Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 3 F

Powierzchnia użytkowa

195 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 3 F
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 3 F

Projekt domu „ Dom z widokiem 3 F ” to piętrowy, nowoczesny dom o nietuzinkowej bryle, przeznaczony na węższą działkę. Architekturę budynku tworzą przenikające się bryły z licznymi, efektownymi przeszkleniami oraz drewnianymi i kamiennymi okładzinami. Całość tworzy elegancką kompozycję w nowoczesnym wydaniu. Gotowy projekt domu ma bardzo funkcjonalny program wnętrza. Na parterze znajduje się duży salon połączony z jadalnią, holem oraz kuchnią. Dodatkowo znajduje się pokój, który może posłużyć jako gabinet lub pokój gościnny. Na piętrze mamy trzy sypialnie, łazienkę, garderobę oraz pralnię. Projekt domu „ Dom z widokiem 3 F ” jest połączeniem elegancji oraz funkcjonalności. Firma budowlana New-House, dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprosta szybkiej budowie tego domu, zachowując najwyższe standardy kompleksowej obsługi.

 

Dom z Widokiem 3 F

Jako firma, New House, która ma za sobą niemal trzydzieści lat działalności na rynku budowlanym, wykonaliśmy około tysiąca pięciuset realizacji projektów budowlanych. Wśród nich były zarówno projekty wykonywane na indywidualne zamówienie, a także konkretne realizacje wybrane spośród naszych gotowych projektów z aktualną wyceną. Jednym z chętnie wybieranych projektów był właśnie Dom z Widokiem 3 F.

Ten projekt interesuje wielu inwestorów ze względu na swoją unikalność i funkcjonalność. Przestrzeń umieszczona na dwóch kondygnacjach została inteligentnie zaprojektowana i pomieści nawet dużą rodzinę. Ponadto wyróżnia się nowoczesnym, ciekawym stylem wykonania. Dom z Widokiem 3 F, mimo że jest kolejnym wariantem z całej serii projektów, przyciąga wzrok. Warto poświęcić mu więcej uwagi i zastanowić się nad wybraniem go, jako swojego przyszłego domu.

 

Jakie zalety ma Dom z Widokiem 3 F?

Nie jeden atut przekonuje inwestorów do budowy właśnie tego domu. Zalet projektu Dom z Widokiem 3 F jest bardzo dużo i zależą one od indywidualnych preferencji klientów. Dla niektórych ważne będzie ułożenie sypialni, inne osoby jako zaletę wskażą duży garaż lub zabudowany taras. Jakie zalety tego projektu są najczęściej wymieniane? Spieszymy z odpowiedzią.

Plan i metraż domu

Dom z Widokiem 3 F realizację ma wykonaną na 195 metrach kwadratowych. To projekt nowoczesnego domu piętrowego, więc powierzchnia domu jest rozłożona na dwóch kondygnacjach. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza w wielu przypadkach. Jest to na przykład niezawodna zaleta podczas nadzorowania życia domu. Dwa piętra pozwalają także na to, by przestrzeń domu była bardziej skoncentrowana. Wiele osób dodaje również, że 195 metrów kwadratowych w projekcie Dom z Widokiem 3 F to idealna powierzchnia domu.

To, że Dom z Widokiem 3 F jest budynkiem piętrowym, przekuwa się w jeszcze jedną zaletę. Dzięki temu można uzyskać znacznie większą przestrzeń użytkową na małej działce. Mają Państwo do dyspozycji działkę małą lub średniej wielkości? Warto się wtedy zdecydować na dom piętrowy lub dom z poddaszem. Przykładowo jeśli chodzi o Dom z Widokiem 3 F realizacje są wykonywane na działce o minimalnej szerokości 22,32 metrów i minimalnej długości 28,67 metrów.

Podział domu na strefy

Kolejną zaletą, którą można zauważyć w planie domu Dom z Widokiem 3 F to podział całego metrażu na strefy. Dlaczego to rozwiązanie jest tak dobre? Ponieważ pozwala ono na zachowanie harmonii przestrzeni, a korzystanie z domu jest dużo wygodniejsze. Piętro domu służy w tym przypadku jako strefa nocna i zostały tam umieszczone 3 sypialnie. W tej części domu jest zachowany spokój oraz cisza, aby wszyscy czuli się komfortowo.

Natomiast parter domu został zaaranżowany jako strefa dzienna, dzięki której domownicy mają miejsce do wspólnego spędzania czasu. Jest tutaj połączona jadalnia z salonem – tworzą one pokój dzienny o wymiarze ponad 50 metrów kwadratowych. Blisko tego pomieszczenia leży również otwarta kuchnia ze spiżarnią. Do części dziennej domu zalicza się również spory taras znajdujący się w podcieniu. Dzięki temu można spędzać tam czas nawet w trakcie upalnych dni.

