Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Szmaragd

Powierzchnia użytkowa

133 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Szmaragd
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Szmaragd

Projekt „Szmaragd” to nowoczesny dom jednorodzinny. W gotowym projekcie „Szmaragd” prosta bryła budynku przykryta jest kopertowym dachem. Zasadniczą bryłę domu wzbogacono o częściowo wystający garaż, podcień wejściowy i ogrodowy, wykusz i balkony. Na parterze domu „Szmaragd” zaprojektowano jednoprzestrzenną otwartą część dzienną holu, jadalni i salonu, z dużymi przeszkleniami na ogród. Aneks jadalny częściowo połączono z kuchnią. Na parterze znajduje się także dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie i łazienkę oraz dodatkowy pokój. Nasza firma budowlana New-House z chęcią wybuduję dla Państwa ten dom pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną kosztów budowy.

 

Projekt domu Szmaragd – dom piętrowy w tradycyjnym stylu

To projekt przytulnego, komfortowego domu jednorodzinnego zrealizowanego w tradycyjnym stylu. Jeżeli poszukują Państwo gotowego projektu domu piętrowego, który charakteryzuje się funkcjonalnym, dobrze zrealizowanym wnętrzem i solidną techniką wykonania budowy, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu Szmaragd. To efektowny projekt, który świetnie się sprawdzi dla rodziny liczącej do czterech, a nawet pięciu członków.

New-House działa na rynku od 1991 roku. Zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych na terenie całego kraju. Cieszymy się bardzo wysokim zaufaniem inwestorów, ponieważ zapewniamy kompleksową budowę domów pod klucz, dbamy dosłownie o każdy element realizacji. Wspieramy klientów już w procesie wyborze odpowiedniego projektu domu oraz znalezienia spełniającej najwyższe wymogi działki budowlanej. Nasza internetowa baza projektowa (https://new-house.com.pl/projekty-domow) jest wyposażona w tysiące propozycji od najlepszych, sprawdzonych pracowni projektowych. Współpracujemy między innymi z pracownią MG Projekt, która przygotowała projekt domu Szmaragd. Ich szerokie doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza przełożyły się na świetnie zrealizowany projekt, który spełnia najwyższe wymogi. Został on przygotowany z dbałością o każdy szczegół zarówno techniczny, jak i stylistyczny. Warto zapoznać się bliżej z danymi dotyczącymi projektu Szmaragd, być może to właśnie to jest projekt, który będzie Państwa wymarzonym projektem domu jednorodzinnego.

Projekt domu Szmaragd w budowie – szczegóły realizacji

Dom Szmaragd to idealna propozycja dla osób, które poszukują jednorodzinnego, wygodne domu na średniej szerokości działkę budowlaną. Jest to prosta, nieskomplikowana realizacja, która ma formę kwadratowej bryły. Dzięki temu proces budowy jest bardzo sprawny, a koszt realizacji nie jest szczególnie wysoki. Realizacja obejmuje także wykonanie dwustanowiskowego garażu, który wynosi 33,54 metrów kwadratowych. Projekt jest przeznaczony do realizacji wolnostojącego budynku z poddaszem użytkowym. Warto przy tym podkreślić, że jest to realizacja zgodna z wymogi standardu WT 2021.

Projekt domu 2021 jest przestronną realizację, jego powierzchnia użytkowa obejmuje dokładnie 133,87 metrów kwadratowych. Powierzchnia zabudowy to dokładnie 141,12 metrów kwadratowych, z kolei powierzchnia całkowita wynosi 227,52 metrów kwadratowych. Kubatura brutto budynku to 683 metry sześcienne. Realizacja ma wysokość 9,10 metrów, szerokość elewacji wynosi 11,93 metrów, natomiast jej długość to dokładnie 13,31 metrów. Aby móc zrealizować budowę domu według projektu Szmaragd, należy posiadać działkę budowlaną, której powierzchnia wynosi nie mniej niż 18,93 metrów szerokości oraz 21,31 metrów długości.

Projekt domu Szmaragd jest realizowany w technologii murowanej, Jako posadowienie domu są wykorzystywane betonowe, wylewane fundamenty. Ściany zewnętrzne są murowane z pustaków Porotherm o grubości 25 centymetrów oraz styropianu o grubości 18 centymetrów. Alternatywnie może być również wykonana wełna mineralna. Do pokrycia elewacji wykorzystywany jest tynk cienkowarstwowy oraz płyta klinkierowa. W projekcie jest wykorzystywany strop Teriva. Dom pokrywa efektowny dach namiotowy, który będzie świetnie chronił przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni, natomiast powierzchnia dachu to dokładnie 201,89 metrów kwadratowych. Do wykonania pokrycia dachu wykorzystywana jest blachodachówka lub dachówka.

