Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Parkowa 6

Powierzchnia użytkowa

207 m2

budowa domu Willa Parkowa 6 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Parkowa 6
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Parkowa 6

„ Willa Parkowa 6 ” to parterowa willa nawiązująca do amerykańskiego stylu, łączy w sobie nowoczesne materiały z klasyczną formą, która nigdy nie wychodzi z mody. Budynek jest parterowy, co daje duży komfort do życia. Dodatkowo mamy do zagospodarowania strych/poddasze. Bryła budynku zaprojektowana jest w kształcie litery „L”, dzięki temu ogród może być z boku jak i również z tyłu budynku. Gotowy projekt domu to doskonała propozycja dla narożnych działek. Z każdego pomieszczenia mamy widok na ogród. Front budynku ozdobiony jest pięknymi, dużymi, przeszklonymi drzwiami. Nad wejściem jest zadaszenie podparte efektownymi kolumnami. Od strony ogrodowej utworzono patio z dużym, efektownym tarasem z zadaszeniem, dzięki temu w każdą pogodę można spędzać czas na powietrzu z rodziną. Duże przeszklenia z ciekawymi podziałami są eleganckim dopełnieniem elewacji. Gotowy projekt domu robi spore wrażenie i ma nietuzinkowy styl. Wnętrze domu tworzy centralnie umiejscowiony przestronny salon połączony z jadalnią. Kuchnia w tym układzie jest zamknięta, bardzo funkcjonalna i doskonale doświetlona. Pokoje sypialniane rozmieszczono w dwóch przeciwległych skrzydłach. Dodatkowo mamy pralnię oraz pomieszczenie gospodarcze połączone z garażem dwustanowiskowym. Wnętrze domu jest praktyczne a jednocześnie zawiera dużo przestrzeni.

 

Projekt domu jednorodzinnego „ Willa Parkowa 6 ” jest dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność. Nasza firma budowlana zaprasza do kontaktu celem wyceny kosztów budowy tego pięknego, gotowego projektu.

 

Seria gotowych projektów „Willa Parkowa” cieszy się ogromną popularnością. W poniższym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu jeden z wariantów – „Willa Parkowa 6”.

 

Projekt „Willa Parkowa 6” nawiązuje do amerykańskiego stylu, łączy w sobie nowoczesne materiały z klasyczną formą. Stylistycznie nawiązuje do pozostałych projektów Willi, ale ma inny, ciekawy rzut i układ funkcjonalny. „ Willa parkowa 6 ” to projekt dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność.

 

„Willa Parkowa 6” to duży dom parterowy, z dodatkowym strychem- poddaszem, które może pozostać pustą przestrzenią nad parterem lub pełnić rolę poddasza użytkowego. Bryła budynku zaprojektowana jest na planie litery „L”, dzięki temu ogród może być z boku jak i również z tyłu budynku. Projekt jest doskonałą propozycją dla działek narożnych. Przepiękny dziedziniec od frontu przed garażami, pozwoli na swobodne parkowanie autami na podjeździe. Front domu ozdobiony jest reprezentacyjnymi drzwiami. Zadaszenie nad wejściem podparte jest efektownymi kolumnami. Funkcjonalne i piękne wnętrze Część dzienna Do domu dostajemy się reprezentacyjnymi, dużymi przeszklonymi drzwiami z naświetlami bocznymi i górnymi. Z holu z garderobą, trafiamy do przestronnej części dziennej domu. Na lewo od wejścia znajduje się piękna kuchnia z wykuszowym narożnym oknem z widokiem na dziedziniec wjazdowy. W kuchni znajduje się wyspa z mini-jadalnią do codziennych posiłków. Mamy również sporą spiżarkę. Z kuchni możemy przedostać się do części gospodarczej, w której znajduje się kotłownia, pralnia i dwustanowiskowy garaż. Na środku domu znajduje się prostopadłościenna bryła ściany kominkowej, ustawiona pod kątem oddzielając hol od salonu. Dzięki dużym przeszkleniom wnętrze otwiera się na ogród oraz patio z dużym, efektownym tarasem z zadaszeniem, dzięki temu w każdą pogodę można spędzać czas na powietrzu z rodziną. Część sypialna W jednym skrzydle bocznym budynku mieszczą się dwie sypialnie dziecięce z łazienką. W drugim skrzydle –apartament rodziców z łazienką i garderobą, oraz dodatkowy pokój który może posłużyć jako gabinet. Strych Na górnej kondygnacji zaprojektowano antresolę nad salonem, oraz dodatkową przestrzeń, w której możemy urządzić trzy dodatkowe pokoje lub przestrzeń rekreacyjną.

