Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Kasjopea 4

Powierzchnia użytkowa

150 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Kasjopea 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Kasjopea 4

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Kasjopea 4” to projekt domu piętrowego o powierzchni 150,21 m2. Jest to kolejny wariant cieszącego się dużą popularnością wśród inwestorów projektu „Kasjopea”. Projekt posiada typową dla domu piętrowego bryłę co sprawia, że jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Przeznaczony jest do zrealizowania na średniej szerokości działce w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i ładnie się prezentuje. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. W projekcie „Kasjopea 4” uwagę inwestora przykuje otwarta strefa dzienna obejmująca m.in. salon połączony z kuchnią. Połączenie tych pomieszczeń sprawia że wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się  w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do reszty pomieszczeń. Jest to również praktyczne rozwiązanie w przypadku małych dzieci, które nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. W salonie znajdziemy kominek, dzięki któremu wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Warto również zwrócić uwagę na to, jak dobrze jest doświetlona strefa dzienna a to za sprawą dużych okien, dzięki którym do wnętrza wpada dużo światła. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje cztery przestronne sypialnie oraz rodzinną łazienkę połączoną z pralnią. Atutem głównej sypialni jest umiejscowiona w niej własna łazienka oraz garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Kasjopea 4” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Jest to ciekawa propozycja projektu dla osób planujących wybudować dom w technologii murowanej. Wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego dlatego będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny ceniącej klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000