Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Parterowy 2

Powierzchnia użytkowa

164 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 5 300 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Parterowy 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Parterowy 2

Projekt domu „ Parterowy 2 ” to propozycja domu bardzo komfortowego, przeznaczony dla osób ceniących wygodę, przygotowana przez MG Projekt Pracownia Architektoniczna . Dom jak sama nazwa wskazuje ma jedną kondygnację, która świetnie została rozplanowana na część dzienna oraz nocną. Wizualnie dom ma spokojną architekturę utrzymaną w jasnej tonacji tynku połączonego z elementami drewnianymi. Dom przykryto łagodnym, wielospadowym dachem. Dzięki dużym przeszkleniom jest doskonale doświetlone wnętrze oraz świetnie otwiera dom na ogród. Wszystko ze sobą współgra, jest to elegancki dom i fantastycznie komponuje się z zagospodarowaniem terenu.

 

Wnętrze projektu „Parterowy 2 ” to bez wątpienia komfort i duża wygoda dla domowników. Wnętrze jest bardzo przemyślane i praktycznie rozplanowane, składa się z części dziennej, nocnej oraz gospodarczej, które połączone są przedsionkiem oraz holem. Po wejściu do domu mamy ładny przedsionek połączony z dwustanowiskowym garażem ze strychem oraz kotłownią. W dalszej części znajduje się przestronne wnętrze składające się z holu, salonu, jadalni oraz aneksu kuchennego. Nad salonem mamy efektowną pustkę z antresolą, dzięki temu można zaplanować dodatkowe pomieszczenie. Dodatkiem jest również centralnie usytuowany kominek, który częściowo oddziela kuchnię od salonu.

 

W kolejnej części domu mamy korytarz prowadzący do poszczególnych sypialni, jest ich dokładnie trzy, w tym jedna to apartament rodziców z prywatną garderobą oraz łazienką. W tej samej części mamy do dyspozycji gabinet, przestronną łazienkę oraz pralnię. Dom jest wygodny i przejrzysty. Architektura wraz z wnętrzem tworzy harmonijną całość i doskonale spełni oczekiwania osób, które stawiają na elegancję a zarazem praktyczne rozwiązania. Firma budowlana New-House zbuduje kompleksowo dla Państwa budynek utrzymując najwyższe standardy wykonania oraz obsługi.

 

Projekt domu Parterowy 2 - dane techniczne i aranżacja wnętrza

 

Dom Parterowy 2 to świetna propozycja dla osób szukających domu, który świetnie łączy wygodę z estetyką.To projekt domu o wysokim poziomie funkcjonalności i komfortu, który jednocześnie zachwyca pod względem stylistycznym. Realizacja charakteryzuje się nowoczesnymi realizacjami i minimalistyczną, efektowną elewacją. To dom, którego wnętrza sprosta potrzebom nawet pięcioosobowej rodziny. Warto zapoznać się ze szczegółami realizacji.

 

Jako firma New-House od 1991 roku zajmujemy się kompleksową budową domów jednorodzinnych. Bacznie obserwujemy zmiany w trendach architektonicznych, a także zmiany dotyczące sposobu życia inwestorów i ich zmieniających się potrzeb. Chcąc dostosować się do oczekiwań naszych klientów, przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę usług, która pozwala w pełni dopasować formę współpracy do klienta. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy aspekt budowy od A do Z. Podobny system działania obrała pracownia projektowa MG Projekt, która przygotowała projekt domu Parterowy 2. Jest to pracownia, z którą współpracę wysoce cenimy. Projekty, które powstają z rąk ich architektów są dopracowane pod każdym względem. Domy realizowane według ich projektów są wygodne, funkcjonalne, efektowne, a także solidnie. Nie inaczej jest w przypadku projektu Parterowy 2. To świetna propozycja, która spodoba się wielu inwestorom. Być może jest to także idealny projekt parterowego domu jednorodzinnego dla Państwa.