 

Poniżej przedstawiamy dane techniczne, oraz materiały proponowane do budowy domu.

 

Dane techniczne:

● Kubatura: 1304 m3

● Powierzchnia zabudowy: bez podcieni: 314,68 m2 z podcieniami: 334,02 m2

● Powierzchnia całkowita: 314,68 m2 + strych 60,86 m2

● Powierzchnia netto: 221,03 m2 + garaż 34,16 m2+ strych 59,60 m2

● Powierzchnia użytkowa:

● Powierzchnia dachu: 435,60 m2

● Nachylenie dachu: 30 stopni

● Wysokość budynku: 6,35 m (6,65 m z podmurówką)

● Wymiary domu: 24,47 m x 18,12 m

● Minimalne wymiary działki: 31,47 x 26,12 m

● Wysokość pomieszczeń: 2,8 m Materiały:

● Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych

● Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian

● Strop - monolityczny betonowy

● Elewacje - tynk cienkowarstwowy

● Pokrycie dachu - dachówka

 

Ile kosztuje budowa domu „Willa Parkowa 6” ?

 

Poniżej przedstawiamy koszty budowy domu „Willa Parkowa 6” na przestrzeni lat. Koszty z roku na rok wzrastają. Niestety, ceny materiałów i tzw. robocizna idzie ciągle w górę. Zgodnie z wyliczeniami naszych kosztorysantów, koszt budowy domu Willa Parkowa 6 na dzień dzisiejszy wygląda następująco:

Stan surowy z pokryciem dachowym – 498 300 zł netto

Stan deweloperski - 366 900 zł netto

Razem : 865 200 zł netto

 

Powyższa wycena obejmuje koszty robocizny, materiału i sprzętu. Podane koszty są to koszty na dzień dzisiejszy. Cena może ulec zmianie, dlatego zachęcamy do kontaktu z Naszą firmą budowlaną https://new-house.com.pl/wycena-budowy-domu w celu uzyskania szczegółowej i aktualnej oferty na dany projekt.

 

Projekt domu jednorodzinnego „ Willa parkowa 6 ” jest dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność. Nasza firma z chęcią wybuduje dla Państwa ten dom pod klucz.

 

Zapraszamy do kontaktu! https://new-house.com.pl/kontakt.

 

 Dom w amerykańskim stylu – Willa Parkowa 6

 

Willa Parkowa występuje w sześciu różnych wersjach projektowych i daje to inwestorom możliwość dopasowania konkretnego projektu do własnych potrzeb. Każda wersja domu jest zachowana w tym samym, nowoczesnym stylu. Zazwyczaj różnią się tylko małymi szczegółami. Co cechuje projekt Willa Parkowa 6?

 

Ten dom zdecydowanie wyróżnia się spośród innych wersji tego projektu. Nasi architekci, pozwalając sobie na małe ryzyko, postanowili zaciekawić naszych klientów nieco inną strukturą rozmieszczenia pomieszczeń. Wyjątkowy styl pozostał, metraż domu jest zbliżony do poprzednich wariantów – jednak to aranżacja wnętrz wzbudza ciekawość. Postaramy się Państwu przedstawić wszystkie cechy określające projekt Willa Parkowa 6.