Współpracując z firmą New-House można sprawnie wykonać adaptację projektu Szmaragd, co pozwoli na lepsze dopasowanie realizacji do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

 

Projekt domu Szmaragd – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa – 133,87 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy – 141,12 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita – 227,52 metrów kwadratowych

Powierzchnia netto – 141,45 metrów kwadratowych

Kubatura brutto – 683 metrów sześciennych

Powierzchnia dachu – 201,89 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 25 stopni

Wysokość budynku – 9,10 metrów

Szerokość elewacji – 11,93 metrów

Długość elewacji – 13,31 metrów

Minimalna szerokość działki – 18,93 metrów

Minimalna długość działki – 21,31 metrów

Plan aranżacji wnętrza w projekcie domu Szmaragd

Szmaragd jest domem, który idealnie się sprawdzi dla rodzin cztero-, a nawet pięcioosobowych. To przytulna, komfortowa przestrzeń, która została podzielona na kondygnacje względem stref użytkowych. Parter domu służy jako strefa dzienna oraz strefa gospodarcza, natomiast strefa nocna znajduje się na piętrze. To sprawdzony podział, który pozwala na skuteczne oddzielenie hałasów dnia codziennego od prywatnej części, gdzie każdy z domowników poszukuje spokoju.

Do domu Szmaragd prowadzi efektowny, funkcjonalny podcień. Sień w tym projekcie została połączona komunikacyjnie z garażem, z którego można przejść również do funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Jest to pomieszczenie, które znajduje się w linii budynku i ma również zrealizowane drugie wejście bezpośrednio z podwórka.

Centrum parteru zostało przeznaczone na strefę dzienną. Zaplanowano wykonanie dużego pokoju, który łączy funkcję salonu oraz jadalni. Jest to idealnie miejsce na spotkania rodzinne, ponieważ pokój dzienny jest wysoce reprezentatywny oraz przestronny – jego powierzchnia to aż 37,27 metrów kwadratowych. W pokoju mieści się klimatyczny kominek oraz przestronne przeszklenia, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy taras. Tuż obok pokoju dziennego mieści się również kuchnia oraz małe WC.

Projekt domu Szmaragd  - pomieszczenia na parterze:

 1. Wiatrołap - 4,20 metrów kwadratowych
 2. Hall - 8,65 metrów kwadratowych
 3. Wc - 1,74 metrów kwadratowych
 4. Pokój dzienny + jadalnia - 37,27 metrów kwadratowych
 5. Kuchnia - 10,89 metrów kwadratowych
 6. Pomieszczenie gospodarcze - 7,58 metrów kwadratowych
 7. Garaż dwustanowiskowy - 33,54 metrów kwadratowych

Piętro domu to strefa zaaranżowana w taki sposób, by zapewnić domownikom maksimum prywatności. Przestrzeń podzielono na trzy indywidualne pokoje sypialne. Każde z pomieszczeń ma dostęp do balkonu, co zdecydowanie zwiększa poziom komfortu realizacji. Największa z sypialni ma również dostęp do własnej garderoby.  We współdzielonej przestrzeni zaplanowano również miejsce na dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać jako wspólną garderobę lub na przykład domowe biuro. Znajduje się tutaj także dodatkowa łazienka.

Projekt domu Szmaragd – pomieszczenia na piętrze:

 1. Hall - 7,29 metrów kwadratowych
 2. Pokój - 14,46 metrów kwadratowych
 3. Pokój - 15,41 metrów kwadratowych
 4. Garderoba - 7 metrów kwadratowych
 5. Pokój - 14,87 metrów kwadratowych
 6. Garderoba - 2,60 metrów kwadratowych
 7. Łazienka - 9,50 metrów kwadratowych

Projekt domu Szmaragd w realizacji firmy New-House

Projekt domu jest szczególnie polecany inwestorom, którzy poszukują przytulnej, klasycznej realizacji, która spełni potrzeby cztero-, pięcioosobowej rodziny. Jeżeli jest to realizacja, która wpisuje się w Państwa oczekiwania względem wymarzonej realizacji – warto zdecydować się na współpracę z firmą New-House. Działamy na rynku od 1991 roku, zrealizowaliśmy tysiące domów jednorodzinnych w całej Polsce, cieszymy się wysokim zaufaniem inwestorów. Dbamy dosłownie o każdy element realizacji i zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji jakości. Zachęcamy do kontaktu oraz do podjęcia współpracy z firmą New-House! Chętnie zrealizujemy dla Państwa wymarzony projekt domu, być może jest nim właśnie projekt Szmaragd.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000