Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Kasjopea 7

Powierzchnia użytkowa

176 m2

budowa domu Kasjopea 7 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Kasjopea 7
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Kasjopea 7

„ Kasjopea 7 ” to piętrowy budynek przeznaczony dla cztero-siedmioosobowej rodziny, przykryty czterospadowym dachem, z dobudowaną parterową częścią z garażem dwustanowiskowym. Gotowy projekt domu „ Kasjopea ” to nowoczesna willa z komfortowym układem pomieszczeń. Konstrukcja budynku jest dosyć prosta, dzięki temu budowa tego domu nie będzie generowała wysokich kosztów. Elewacja domu została zaprojektowana w jasnej, przyjemnej tonacji. Duże okna, podcienie i balkony dodatkowo ozdabiają bryłę budynku.

 

Wnętrze budynku to przestronny salon połączony z jadalnią oraz holem. Przy jadalni wkomponowano praktyczną kuchnię z wyspą. Dodatkowo mamy dwustanowiskowy garaż połączony z kotłownią. Za schodami znajduje się dodatkowy pokój, który można dowolnie zaaranżować np. jako gabinet, pokój dla gości czy seniora. Piętro domu składa się z czterech komfortowych sypialni i dwóch łazienek. Gotowy projekt domu jednorodzinnego to praktyczny dom o nowoczesnej architekturze. Nasza firma budowlana wybuduje ten dom energooszczędny w technologii murowanej. Zachęcamy do zapoznania się z darmową wyceną budowy domu.

 

Rzut parteru domu Kasjopea 7

 

1. Wiatrołap 3,60 m²

2. Kuchnia 15 m²

3. Hall 12,40 m²

4. Pokój dzienny + jadalnia 47,51 m²

5. Pokój 11,55 m²

6. Łazienka 2,57 m²

7. Kotłownia 7,59 m²

8. Wc 1,94 m²

9. Garaż dwustanowiskowy 32,95 m²

Razem rzut parteru 135,11 m²

 

Rzut piętra domu Kasjopea 7

1. Hall 7,62 m²

2. Pokój 15,71 m²

3. Pokój 14,75 m²

4. Pokój 8,09 m²

5. Garderoba 4,62 m²

6. Pokój 15,95 m²

7. Łazienka 5,20 m²

8. Łazienka 7,25 m²

9. Pom. gospodarcze 2,82 m²

Razem rzut 1 piętra 82,01 m²

 

Szczegółowe informacje dotyczące projektu Kasjopea 7

Powierzchnia użytkowa 175,95 m²

Powierzchnia zabudowy 176,36 m²

Powierzchnia całkowita 276,43 m²

Powierzchnia netto 183,54 m²

Kubatura brutto 792 m³

Powierzchnia dachu 250,68 m²

Kąt nachylenia dachu 25°

Wysokość budynku 8,55 m

Szerokość elewacji 12,73 m

Długość elewacji 15,02 m

Min. szerokość działki 19,73 m

Min. długość działki 23,02 m

 

Technologia wykonania

 

Na fundamenty domu Kasjopea 7 składają się betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne to ściany murowane z pustaków Porotherm 25 ocieplone styropianem. Do ich wykończenia posłużył tynk cienkowarstwowy. Pokrycie dachu zostało wykonane z dachówki ceramicznej. Jego nachylenie zaś wynosi 25 stopni.

 

Wnętrze domu Kasjopea 7

 

Projekt domu Kasjopea 7 to duża, komfortowa i reprezentacyjna willa, która idealnie spełni oczekiwania inwestorów marzących o dużej przestrzeni. Mimo tego budynek ma praktycznie zaprojektowane wnętrze, a jego budowa nie jest skomplikowana. Elewacje domu podzielone są na poziome pasy. Dolny pas odznacza się szarym kolorem, ściany piętra zaś pozostają białe. Bryłę budynku uzupełniają także duże okna. Wszystkie te elementy tworzą nowoczesną i dynamiczną sylwetkę domu.

 

Na wnętrze domu składa się przede wszystkim naprawdę duży salon, połączony z jadalnią i holem. Obok wejścia do domu od frontu zaprojektowano dużą kuchnię ze stołem. Z przedsionka dostajemy się do garażu dwustanowiskowego i do kotłowni, która posłuży chociażby jako pomieszczenie do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Za schodami zlokalizowany został pokój z własną łazienką. Może zostać on wykorzystany jako gabinet lub sypialnia dla gości. Na piętrze zaprojektowano aż cztery sypialnie i dwie łazienki. Sypialnia rodziców jest swego rodzaju apartamentem z prywatną łazienką, garderobą i balkonem. Kasjopea 7 to bez wątpienia komfortowy, funkcjonalnie zaprojektowany dom, o nowoczesnej i reprezentacyjnej architekturze.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000