 

Projekt domu Willa Parkowa 6 – aranżacja

 

Wyjątkowy projekt domu Willa Parkowa 6 jest dostępny na naszej stronie internetowej wśród wielu innych gotowych projektów z aktualną wyceną. Wszystkie projekty New-House są dostępne na stronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wybierając któryś z nich, w tym na przykład projekt Willa Parkowa 6, możemy zapoznać się z planem budowy oraz obejrzeć przykładowe wizualizacje, przygotowane przez naszych projektantów. Wspomniane wizualizacje oraz plany domów mają na celu wesprzeć naszych klientów w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru projektu. Jako firma zajmująca się realizacją budowy domów od 1991 roku, wiemy jaki trudny może być ten wybór.

 

Projekt domu Willa Parkowa 6 warto przeanalizować stopniowo, krok po kroku. Każdy z tych kroków może Państwa zachwycić i zaskoczyć. Do domu wchodzi się spod murowanego zadaszenia, który gwarantuje podcień. Drzwi wejściowe są z każdej strony wzbogacone o wyjątkowe, eleganckie przeszklenia, które u szczytu są ułożone w efektowny łuk.

 

Od drzwi frontowych przechodzimy od razu do sieni na którą jest pusta przestrzeń – daje to efekt wysokiego sufitu, co jest bardzo modne w trendach aranżacyjnych. Przy sieni została również zaaranżowana mała przestrzeń na szatnię dla domowników i gości. Następne kroki poprowadzą nas prosto do holu, którego drogi kierują nas w dwie przeciwne strony domu.

 

Tuż przed sobą mamy jednak pokój dzienny połączony z jadalnią. To przestronne pomieszczenie, które mieści się na 53 metrach kwadratowych. W aranżacji domu znalazło się tam również miejsce na kominek. Willa Parkowa 6 projekt ma zaplanowany w ten sposób, że pokój dzienny mieści się bezpośrednio w środkowej części domu. To zdecydowanie najbardziej oryginalny projekt na tle pozostałych wersji willi. Domownicy przebywający w pokoju dziennym mają możliwość podziwiania tarasu oraz ogrodu, dzięki zastosowaniu dużego przeszklenia w tym pomieszczeniu. Jest ono bardzo szerokie i sięga na całą wysokość ściany domu, a zastosowane podziałów na przeszklonej ścianie daje wyjątkowy efekt.

 

Salon domu jest wyjątkowy pod jeszcze jednym względem – zastosowano tutaj pustą przestrzeń nad pomieszczeniem, ale w celu stworzenia antresoli. Wielu naszych klientów przekonuje właśnie to urozmaicenie aranżacji. Antresola to nie tylko dodatkowa przestrzeń, ale również (a może przede wszystkim) bardzo ciekawy efekt wizualny. Dom z antresolą to dobre rozwiązanie, gdy ktoś chce stworzyć specjalne miejsce, na przykład do nauki dla dzieci. Oczywiście, ostateczne przeznaczenie antresoli zawsze zależy od tego, co zdecydują inwestorzy. Część z nich decyduje się na zaaranżowanie tam małej przestrzeni bibliotecznej, a niektórzy tworzą tam kąt do pracy biurowej. Tuż obok centralnej, dziennej strefy domu jest również małe WC, które zostało położone naprzeciwko salonu.

 

Warto podkreślić, że tuż obok pokoju dziennego mieści się również kuchnia. Projekt Willa Parkowa 6 proponuje dużą kuchnię z dobudowaną małą przestrzenią na spiżarnię. Kuchnia obejmuje dwadzieścia pięć metrów kwadratowych, jest tam miejsce na wspólne jedzenie posiłków – można więc dokonać wyboru czy wspólny posiłek spożywać w jadalni czy też w kuchni.

 

Jeśli chodzi o plan domu Willa Parkowa 6 realizacja przedstawia strefę sypialną rozłożoną na dwie części domu. Część pierwszą znajdziemy, gdy skierujemy się w prawą stronę korytarza. Mieści się tutaj strefa przeznaczona dla pary lub małżeństwa. Dzięki temu zyskują oni własną, prywatną przestrzeń i mają zapewnioną pełną intymność. Jest tutaj sypialnia z dobudowaną garderobą oraz położona tuż obok łazienka. W tej strefie domu znajduje się również gabinet, dzięki czemu projekt domu Willa Parkowa 6 idealnie nadaje się dla osób, które posiadają własne firmy lub pracują w trybie zdalnym.

