Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Tytan

Powierzchnia użytkowa

134 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Tytan
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Tytan

Projekt „Tytan” to piętrowy dom jednorodzinny. Dom jest zaprojektowany w taki sposób, aby pasował na działkę z niekorzystnym nasłonecznieniem. W gotowym projekcie „Tytan” na parterze zaprojektowano przestronny salon z aneksem jadalnym, kuchnię, hol i WC. Z przedsionka mamy dostępną część techniczną - garaż i kotłownię. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz dodatkowy pokój, który może posłużyć jako gabinet lub sypialnia gości. Apartament rodziców posiada własną łazienkę i garderobę. „Tytan” to nowoczesny, funkcjonalny i energooszczędny dom. Prosta bryła i nieskomplikowana konstrukcja ułatwi budowę oraz obniży koszty wykonawstwa. Nasza firma budowlana New- House z przyjemnością zrealizuje dla Państwa ten dom pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną kosztów budowy.

 

Projekt domu Tytan - funkcjonalny dom piętrowy

 

Gdzie można znaleźć funkcjonalny dom piętrowy o estetycznym, minimalistycznym wyglądzie? Takie rozwiązanie proponuje pracownia MG Projekt w swoim projekcie domu Tytan. To świetnie zrealizowana propozycja jednorodzinnego domu, która będzie idealnym rozwiązaniem nawet na wąskie, niewygodne działki budowlane. Warto zapoznać się ze szczegółami tej realizacji!

 

Domy piętrowe wciąż nie są najczęściej wybieranymi rodzajami budynków przy realizacji domów jednorodzinnych. Wielu inwestorów boi się, że mogą one wizualnie wyglądać na szare klocki rodem z PRL’u, co swoją drogą już od dawna mija się z prawdą. Domy piętrowe są nie tylko funkcjonalne, ale również bardzo efektowne pod kątem wizualnym. Mimo to inwestorzy wciąż często decydują się na domy z niewygodnym  w aranżacji poddaszem użytkowym lub domy parterowe, gdzie znacznie trudniej jest oddzielić strefę dzienną od strefy nocnej. Pracownia MG Projekt proponując inwestorom projekty typu Tytan stara się odczarować krzywdzące, nieprawdziwe przekonanie na temat domów piętrowych i podkreślić ich największe zalety. Jako New-House, firma budowlana, która od 1991 roku wybudowała ponad 1500 różnorodnych domów jednorodzinnych, możemy zauważyć, że powoli coraz więcej osób decyduje się na właśnie tego typu realizacje. Bez wątpienia jest to zasługa bardzo dobrze realizowanych nowoczesnych projektów domów piętrowych, takich jak projekt domu Tytan.

 

Szczegóły techniczne budowy domu Tytan

 

Tytan jest domem piętrowym, który jest realizowany w technologii murowanej. Jego powierzchnia użytkowa wynosi dokładnie 134,26 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia zabudowy to 104,82 metry kwadratowe, kubatura wynosi  850,00 metrów sześciennych. Projekt domu Tytan obejmuje również realizację garażu jednostanowiskowego, który jest wbudowany w bryłę budynku i ma powierzchnię 18,78 metrów kwadratowych. Ściany zewnętrzne domu są murowane z wykorzystaniem pustaków Porotherm 25 oraz styropianu. Elewacja jest pokrywana tynkiem cienkowarstwowym. Posadowieniem domu są betonowe ławy oraz ściany fundamentowe z bloczków betonowych.  Dach domu Tytan jest wielospadowy, a jego kąt nachylenia wynosi 25 stopni. Jego powierzchnia wynosi 153,13 metrów kwadratowych, do pokrycia wykorzystywana jest dachówka ceramiczna.

 

Warto wiedzieć, że projekt domu Tytan jest wykonywany zgodnie ze standardem WT 2021. Wartość EP (energia pierwotna) dla tej realizacji wynosi dokładnie  69,10 kWh/(m²rok). Ep to wskaźnik, który określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych. Dzięki takiemu wynikowi wskaźnika dom Tytan można uznać za realizację energooszczędną.

 

Projekt domu ma również bardzo dobrze zrealizowaną elewację. Minimalistyczne rozwiązania, jasnobrązowe odcienie i duże przeszklenia dają poczucie, że dom jest efektowny, a jednocześnie skromny. Pozwala na to prosta bryła o nowoczesnym wyrazie architektonicznym. Dom Tytan został zaprojektowany z myślą o inwestorach, którzy poszukują projektu na niezbyt szeroką działkę. Do tej realizacji wystarczy działka o wymiarach 16,70 metrów szerokości na 19,56 metrów długości. Projekt Tytan bez wątpienia spodoba się również osobom, których działka charakteryzuje się niekorzystnym nasłonecznieniem. Dobre ułożenie pomieszczeń pozwoli maksymalnie wykorzystać naturalne światło, które dają promienie słoneczne.

