Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Riwiera

Powierzchnia użytkowa

204 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Riwiera
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Riwiera

Gotowy projekt domu „Riwiera” to piętrowy dom w kształcie litery T, przykryty wielospadowym, łagodnym dachem. Architektura budynku nawiązuje do podmiejskiej wili łącząc w sobie modernistyczny styl z nowoczesnymi detalami. Dzięki takim połączeniom dom jest ponadczasowy i wkomponuje się w każdy rodzaj sąsiedniej zabudowy. Dzięki dużym przeszkleniom dom jest doświetlony z każdej strony świata, co jest dużym atutem przy trudnych działkach pod względem położenia. Od strony ogrodu znajduje się kameralny, zadaszony taras. Projekt wnętrz projektu „Riwiera” to funkcjonalny układ pomieszczeń podzielony na dwie strefy. Na parterze znajduje się typowa część dzienna. Jest to jedna przestrzeń łącząca salon z antresolą na piętrze, jadalnią, holem, częściową otwartą kuchnią. Wnętrze zdobią efektowne schody. Nie zabrakło również dodatkowego pokoju dla gości. Piętro domu zapewnia trzy sypialnie z garderobami, dwie łazienki oraz pralnię. Gotowy projekt domu zawiera również podpiwniczenie, gdzie znajdują się pomieszczenia techniczne. Dom reprezentuje się bardzo stylowo i jest bardzo funkcjonalny. Zaprojektowany został dla osób ceniących przejrzyste wnętrza i praktyczne rozwiązania. Gotowy projekt domu jednorodzinnego to niewątpliwie komfortowy dom energooszczędny i wygodny do mieszkania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom koszty budowy domu pod klucz jak i jego utrzymanie będą optymalne w stosunku do powierzchni użytkowej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000