 

Plan domu został zaaranżowany w kształt litery L, więc żeby dostać się do drugiej części strefy sypialnianej musimy przejść ponownie przez pokój dzienny, a następnie skierować się na północ domu. Plan Willa Parkowa 6 oferuje w tej części dwie kolejne sypialnie, które zwykle służą jako pokoje pozostałych członków rodziny lub jako pokoje gościnne. Pomiędzy nimi znajduje się kolejna łazienka.

 

Z lewej strony domu znajduje się również dwustanowiskowy garaż. Willa Parkowa 6 oferuje garaż na dwa samochody, ponieważ jest to zwykle najrozsądniejsze rozwiązanie. Warto patrzeć w przyszłość i spróbować przewidzieć ewentualne zmiany, które mogą zajść w Państwa życiu. Być może dziś dysponują Państwo jednym samochodem, ale nie wiadomo jak będzie to wyglądało w przyszłości. Warto wciąć ten aspekt pod uwagę.

 

Willa Parkowa 6 w budowie uwzględnia również umieszczenie tarasu. Jest on objęty dużym zadaszeniem, dzięki czemu domownicy mogą spędzać tam czas w różnych porach roku – będzie mógł on chronić przed intensywnym, gorącym słońcem, ale również pozwoli na schronienie się przed chłodnym wiatrem lub mżawką. Zadaszenie tarasu opiera się na dwóch kolumnach, które wraz z zastosowanym przeszkleniem daje ostatecznie wyjątkowy efekt nowoczesnej elegancji.

 

Współpraca z firmą New-House

 

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku. Pozwoliło to nam na zdobycie doświadczenia, wiedzy, a także zaufania klientów. Wykonaliśmy około tysiąca pięciuset projektów domów i zbudowaliśmy silną relację z inwestorami. Dopiero poznanie ich potrzeb i pragnień pozwala nam na pełne spełnienie ich marzeń. Decyzja o budowie domu, a także wybór samego projektu to trudne i wymagające zastanowienia kwestie. Klienci mogą zawsze liczyć na wsparcie z naszej strony, a także doradztwo. Część inwestorów zwraca się do nas już na etapie wyboru działki, a część z wybranym już projektem i prośbą o jego wykonanie. Nasze usługi są szerokie, dlatego jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do potrzeb różnych klientów.

 

Jeżeli chcą Państwo wybudować dom Willa Parkowa 6 – zapraszamy do kontaktu. Chętnie podejmiemy się takowej współpracy i zrobimy, co w naszej mocy, aby ostateczny efekt się Państwu podobał. Projekt Willa Parkowa 6 jest interesujący i trudno przejść obok niego obojętnie, zawsze przykuwa wzrok. Jeśli zależy Państwu na wyjątkowym, oryginalnym projekcie domu – realizacja Willa Parkowa 6 zapewni ten efekt. Zapraszamy do kontaktu z nami, dokładne dane można znaleźć w linku: https://new-house.com.pl/kontakt. Jesteśmy dostępni każdego dnia tygodnia w godzinach od 7 do 21 i z wielką chęcią odpowiemy na Państwa pytania.

 

Projekt domu Willa Parkowa 6 – szczegóły realizacji

 

Szukają Państwo idealnego domu jednorodzinnego, który spełni warunki przestrzenności, funkcjonalności i wysokiego poziomu estetyki? Warto sprawdzić projekt domu Willa Parkowa 6. To świetny projekt eleganckiego domu parterowego z podwójnym garażem.

 

Projekt Willa Parkowa jest dostępny w różnych wersjach, które nieznacznie się od siebie różnią. Willa Parkowa 6 jest przykładem domu o ciekawej, niebanalnej bryle, co pozwoliło na funkcjonalne, choć rzadziej spotykane, rozplanowanie pomieszczeń budynku. Ten dom jest wybierany przez inwestorów, którzy szukają projektu łączącego elegancję i wygodę, estetykę i funkcjonalność. Na ten projekt chętnie decydują się również właściciele narożnych działek. Być może Willa Parkowa 6 przypadnie do gustu również Państwu.