Jeśli chodzi o Dom z Widokiem 3 F realizacje są wykonywane z podziałem na strefy właśnie po to, by ułatwić domownikom życie i jak się okazuje, świetnie się to sprawdza. Wielu inwestorów wymienia ten aspekt, jako dużą zaletę projektu.

Funkcjonalność Domu z Widokiem 3 F

Dom z Widokiem 3 F realizacje ma wykonane w sposób w pełni funkcjonalny. Architekci pracujący nad tym projektem zadbali o to, by dom był nie tylko ciekawy pod kątem estetycznym, ale żeby wprowadzone tam rozwiązania dawały szansę również na komfort i wygodę, pod różnymi względami. Jednym z nich jest wspomniany wyżej podział na strefy.

Kolejnym, wartym uwagi aspektem, na pewno będzie zapewnienie domownikom dużej przestrzeni gospodarczej. Dom z Widokiem 3 F projekt ma wzbogacony np. o spiżarnię, kotłownię oraz garderobę obok sieni. Na piętrze domu można z kolei znaleźć pralnię oraz kolejną garderobę, która ułatwi składowanie ubrań.

Na wysoką funkcjonalność domu wpływa również garaż z dwoma stanowiskami na samochody. Jego powierzchnia obejmuje 50 metrów kwadratowych i znajduje się tutaj również boczna przestrzeń na składowanie jednośladowców – rowerów, skuterów lub motocykli. 

 

Dom z Widokiem 3 F – koszt budowy

Znają już Państwo wiele zalet tego projektu, ale prawdopodobnie interesuje Państwa również jaki ma Dom z Widokiem 3 F kosztorys. To całkowicie zrozumiałe – w większości przypadków to właśnie cena budowy jest najważniejszym czynnikiem decyzyjnym przy wyborze projektu.

Wiemy, jak trudny jest wybór projektu domu, dlatego udostępniliśmy dla naszych klientów szeroką bazę obejmującą projekty domów z wyceną. Można je obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajduje się również przygotowany na Dom z Widokiem 3 F kosztorys. Przy każdym projekcie jest udostępniony plan domu, jego dokładne wymiary oraz profesjonalne, komputerowe wizualizacje. Ponadto można tam również odczytać dane na temat ceny samego projektu oraz budowy domu do stanu deweloperskiego. Co więcej, firma New-House, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów daje również możliwość płacenia za budowę w ramach rat miesięcznych – ich wysokość także można znaleźć na stronie. Klienci mogą również zamówić u nas plan kredytu.

Oczywiście, istnieje również możliwość poznania ceny za budowę Domu z Widokiem 3 F pod klucz. Taki wybór oznacza, że dom będzie niemal natychmiast zdatny do użytku. Poza konstrukcją domu, zapewnione jest założenie instalacji, a także wykończenie domu i biały montaż. Jeżeli chcą się Państwo zapoznać z kosztem budowy domu pod klucz, wystarczy na stronie projektu kliknąć w odnośnik „Zamawiam szczegółową wycenę”, a my wszystkie wyliczenia dla Państwa przygotujemy. Można je również poznać po uprzednim kontakcie osobistym z nami – za pomocą maila, telefonu lub chatu online.

Jeśli chodzi o wyliczenia kosztów budowy, warto również zapoznać się z naszym kalkulatorem budowy domów. Jeśli zainspirował Państwa Dom z Widokiem 3 F i pojawiła się w Państwa głowie konkretna wizja domu, warto sprawdzić jak wyglądałby koszt jej realizacji. Kalkulator bodowy domu wyliczy dla Państwa koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Wystarczy wypełnić 6 krótkich podpunktów, a szacowane koszty zostaną przesłane Państwu na maila. Kalkulator budowy domu jest dostępny pod linkiem: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

 

Dom z Widokiem 3 F w realizacji New-House

Jeśli poszukują Państwo firmy, która podjęłaby się realizacji projektu Dom z Widokiem 3 F serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Działamy na rynku już niemal trzydzieści lat i zrealizowaliśmy już ponad 1500 projektów budowlanych domów jednorodzinnych. Zawsze dbamy o zadowolenie klientów i szczegółowo badamy ich preferencje oraz potrzeby. Dom z Widokiem 3 F może być Państwa przyszłym domem, a my dołożymy wszelkich starań, by czuli się w nim Państwo najlepiej.

Aby się z nami skontaktować, w sprawie projektu Dom z Widokiem 3 F lub z każdym innym pytaniem, wystarczy wejść na stronę: https://new-house.com.pl/kontakt.  Są tam podane nasze szczegółowe dane kontaktowe. Można się z nami kontaktować codziennie od 7 do 21. Zachęcamy!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000