Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Wyjątkowy 3

Powierzchnia użytkowa

175 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Wyjątkowy 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Wyjątkowy 3

Projekt domu Wyjątkowy 3

Projekt Wyjątkowy 3 jest kolejną propozycją domu jednorodzinnego w nowoczesnym stylu. Dom jest superkomfortową parterową podmiejską willą. Przeznaczona jest dla rodziny 4-6 osobowej, która ceni sobie luksus mieszkania na jednej kondygnacji bez biegania po schodach i bliski kontakt z otaczającym dom ogrodem. Bryła domu przykryta jest łagodnym wielospadowym dachem. Powierzchnia użytkowa wynosi 175,58 m2 (kubatura 1061 m3). Działka na jakiej można zrealizować projekt ma wymiary: 24,40 x 34,55 m.

Architektura willi Wyjątkowy 3

Bryła budynku zbudowana na planie litery „T” jest nieco węższa, za to głębiej wchodzi w ogród działki. Architektura nawiązuje do stylu amerykańskich bungalowów. Dom Wyjątkowy 3 ma nowoczesny wygląd, ładne detale architektoniczne. Duże przeszklenia otwierają wnętrze na taras i ogród. Reprezentacyjne wejście z szerokimi drzwiami z naświetlami zaprasza nas do wnętrza domu. Całość zwieńczona jest dachem wielospadowym o kącie nachylenia 25 stopni.

Wnętrze projektu Wyjątkowy 3

Wnętrze podzielono na część dzienną, prywatną i gospodarczą. Piękny salon, jadalnia, wielka kuchnia z wyspą i spiżarnia tworzą część dzienna. Część prywatna to cztery pokoje, które dowolnie można wykorzystać jako sypialnie lub jako gabinet. Jedna z sypialni to osobny apartament z własną łazienką i garderobą. Pomieszczenia gospodarcze w willi Wyjątkowy 3 to: dwustanowiskowy garaż, pralnia i kotłownia. Salon połączony jest z jadalnią i otwartą kuchnią. W części wypoczynkowej zaplanowana jest ściana do projekcji (TV) oraz kominek. Przeszklenia na ogród i taras pozwalają podziwiać piękno przyrody bez wychodzenia na zewnątrz. Projekt domu Wyjątkowy 3 to bardzo przestronny i wygodny dom.

Koszty budowy domu Wyjątkowy 3

Mimo nieoczywistej bryle, budowa domu nie jest skomplikowana. W projekcie Wyjątkowy 3 postawiono na nowoczesne materiały i energooszczędne technologie. Dzięki domu projektowi późniejsza eksploatacja domu będzie ekonomiczna. Zgodnie z szacunkami naszych kosztorysantów stan surowy zamknięty to inwestycja na poziomie 388 364 zł netto, a realizacja pod klucz wyniesie 704 065 zł netto. Istnieje możliwość do dostosowania projektu do standardu NF 40.

Zarówno funkcjonalne wnętrze, jak i bezpretensjonalna pełna uroku architektura zewnętrzna domu sprawi, że mieszkańcom będzie się w nim mieszkać naprawdę wyjątkowo dobrze.

W gotowym projekcie domu można wprowadzać zmiany, a pracownia do każdej dokumentacji dołącza bezpłatnie „Zgodę na zmiany", dzięki której modyfikacje do projektu Wyjątkowy 3 może wprowadzić każdy projektant z uprawnieniami w Polsce.

Do projektu Wyjątkowy 3 można zamówić dodatkowe pakiety rysunków, które rozszerzają funkcjonalność domu, poprawiają wygodę użytkowania budynku czy energooszczędność projektu. Są to na przykład pakiet kotłownia na paliwo stałe, projekty ogrodzeń, wersja elektroniczna projektu czy instalacja fotowoltaiczna.

 

Rzut parteru - 221,27 m²

Rzut parteru projektu Wyjątkowy 3

1. Wiatrołap 4,84 m²

2. Garderoba 3,08 m²

3. Spiżarnia 3,08 m²

4. Kuchnia 14,40 m²

5. Pokój dzienny + jadalnia 50,92 m²

6. Korytarz 17,62 m²

7. Pokój 18,70 m²

8. Łazienka 7,48 m²

9. Garderoba 6,19 m²

10. Pokój 10,56 m²

11. Pokój 13,94 m²

12. Pokój 13,84 m²

13. Wc 2,26 m²

14. Łazienka 5,98 m²

15. Kotłownia 6,42 m²

16. Pom. gospodarcze 2,84 m²

17. Garaż dwustanowiskowy 39,12 m²

Razem rzut parteru 221,27 m²

 

Technologia wykonania

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych.

Ściany zewnętrzne: ściany murowane – pustaki porotherm 25 + styropian + płytki klinkierowe.

Strop: żelbetowy monolityczny nad parterem.

Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie+ płytki klinkierowe.

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Nachylenie dachu: 25 stopni.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
E-156
Wyświetl cenę
136m2
parterowy
HomeKONCEPT-70
Wyświetl cenę
167m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000