 

Jak wygląda dom Willa Parkowa 6?

 

Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 6 realizacja często przywodzi inwestorom na myśl amerykański styl budowy domów. Są tu elementy nowoczesności i klasyki, co daje zachwycający efekt. Sam dom ma 207,29 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej (bez wliczania przestrzeni na strychu, który ma 60,86 m2). Z kolei kubatura budynku to 1304 metry sześcienne. Dom Willa Parkowa 6 jest wysoki na 6,35 metrów, licząc z podmurówką wysokość wynosi 6,65 metrów. Z kolei wysokość pomieszczeń w budynku ma 2,8m. Willa Parkowa 6  to dom murowany z pustaków Porotherm 25 oraz styropianu. Jeśli interesuje Państwa Willa Parkowa 6 realizacja będzie musiała zostać wykonana na działce o wymiarach minimum 31,47 na 26,12 metrów, ponieważ sama realizacja domu obejmuje wymiary 24,47 na 18,12 metrów.

 

Willa Parkowa 6 realizacja wnętrza

 

Willa Parkowa 6 to dom zrealizowany w kształcie litery L, co pozwala na ciekawe zaplanowanie przestrzeni dziennej i nocnej. Do domu Willa Parkowa 6 wchodzi się przez sień, przy której umiejscowiona jest szatnia na odzież wierzchnią i obuwie domowników. W centralnym punkcie domu znajduje się holl, pokój dzienny i jadalnia – to połączona, integracyjna przestrzeń o sporej powierzchni. Sam pokój z jadalnią zajmują 53,03 metry kwadratowe. Taki rodzaj salonu pozwala na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną i przyjaciółmi. Mieści się tam kominek, jest miejsce na TV i komplet kanap, foteli, a także duży stół jadalniany. Nad salonem została zaplanowana antresola, dzięki czemu zyskuje się dodatkową przestrzeń. Antresola to także gwarancja ciekawszego efektu wizualnego aranżacji. Co więcej, z salonu jest bezpośredni widok na przydomowy taras, co zostało umożliwione dzięki zastosowaniu w projekcie wysokich, dużych przeszkleń na jednej ze ścian. Przy pokoju dziennym jest umieszczone również WC.

 

W prawej części projekt Willa Parkowa 6 ma umiejscowioną dużą sypialnię z wbudowaną garderobą i łazienką, co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Tuż obok leży również gabinet, który jest oddzielony korytarzem od części dziennej domu, dzięki temu ma się gwarancję ciszy i spokoju w trakcie pracy. Co więcej, z gabinetu można wyjść bezpośrednio na taras. Część inwestorów decyduje się na zmianę przeznaczenia tego pokoju – powstaje tu na przykład pokój dziecięcy, domowa biblioteka lub siłownia, pokój gościnny, a nawet dodatkowa sypialnia. Wszystko zależy od potrzeb domowników.

 

Lewa strona domu mieści przestrzenną kuchnię (25,63m2) z wbudowaną spiżarnią. Projekt domu Willa Parkowa 6 proponuje kuchnię z funkcjonalną wyspą na środku, dzięki której posiłek można zjeść również w kuchni, nie tylko w jadalni. W pomieszczeniu zostało również umieszczone wykuszowi okno narożne, które pozwala na wykorzystanie dobroci naturalnego światła dziennego oraz daje łatwy podgląd na wjazd do posesji. Lewa strona domu to także pomieszczenie przeznaczone na pralnię, kolejne dwie sypialnie oraz łącząca je łazienka.

