Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z kolumnami

Powierzchnia użytkowa

243 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 23.05.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z kolumnami
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z kolumnami

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom z kolumnami” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 243,54 m2. Jest to ciekawa propozycja dla inwestorów posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i podnosi walory estetyczne domu. Uroku projektowi dodają duże lukarny, w tym frontowa wsparta na dwóch kolumnach. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Strefa dzienna obejmuje m.in. duży salon połączony z jadalnią. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo częściowo otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią usytuowaną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Przewidziane na tej kondygnacji dwie łazienki z pewnością sprawdzą się podczas wizyty gości. Autor projektu uwzględnił na tej kondygnacji dwa dodatkowe pokoje. Pierwszy pokój został połączony z aneksem kuchennym, natomiast drugi pokój można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Atutem głównej sypialni jest umiejscowiona w niej własna łazienka i garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Nad garażem przewidziano strych, który można przeznaczyć na dodatkowy pokój. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Dom z kolumnami” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt jest propozycją dla osób planujących budowę domu w systemie murowanym. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny i będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Watra II (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Watra II
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000