Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja

Powierzchnia użytkowa

312 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Rezydencja” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 312,15 m2, powierzchnia zabudowy 257,26 m2, kubatura 1 311 m3 a kąt nachylenia dachu 38 stopni. Projekt jest przeznaczony do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 28,10m x 27,90m. Budynek został przykryty dachem kopertowym, któremu uroku dodaje tzw. wole oko. Projekt swoim wyglądem nawiązuje do stylu tradycyjnego i powstał z myślą o inwestorach planujących budowę domu murowanego. Uwzględniony w bryle budynku garaż dwustanowiskowy sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Kalenica jest skierowana prostopadle do drogi. Po wejściu do domu znajdziemy się w przestronnym holu w centrum którego znajdują się piękne schody prowadzące na poddasze. Po lewej stronie mamy strefę dzienną obejmującą kuchnię, jadalnię i salon. Dzięki licznym przeszkleniom wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone. Przy kuchni architekt uwzględnił spiżarnię, dzięki której mieszkańcy zyskają dodatkowe miejsce do przechowywania. Usytuowany w salonie kominek nada przyjemnej atmosfery. Kuchnia, jadalnia i salon zostały od siebie oddzielone drzwiami przesuwnymi, ich otwarcie sprawi, że pomieszczenia będą się ze sobą łączyć nadając wnętrzu większej przestronności. Po przeciwnej stronie mamy schowek, który pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Za schowkiem architekt uwzględnił dwa pokoje, które można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Następnie jest w pełni funkcjonalna łazienka. W uwzględnionej przy wejściu szatni można zostawić okrycia wierzchnie. Po wejściu na poddasze znajdziemy się w holu z miejscem wypoczynkowym. Strefa sypialniana obejmuje trzy sypialnie, łazienkę, duży pokój kąpielowy, garderobę oraz składający się z dwóch pomieszczeń strych, który można zaadaptować np. na część rekreacyjną. Jedna z sypialni uwzględnia własną łazienkę i garderobę. Projekt „Rezydencja” to rozłożysty dom w stylu willi, który spełni wymagania 6-8 osobowej rodziny. Zapewni mieszkańcom wygodne i komfortowe życie.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Zr5
Wyświetl cenę
345m2
z poddaszem
Willa Siedziba
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000