 

Do domu można się również dostać bezpośrednio z dobudowanego z lewej trony garażu – projekt Willa Parkowa 6 ma zaplanowaną specjalną przestrzeń komunikacyjną. Co ważne, garaż jest dwustanowiskowy, co z perspektywy współczesnych rodzin jest świetnym rozwiązaniem. Coraz częściej rodziny decydują się na posiadanie dwóch samochodów, ponieważ znacząco usprawnia to komunikację i planowanie dnia. Przy garażu została również zaplanowana przestrzeń na pomieszczenie gospodarcze – można tam przechowywać rowery, sprzęt ogrodowy oraz wykonywać prace warsztatowe.

 

Dom Willa Parkowa 6 ma w projekcie również poddasze, które można wykorzystać jako część użytkową. Część osób rezerwuję tę przestrzeń na strych, inni tworzą tam dodatkowe pokoje – zmieszczą się tam trzy dodatkowe pokojowe.

 

Elewacja – projekt Willa Parkowa 6

 

Wielu inwestorów zaczyna się interesować właśnie tym projektem, ze względu na przykuwającą wzrok elewację. Jasne kolory, duże przeszklenia – to gwarancja niesamowitego efektu. Dom Willa Parkowa 6 ma elewację wykonaną z białego tynku cienkowarstwowego, dzięki czemu budynek zyskuje na poczuciu elegancji i nowoczesnego szyku. Efekt podkreślają piękne kolumny, które zostały umieszczone od frontu. Same drzwi wejściowe, jakie ma projekt Willa Parkowa 6, są wyjątkowe – to duże, wysokie drzwi z efektownymi przeszkleniami, które są wykończone w kształcie łuku.

 

Willa Parkowa 6 realizacja

 

Interesują Państwa koszty realizacji tego domu? Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z projektem dostępnym w bazie firmy New-House (https://new-house.com.pl/projekty-domow). Są tam udostępniane gotowe projekty z aktualną wycenę, co pomoże Państwu w poznaniu wszelkich szczegółów inwestycji. Projekt domu Willa Parkowa 6 uwzględnia takie informacje, jak: cena projektu, cena brutto realizacji do stanu deweloperskiego, wysokość raty miesięcznej. Na stronie można również zamówić szczegółową wycenę budowy pod klucz oraz zamówić plan kredytu. Oczywiście, projekt domu Willa Parkowa 6 to graficzna wizualizacja budowy w różnych ujęciach, a także rysunki rzutu budynku. Na stronie poznają również Państwo dokładne wymiary działki, budynku i poszczególnych pomieszczeń dla tego domu.

 

Jeśli chodzi o projekt Willa Parkowa 6 realizacje mogą nie każdemu przypaść do gustu – każdy inwestor może mieć zupełnie inne preferencje. Z tego względu projekt Willa Parkowa powstał w różnych wersjach. Jeśli szukają Państwo realizacji podobnej do domu Willa Parkowa 6, ale o nieco mniejszej przestrzeni, to warto przyjrzeć się projektowi: https://new-house.com.pl/projekt/1187, natomiast realizacja o większym metrażu dostępna jest pod tym linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1141.

 

Projekt domu Willa Parkowa 6 – realizacja z New-House

 

Jeżeli podoba się Państwu Willa Parkowa 6 realizacja budowy może zostać zapewniona przez firmę New-House. Wykonujemy kompleksowe usługi budowlane od 1991 roku. Nasze szerokie doświadczenia, specjalistyczna wiedza i profesjonalizm sprawiły, że cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Referencje od inwestorów, dla których budowaliśmy domy jednorodzinne (również projekt Willa Parkowa 6)  można przeczytać pod linkiem: https://new-house.com.pl/referencje.

 

Oferujemy sprawną, dokładną pracę oraz dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi. Kontakt do nas znajdą Państwo pod linkiem: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Parkowa 6 to może być Państwa dom!

 

Willa Parkowa 6

 

Willa Parkowa 6 to parterowy dom stylistyką nawiązujący do rezydencji z amerykańskich przedmieść. Jednocześnie stanowi doskonały przykład harmonijnego połączenia klasycznych form z nowoczesnymi rozwiązaniami i materiałami. Ta parterowa nieruchomość z poddaszem użytkowym zaprojektowana jest na planie litery „L”, co sprawia, że dom ten stanowi idealne rozwiązania dla narożnych działek. Dodatkowo kształt ten pozwala na aranżację ogrodu – zależnie od potrzeb i możliwości terenu - zarówno z tyłu, jak i z boku budynku.

