Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Wyjątkowy

Powierzchnia użytkowa

201 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Wyjątkowy
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Wyjątkowy

Projekt domu „ Wyjątkowy ” to propozycja domu jednorodzinnego parterowego w kształcie litery „T” z wystającą częścią garażową od frontu, przykryty wielospadowym dachem, pod którym jest możliwość zagospodarowania strychu. Luksusowa willa cechuje się komfortem i wygodą zwłaszcza, że wszystkie pomieszczenia są w parterze, dzięki temu unikamy chodzenia po schodach. Projekt rezydencji to bardzo przemyślany układ pomieszczeń. Świetnie została podzielona część sypialniana od dziennej. Dzięki licznym przeszkleniom dom jest otwarty na ogród od części wypoczynkowej oraz wnętrze jest dobrze doświetlone. Projekt wnętrz to duży, przestronny salon z kominkiem, połączony z jadalnią oraz praktycznym aneksem kuchennym ze spiżarnią. Druga część domu to apartament do wypoczynku z wyjściem na taras, połączony z garderobą oraz łazienką. Dodatkowo są dwie sypialnie, gabinet, łazienka oraz pralnia. Garaż jest dwustanowiskowy z pomieszczeniem na kotłownię. Układ pomieszczeń w gotowym projekcie „ Wyjątkowy ” jest bardzo przemyślany i funkcjonalny. Jednocześnie daje dużo przestrzeni dla domowników i intymności. Jest to piękna willa parterowa, która idealnie wkomponuje się w podmiejski plan zagospodarowania terenu. Firma budowlana New-House jest gotowa wybudować dom pod klucz kompleksowo.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy
Wyjątkowy (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
201m2
parterowy
HomeKONCEPT-68 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
196m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000