 

Najważniejsze dane dotyczące kwestii technicznych domu Tytan:

 

 

Projekt domu Tytan - jak wygląda wnętrze?

 

Do wnętrza domu wchodzi się przez podcień, który będzie chronił drzwi wejściowe przed wiatrem, deszczem i innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Sień, pierwsze pomieszczenie domu jest również połączone z garażem. To bardzo wygodne rozwiązanie, które cenią sobie inwestorzy. Połączenie garażu z domem pozwala między innymi na zaoszczędzenie przestrzeni na działce.

 

Przechodząc hallem w głąb domu znajdą się Państwo w strefie dziennej. Mieści się tutaj bardzo duży pokój dzienny, który powstał z połączenia salonu i jadalni. Jego przestrzeń optycznie jest jeszcze większa ze względu na zastosowanie dużych okien wychodzących na przydomowy taras ogrodowy. Warto zwrócić uwagę na niekonwencjonalne ulokowanie kuchni w strefie dziennej. Zwykle w projektach domów jednorodzinnych umieszcza się ją bliżej części północnej, natomiast w projekcie domu Tytan została położona w części południowej. Dzięki temu będzie mogła lepiej wykorzystać naturalne światło słoneczne. Tuż obok kuchni została zaplanowana także spiżarnia, co pozwala na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Na parterze domu  znajduje się również WC oraz kotłownia, która leży obok garażu.

 

Wszystkie pomieszczenia mieszczące się na parterze domu Tytan:

 

 1. Wiatrołap 3,28 m²
 2. Hall 7,58 m²
 3. Pokój dzienny (salon + jadalnia) 32,36 m²
 4. Kuchnia 9,40 m²
 5. Spiżarnia 2,70 m²
 6. WC 1,84 m²
 7. Pomieszczenie gospodarcze (kotłownia) 5,53 m²
 8. Garaż jednostanowiskowy 18,78 m²

 

Piętro domu zostało całkowicie odseparowane od strefy dziennej oraz gospodarczej domu, na drugiej kondygnacji została zaplanowana strefa nocna. Tutaj domownicy mogą zyskać spokój, ciszę i maksimum prywatności. Dużym atutem jest to, że projekt Tytan jest domem piętrowym i inwestor nie musi się trudzić z utrudnieniami, które powodują skośne ściany domów z poddaszem użytkowym. Piętro w projekcie domu Tytan jest funkcjonalne i przystępne w aranżacji.

 

Na piętrze znajdują się cztery pokoje. Planowo trzy z nich mają być przeznaczone na sypialnie, natomiast jeden dodatkowy jako miejsce pracy i nauki. Oczywiście, jeżeli wolą Państwo by były to cztery sypialnie - nic nie stoi na przeszkodzie. Do największej sypialni jest również dobudowana prywatna łazienka i garderoba. Na piętrze znajduje się również wspólna łazienka.  Wnętrze domu można dostosować zarówno do rodziny cztero-, jak i nawet pięcioosobowej. Jest bardzo funkcjonalne!

 

Wszystkie pomieszczenia mieszczące się na piętrze domu Tytan:

 

 1. Korytarz 5,94 m²
 2. Pokój 16,82 m²
 3. Pokój 8,14 m²
 4. Pokój 11,78 m²
 5. Pokój 12,41 m²
 6. Łazienka 6,26 m²
 7. Garderoba 10,37 m²
 8. Łazienka 5,39 m²

 

Budowa domu Tytan z firmą New-House

 

Państwa marzeniem jest komfortowy i efektowny dom piętrowy? Być może projekt domu Tytan będzie dla Państwa idealnym rozwiązaniem. Firma New-House może dla Państwa zająć się jego realizacją od A do Z, dzięki czemu nie będą musieli się Państwo stresować i martwić o jakość realizacji. Nasza firma obejmuje kompleksowe realizacje aż dziesięcioletnią gwarancją! Zrealizujemy dla Państwa projekt domu Tytan w sposób jakościowy, terminowy i w ramach jasno określonych kosztów współpracy.

 

Budowa domu z firmą New-House to stuprocentowa gwarancja zadowolenia. Zachęcamy do kontaktu!  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
172m2
piętrowy
Tytan 4
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Willa diamentowa (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000