Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Parkowa 3

Powierzchnia użytkowa

210 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Parkowa 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Parkowa 3

„ Willa parkowa 3 ” to parterowa willa nawiązująca do amerykańskiego stylu. Willa Parkowa 3 to połączenie nowoczesnych materiałów z klasyczną formą, która nigdy nie wychodzi z mody. Budynek jest parterowy co daje duży komfort do życia. Z każdego pomieszczenia mamy widok na ogród. Front budynku ozdobiony jest pięknymi, dużymi, przeszklonymi drzwiami. Nad wejściem jest zadaszenie podparte efektownymi kolumnami. Wysunięty ponad elewację frontową garaż pozwala nieco odsunąć się od drogi. Od strony ogrodowej jest duży, efektowny taras z zadaszeniem, dzięki temu w każdą pogodę można spędzać czas na powietrzu z rodziną. Duże przeszklenia z ciekawymi podziałami są eleganckim dopełnieniem elewacji. Gotowy projekt domu robi spore wrażenie i ma nietuzinkowy styl. Wnętrze domu zostało podzielone na część dzienną oraz sypialnianą. Część dzienna to przestronny salon połączony z jadalnią oraz aneksem kuchennym, natomiast część nocna to trzy komfortowe sypialnie, gabinet i dwie łazienki. Nie zabrakło również pomieszczenia na kotłownię połączoną z pralnią. Garaż również jest funkcjonalny, dwustanowiskowy. Wnętrze domu jest praktyczne a jednocześnie zawiera dużo przestrzeni. Projekt domu jednorodzinnego „ Willa parkowa 3 ” jest dla osób ceniących komfort życia, elegancję oraz oryginalność. Nasza firma budowlana zaprasza do kontaktu celem wyceny kosztów budowy tego pięknego, gotowego projektu.

 

Dlaczego Willa Parkowa 3 cieszy się takim powodzeniem?

 

 Są takie projekty domów, które szczególnie mocno interesują inwestorów. Często o nie pytają, bądź przychodzą z planem budowy wybranym spośród naszej galerii domów. Wśród popularnych projektów jest miedzy innymi Willa Parkowa 3, nie bez powodu.

 

Dom Willa Parkowa 3 to kolejna wersja popularnego projektu z naszej bazy. Dlaczego przygotowaliśmy aż trzy warianty tego domu? Firma New-House funkcjonuje na rynku budowlanym od 1991 roku, wykonaliśmy już niemal 1500 realizacji – wiemy, że każdy z klientów może oczekiwać od domu czegoś innego. Sama idea stojąca za konkretnym projektem, jego główny zamysł oraz styl mogą się klientowi spodobać, ale niekoniecznie będzie mu odpowiadał metraż domu lub ilość pomieszczeń. Warto przygotować dla inwestorów różne wersje projektu – takie jest nasze zdanie. Wcześniejsze wersje projektu Willa Parkowa można obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdą tam również Państwo inne gotowe projekty domów wraz z ich wyceną. Mogą tam Państwo poznać cenę projektu, pełen koszt budowy domu, a także poznać potencjalną kwotę raty miesięcznej. Jeżeli są Państwo zainteresowani istnieje także możliwość otrzymania szczegółowej wyceny budowy domu pod klucz. Wystarczy się z nami skontaktować np. poprzez kliknięcie przy projekcie w odnośnik „Zamawiam szczegółową wycenę”, można także skorzystać z chatu online z naszymi przedstawicielami.

 

Jak wygląda Willa Parkowa 3?

 

Projekt Willa Parkowa 3 to wspaniała przestrzeń rozplanowana na powierzchni 209 metrów kwadratowych. Jak się okazuje, to idealny metraż dla rodzin z dziećmi, bo głównie tak argumentują swój wybór inwestorzy. Dzięki funkcjonalnemu i przemyślanemu rozplanowaniu całego metrażu projektu, dom zyskuje zarówno miejsca, gdzie spędza się czas wspólnie, ale również miejsce na spokój i wyciszenie.

 

Willa Parkowa 3 projekt ma uwzględniający trzy komfortowe sypialnie z których rozpościera się widok na ogród. Tuż obok sypialni została zaplanowana przestrzeń na dwie łazienki, aby domownicy mogli z nich swobodnie korzystać, bez rywalizacji o poranne pierwszeństwo lub wieczorną kąpiel. Projekt domu Willa Parkowa był planowany z przyświecają mu ideą zapewnienia mieszkańcom domu komfortu i wygody. Inwestorzy, którzy zdecydowali się na ten projekt, potwierdzają, że cel został osiągnięty. Trzy sypialnie pozwalają każdemu z domowników na zapewnienie spokoju oraz intymności, gdy tego potrzebują.

