozplanowany – Floryda to idealnie rozwiązanie. Ze względu na to, że jest to dom z antresolą, zyskujemy kolejną dodatkową przestrzeń. Dzięki temu, że budynek jest dwupiętrowy, jego powierzchnia jest bardziej funkcjonalna. Dobry projekt nowoczesnego domu piętrowego sprawia, że tak duża powierzchnia nie jest przytłaczająca, a idealnie nadaje się do codziennego funkcjonowania.

Osobom, które lubią oryginalne rozwiązania

Willa Floryda opinie ma domu ciekawego i rzucającego się w oczy. Niepowtarzalna elewacja zapada w pamięć i wzbudza zachwyt. Wnętrze domu jest równie interesujące – zastosowanie antresoli, a także duża ilość balkonów i wbudowanie kominka, sprawia, że projekt jest wyjątkowy. Jeżeli lubią Państwa oryginalność i szukają ciekawych rozwiązań to ten projekt będzie dobrym wyborem.

Całym rodzinom

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy Floryda projekt domu ma odpowiedni dla dużych rodzin, to spieszymy z odpowiedzią. Ten dom będzie idealny dla rodziny cztero- lub pięcioosobowej. Projekt techniczny przygotowany przez naszych projektantów uwzględnia cztery sypialnie oraz trzy łazienki. Jest tam również pokój rekreacyjny, który będzie wspaniałym miejscem do integracji całej rodziny. Parter domu oraz jego zabudowa zewnętrzna są również idealnie przystosowane dla wielu osób. Każdy będzie się tam czuł swobodnie i komfortowo.

Projekt domu Willa Floryda jest czymś, co wzbudza zachwyt wielu inwestorów i wcale nas to nie dziwi! Nowoczesne rozwiązania, oryginalny wygląd, duża przestrzeń – to świetny projekt. Jeśli Państwo również są zainteresowani realizacją projektu Willa Floryda, serdecznie zapraszamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 5
Wyświetl cenę
348m2
piętrowy
Willa Floryda (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
363m2
piętrowy
Regent
Wyświetl cenę
486m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000