 

W przypadku projektu domu Willa Parkowa 6 uwagę przyciąga zarówno elegancka jasna elewacja wykonana z białego tynku cienkowarstwowego, jak również duże przeszklenia z ciekawymi podziałami. Front nieruchomości zdobią duże, przeszklone drzwi a nad wejściem króluje zadaszenie podparte niezwykle efektownymi kolumnami. Natomiast duży dziedziniec pozwala na swobodne parkowanie samochodów na podjeździe. Od strony ogrodu znajdziemy patio z dużym zadaszonym tarasem, który pozwala na swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę.

 

Rodzina gotowych projektów domów pod wspólną nazwą Parkowa

 

Projekt Willa Parkowa 6 to dom należący do rodziny projektów, która znajduje się w zasobach bazy na naszej stronie internetowej. Nieruchomość stylistycznie nawiązuje do pozostałych projektów jednak jej rzut i układ funkcjonalny różni się od innych willi z tej serii. Metraż pozostał zbliżony, lecz rozmieszczenie pomieszczeń i aranżacja wnętrza domu sprawia, że całość niewątpliwie przykuwa uwagę.   

 

Jednak, jeśli do gustu przypadła Ci architektura tego dom, ale masz inne oczekiwania odnośnie do powierzchni użytkowej, poddasza, podpiwniczenia oraz innych elementów zapraszamy Cię do zapoznania się z pozostałymi projektami z serii Parkowa. Stworzyliśmy ich kilka właśnie dlatego, aby sprostać wymaganiom i potrzebom różnych klientów. Mniejszy projekt tego typu to Willa Parkowa, natomiast większą przestrzeń znajdziesz w spektakularnej Rezydencji Parkowej 2.

 

Część dzienna domu

 

Do domu wybudowanego na podstawie gotowego projektu Willa Parkowa 6 wchodzimy przez efektowne frontowe drzwi, które zdobią eleganckie przeszklenia u szczytu ułożone w łuk. Drzwi schowane są w podcieniu dzięki murowanemu zadaszeniu opartemu na dwóch kolumnach. Po przekroczeniu progu znajdujemy się w sieni, nad którą góruje pusta przestrzeń dająca efekt wysokiego sufitu. Jest to niezwykle modne rozwiązanie we współczesnych projektach nieruchomości jednorodzinnych. Znajdziemy tutaj szatnię na odzież wierzchnią i obuwie. Z sieni przechodzimy do holu, skąd możemy udać się w dwie przeciwne strony domu.

 

Jednak przed sobą centralnie w środkowej części domu mamy pokój dzienny połączony z jadalnią, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Jest to przestronne pomieszczenie o powierzchni 53 metrów kwadratowych. Na środku domu znajduje się także prostopadłościenna bryła ściany kominkowej ustawiona pod kątem, która skutecznie oddziela hol od salonu. Dzięki zastosowaniu dużego przeszklenia obejmującego całą wysokość ściany z salonu jest doskonały widok na duży zadaszony taras oraz ogród. Warto zwrócić uwagę na ciekawy efekt aranżacyjny, który dają podziały zastosowane na przeszklonej ścianie.

 

Pustą przestrzeń pozostawioną nad pokojem dziennym wykorzystano na stworzenie antresoli, która z jednej strony jest urozmaiceniem aranżacji z drugiej zaś doskonałym miejscem specjalnego przeznaczenia np. do nauki lub spokojnego czytania. Oczywiście to jak inwestor zaaranżuje antresolę, zależy wyłącznie od jego osobistych preferencji, potrzeb i oczekiwań. W tej części domu jest także duża, zamknięta i doskonale doświetlona kuchnia o powierzchni 25 metrów kwadratowych ze spiżarnią. Obok centralnej strefy dziennej naprzeciw salonu znajdziemy również niewielkie WC.