 

Dom obejmuje także dużą przestrzeń integracyjno-wypoczynkową. Projekt Willa Parkowa oferuje przestrzenny salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Takie połączenie to idealne miejsce na wspólny czas dla dzieci i rodziców. Właśnie poprzez wspólne spędzanie czasu budują się najważniejsze, rodzinne relacje – nasi projektanci mieli to na uwadze.

 

Warto podkreślić również to, że Willa Parkowa C ma w swoim projekcie także pokój biurowy. To idealne rozwiązanie dla osób posiadających swoje firmy lub pracujących z domu. Takie pomieszczenie to wyizolowane miejsce, które pozwoli na spokojną pracę lub naukę. Można tam zachować pełne skupienie, a nikt z domowników nie będzie przeszkadzał w trakcie.

 

W części gospodarczej znajduje się pralnia z kotłownią. Jako uzupełnienie części gospodarczej może służyć również poddasze domu wykorzystane jako strych.

 

Willa Parkowa 3 – projekt elewacji

 

Projekt Willa Parkowa 3 wywołuje wśród naszych klientów różne skojarzenia. Część z nich twierdzi, że to projekt idealnie odwzorowujący amerykańskie podmiejskie wille, natomiast inni inwestorzy mówią, że Willa Parkowa 3 to piękny, nowoczesny dom czerpiący z tradycji polskich dworków szlacheckich. Jak to możliwe, że pojawiają się tak skrajnie różne porównania? To efekt umiejętnego połączenia stylu nowoczesnego z elementami klasycznej architektury. Architekci New-House to profesjonaliści i bardzo dobrze znają się na swoim fachu. To dzięki ich pracy tak wielu osobom podoba się Willa Parkowa C.

 

Willa Parkowa wariant C to dom o oryginalnej, estetycznej elewacji. Zewnętrzne ściany budynku są zachowane w biało-beżowej tonacji oraz wzbogacone o duże przeszklenia. Szczególnie mocno rzucają się w oczy te przeszklenia, które zostały umieszczone wokół drzwi frontowych oraz te przy tarasie. Są one wykonane na całej wysokości willi oraz zaprojektowane w kształcie półkola – niesamowity efekt. Front domu jest interesujący również pod innym względem. Przy drzwiach wejściowych zostały wykorzystane dwie kolumny podkreślające klasyczny, elegancki kunszt. Kolumny są wykorzystane do podparcia małego zadaszenia przed wejściem do domu Willa Parkowa C.

 

Od frontu domu można również zauważyć wysunięty w stronę wjazdu na posesję garaż. Jest on dwustanowiskowy, co zawsze polecamy naszym klientom nawet przy budowie domu według indywidualnego projektu. Według danych statystycznych niemal do każdego polskiego domu jest przypisany co najmniej jeden samochód. Jednak wraz z szybkim rozwojem społeczeństwa, coraz częściej w domu znajdują się dwa auta. Warto wziąć pod uwagę ten fakt i możliwość nabycia drugiego auta w przyszłości.

 

Ze strony elewacji ogrodowej domu w projekcie Willa Parkowa C można znaleźć taras. Jest to duża przestrzeń zaprojektowana do spędzania czasu na świeżym powietrzu w każdej porze roku. Zadaszenie sprawia, że taras znajduje się w podcieniu i chroni prze letnim, gorącym słońcem lub jesienną mżawką. Taras znajduje się na tle ściany z efektownym, eleganckim przeszkleniem. Jest ono bardzo wysokie, a także niesamowicie efektowne – bez dwóch zdań dodaje oryginalności całemu projektowi.

 

W budynku zastosowano dobre izolacje, oraz nowoczesne energooszczędne materiały. Wbrew pozorom nie będzie on bardzo drogi w utrzymaniu.