 

Szczegółowy budowy domu Parterowy 2

 

Dom Parterowy 2 został stworzony dla osób, które wyjątkowo cenią sobie komfort i wygodę. Budynek, jak sama nazwa wskazuje, jest parterowy, dzięki czemu schody i skośne ściany nie utrudniają poruszania się po jego wnętrzu i nie przeszkadzają w realizacji aranżacji wnętrza. Dom został wykonany w świetnym stylu, ma minimalistyczną elewację z subtelnymi zdobieniami. Powstała ona z połączenia jasnego tynku cienkowarstwowego oraz drewnianych elementów. Piękną elewacją dodatkową zdobią duże przeszklenia, które jednocześnie sprawiają, że wnętrze domu jest świetnie doświetlone. Dzięki takim połączeniom Dom Patentowy 2 jest uznawany za wyjątkowo elegancki. Warto również wiedzieć, że jest to projekt, który odpowiada najnowszym standardom WT 2021, na co wskazuje chociażby wartość wskaźnika EP (energia pierwotna) - 66,0 kWh/(m2).

 

Projekt tego domu parterowego ma powierzchnię użytkową liczącą dokładnie 164,48 metrów kwadratowych. Natomiast powierzchnia zabudowy wynosi 267,87 metrów kwadratowych, a kubatura to 930 metrów sześciennych. Warto również wiedzieć, że elewacja domu ma wysokość 6,66 metrów, szerokość 19,52 metrów oraz długość 18,69 metrów. W związku z tym do zrealizowania projektu Parterowy 2 konieczne będzie posiadanie działki budowlanej o wymiarach minimum 26,5 metrów szerokości i minimum 25,69 metrów długości.

 

Parterowy 2 to projekt domu realizowanego technologią murowaną. Jego posadowienie to betonowe ławy oraz ściany fundamentowe wykonane z bloczków betonowych. Ściany murowane zewnętrzne budynku są wykonywane z pustaków Porotherm 25 i wsparte izolacją styropianową. Strop budynku jest żelbetowy monolityczny. Dach budynku jest wielospadowy, a jego kąt nachylenia to 30 stopni. Powierzchnia dachu wynosi 386 metrów kwadratowych i jest pokryta  dachówką ceramiczną.

 

Najważniejsze dane techniczne dotyczące projektu Parterowy 2:

 

 

Aranżacja wnętrza w projekcie Parterowy 2

 

Architektura projektu Parterowy 2 podkreślona została dużymi przeszkleniami okien, drewnianymi wstawkami elewacji, oraz narożnymi podcieniami - frontowym kryjącym podest wejściowy, oraz ogrodowym - przekrywającym częściowo taras. Kolorystyka budynku jest stonowana, harmonizująca z otaczającą dom zielenią. Wnętrze domu jest równie ciekawe i atrakcyjne.

 

Jak wygląda wnętrze w projekcie Parterowy 2? Zostało one wykonane ze świetną znajomością najnowszych trendów oraz sprawdzonych, funkcjonalnych rozwiązań. Podział wnętrza na trzy strefy sprawia, że poruszanie się po nim jest bardzo intuicyjne. Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu każdy z domowników ma zapewniony komfort oraz ciszę, ponieważ hałasy codziennego życia domowników (strefa dzienna) nie będą docierać do strefy nocnej, która ma gwarantować pełną prywatność i spokój.

 

Pierwszą strefą budynku jest strefa gospodarcza. Została umieszczona we frontowej części budynku, tuż przy wejściu do domu. Zalicza się do nich między innymi dwustanowiskowy garaż, który jest wbudowany w bryłę budynku. Tuż obok niego zostało umieszczone pomieszczenie gospodarcze, docelowo przeznaczone na kotłownię. W projekcie Parterowy 2 znalazło się również miejsce na spiżarnię, która została umieszczona tuż obok kuchni.

 

Części domu połączone są holem i przedsionkiem wejściowym. Do domu wchodzimy przez ładny przedsionek - w bok do dwustanowiskowego garażu (ze strychem - magazynem) i kotłowni, oraz na wprost, do części dziennej domu.