 

Część sypialniana domu

 

W projekcie Willi Parkowej 6 sypialnie umieszczono w dwóch przeciwległych skrzydłach domu. Gdy skierujemy się w prawą stronę korytarza, znajdziemy apartament małżeński, w skład którego wchodzi sypialnia, garderoba oraz własna łazienka. W tej strefie znajduje się również gabinet pozwalający na spokojną i wydajną pracę w coraz popularniejszym trybie home-office. Obecność domowego biura docenią również inwestorzy, którzy na co dzień prowadzą własną działalność gospodarczą.

 

Aby dostać się do drugiej części strefy sypialnianej, należy ponownie przejść przez pokój dzienny, a następnie skierować się na północ domu, gdzie znajdziemy dwie kolejne sypialnie, pomiędzy którymi znajduje się wspólna łazienka. Trzy dodatkowe pokoje można zaaranżować na górnej kondygnacji. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę przestrzeń wykorzystać z inny, zależny od aktualnych potrzeb sposób.

 

Część gospodarcza domu

 

W części gospodarczej domu znajdziemy pralnię oraz dodatkowe pomieszczenie dowolnego przeznaczenia połączone z dwustanowiskowym garażem. Przestrzeń na dwa pojazdy to rozsądne rozwiązanie nawet w sytuacji, w której aktualnie posiadamy tylko jedno auto. Nasze doświadczenia pokazują, że wraz z domem na przedmieściach najczęściej pojawia się potrzeba zakupu drugiego pojazdu, dzięki któremu funkcjonowanie rodziny można znacznie lepiej zaplanować.

 

Dane techniczne:

 

Materiały:

 

Koszt budowy domu Willa Parkowa 6

 

Koszt budowy domu w oparciu o projekt Willa Parkowa 6 wzrasta z roku na rok. Dzieje się tak dlatego, że sukcesywnie rosną zarówno ceny materiałów, jak i robocizny. Zresztą, w przypadku innych nieruchomości trend ten jest dokładnie taki sam. Zgodnie z aktualnymi wyliczeniami naszych kosztorysantów koszt budowy Willi Parkowej 6 wygląda następująco:

 

Warto w tym miejscu dodać, że przedstawiona powyżej wycena obejmuje koszty robocizny, materiału oraz sprzętu i jest ustalona na dziś. Oznacza to, że może ulec zmianie. Jeśli więc interesuje Cię budowa domu na podstawie tego projektu i chcesz poznać szczegóły oferty, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody klientów czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00. 

 

Zbuduj Willę Parkową 6 wspólnie z firmą New-House

 

Firma New-House działa na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1991 roku. W tym czasie wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości jednorodzinnych i zbudowaliśmy silną pozycję w świadomości inwestorów. Do współpracy z nami przekonuje ich nie tylko duże doświadczenie i rozległa wiedza fachowa naszego zespołu, ale również to, że budowę domu traktujemy kompleksowo. No dobrze – można zapytać – ale co to oznacza w praktyce? Oznacza to tyle, że wspieramy naszych klientów na każdym etapie budowy domu. Jesteśmy do dyspozycji zarówno, gdy kupują działkę, jak i wtedy, gdy uzyskują pozwolenie na budowę czy przyłącza mediów. Służymy pomocą również, wtedy, gdy trzeba wykonać aranżację wnętrz czy zagospodarowanie terenu wokół nieruchomości.

 

Jeśli więc planujesz budowę domu w oparciu o projekt Willa Parkowa 6, zleć ją profesjonalistom z New-House. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby proces budowlany przebiegł tak szybko i sprawnie jak to tylko będzie możliwe, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo nerwów. Współpraca z naszą firmą pozwoli Ci także uniknąć kosztownych w skutkach błędów wynikających z nieznajomości specyfiki branży budowlanej. Nie musisz się na tym znać, od tego masz naszych fachowców! Zapraszamy do współpracy!

 

Wspólnie zbudujemy Twój wymarzony dom! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
Wyświetl cenę
259m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 2
Wyświetl cenę
257m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000