 

Strefa dzienna domu ze wszystkimi pomieszczeniami dziennymi jest umieszczona w części południowo-zachodniej. Znajduje się w niej bardzo przestronny pokój dzienny (ponad 40 metrów kwadratowych), który powstał z połączenia salonu oraz jadalni. W pomieszczeniu mieści się również kominek, który nadaje całemu wnętrzu wyjątkowego, ciepłego klimatu. Na wyjątkowość wnętrza wpływają także duże przeszklenia okienne, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy taras oraz ogród. Domownicy mogą obserwować zieleń i czerpać benefity światła słonecznego przez cały rok. Tuż obok pokoju dziennego umieszczono także otwartą kuchnię z półwyspem, co dodatkowo zwiększa poczucie dużej przestrzeni. Warto dodać, że nad salonem zaprojektowano antresolę, która potęguje wrażenie bezpretensjonalnego luksusu.

 

 

W strefie wschodnio-południowej umieszczono ostatnią ze stref domu Parterowy 2. Jest to strefa nocna. Znajdują się w niej trzy pokoje przeznaczone na sypialnie domowników. Największa z wszystkich sypialni ma również wbudowaną własną garderobę i łazienkę, co daje wysokie poczucie prywatności i wygody osobom, które najpewniej zajmują się całym domem. W tej strefie znajduje się również dodatkowy pokój, który można dowolnie przeznaczyć na przykład na gabinet, dodatkową sypialnię, pokój gościnny czy dodatkową przestrzeń rekreacyjną. Obok pokojów sypialnych umieszczono także wspólną łazienkę, mniejsze WC oraz pralnię. 

 

Parterowy 2 to doskonała propozycja dla osób planujących budowę wygodnego, jednokondygnacyjnego domu. Dla osób marzących o komforcie przestrzeni i kontakcie z otaczającym dom ogrodem.

 

Pomieszczenia znajdujące się w projekcie domu Parterowy 2:

 

 1. Wiatrołap - 5,86 metrów kwadratowych

 2. WC - 1,80 metrów kwadratowych

 3. Łazienka - 7,29 metrów kwadratowych

 4. Pomieszczenie gospodarcze - 4,14 metrów kwadratowych

 5. Pokój - 9,36 metrów kwadratowych

 6. Łazienka - 7,04 metrów kwadratowych

 7. Garderoba - 3,68 metrów kwadratowych

 8. Pokój - 15,20 metrów kwadratowych

 9. Pokój - 13,18 metrów kwadratowych

 10. Korytarz - 9,99 metrów kwadratowych

 11. Pokój - 13,17 metrów kwadratowych

 12. Hall - 14,86 metrów kwadratowych

 13. Pokój dzienny (salon + jadalnia) - 43,64 metrów kwadratowych

 14. Kuchnia - 13,94 metrów kwadratowych

 15. Spiżarnia - 1,50 metra kwadratowego

 16. Kotłownia - 6,85 metrów kwadratowych

 17. Garaż dwustanowiskowy - 34,20 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Parterowy 2 z firmą New-House

 

Dom Parterowy 2 odpowiada Państwa oczekiwaniom? Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House. Z chęcią przedstawimy Państwu projekt techniczny oraz szczegółowy kosztorys inwestorski domu Parterowy 2. Ponadto informujemy, że możliwe jest dostosowanie projektu do zapisów znajdujących się w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (np. kolorystka budynku, nachylenie dachu). Zajmiemy się kompleksową budową domu od A do Z. Nie muszą się Państwo obawiać o poszukiwanie kolejnych wykonawców i weryfikowanie poprawności wykonywanych przez nich pracy. Odpowiedzialność za całą budowę domu pod klucz leży po naszej stronie, a realizację obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją. Wykonamy dla Państwa budowę domu Parterowy 2 w sposób solidny oraz terminowy. Zachęcamy do podjęcia współpracy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy
Wyjątkowy
Wyświetl cenę
201m2
parterowy
Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000