 

Wciąż się Państwo zastanawiają czy Willa Parkowa wariant C to dobry wybór dla Państwa? Wiemy, ze to trudna decyzja, a jej efekty znacząco wpłyną na Państwa przyszłe życie. Komu chcielibyśmy doradzić wybór takiego projektu? Ilość pokojów będzie idealna dla rodziny z dziećmi lub dla osób, które często przyjmują gości. Ponad dwustumetrowa przestrzeń domu pozwoli na swobodne, wspólne życie nawet szóstki osób. Większość rodzin, które decydują się na ten projekt to rodzina w modelu 2+2. Ten dom będzie również idealny dla kogoś, kto prowadzi własną firmę lub czasami pracuje zdalnie – został tam umieszczony pokój biurowy, który pozwala na swobodna pracę w zaciszu. Willa Parkowa wariant C to także dobry wybór dla każdego, kto ceni sobie oryginalny, elegancki design.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani budową domu Willa Parkowa 3 lub mają Państwa pytania dotyczące szczegółów projektu, naszej pracy lub przygotowania projektu na indywidualne zamówienie – serdecznie zachęcamy Państwa do indywidualnego kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową.

 

Nasza firma ma za sobą lata doświadczenia w branży i jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wykonanej usługi. Zajmujemy się doradztwem, przygotowywaniem projektów, budową domów, a także architekturą ogrodniczą. Jeśli chcą Państwo wybudować dom Willa Floryda możemy to zrobić zarówno w formie deweloperskiej, jak i wybudować dla Państwa dom pod klucz i zaaranżować przestrzeń zieloną wokół budynku. Nasze dane kontaktowe znajdują się na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt.

 

Willa Parkowa 3

 

Willa Parkowa 3 to jak nazwa wskazuje trzecia odsłona niezwykle popularnego domu z bazy projektów znajdującej się na stronie New-House. Oferowanie jednej nieruchomości w wielu wersjach to nasz ukłon w stronę inwestorów, którym spodobała się idea stojąca za projektem bazowym, jednak potrzebują innego metrażu lub ilości pomieszczeń. Większa różnorodność oznacza możliwość odpowiedzi na potrzeby większej ilości klientów, którzy z naszą pomocą stworzą swoje wymarzone miejsce do życia.

 

Willa Parkowa 3 – architektura domu

 

Zewnętrzna architektura projektu Willi Parkowa 3 wywołuje u klientów dwa rodzaje skojarzeń. Część uważa, że projekt jest ucieleśnieniem wszystkich cech podmiejskiej amerykańskiej willi. Inni twierdzą natomiast, że w projekcie można dopatrzyć się inspiracji klasycznymi polskimi dworkami z czasów szlacheckich. Powodem takich skrajnych porównań jest sprawne połączenie elementów architektury klasycznej z rozwiązaniami nowoczesnymi. W efekcie otrzymujemy elegancką parterową nieruchomość, która podoba się wielu inwestorom.

 

Tym, co sprawia, że obok tego domu nie można przejść obojętnie, jest niezwykle oryginalna elewacja utrzymana w biało-beżowej tonacji, którą sprawnie wzbogacono o duże przeszklenia. Wzrok przyciągają szczególnie te umieszczone wokół drzwi frontowych oraz przy tarasie. Dlaczego akurat one? Ponieważ obejmują całą wysokość willi, co stwarza niezwykle nowoczesny efekt. Front nieruchomości zachwyca także dzięki dwóm kolumnom, które wykorzystane są do podparcia niewielkiego zadaszenia umieszczonego nad wejściem do nieruchomości. Ich obecność podkreśla klasyczny wymiar domu, nadaje mu elegancji i przepychu.

 

Lekkie cofnięcie ściany frontowej pozwoliło wyeksponować dwustanowiskowy garaż połączony z bryłą budynku głównego. To dobre rozwiązanie nawet w sytuacji, gdy aktualnie w rodzinie jest jeden samochód. Najczęściej jest to sytuacja tymczasowa, ponieważ wraz z domem na przedmieściach pojawia się także drugi pojazd, który ułatwia funkcjonowanie rodzinie. Natomiast z tyłu nieruchomości znajduje się duży taras, który dzięki zadaszeniu doskonale chroni wypoczywających zarówno przed ostrym słońcem, jak i wiosenną lub jesienną mżawką. To sprawia, że można z niego korzystać przez większą część roku. Dodatkowo taras znajduje się na tle efektownie przeszklonej ściany, co nadaje całości finezji i lekkości.

 

Technologie wykorzystywane w budowie

 

Betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych – fundamenty

Pustak porotherm 25 ocieplony styropianem i pokryty tynkiem cienkowarstwowym – ściany zewnętrzne

Monolit żelbetowy – strop

Tynki cienkowarstwowe na styropianie – elewacje

Dachówka ceramiczna – pokrycie dachu

 

Willa Parkowa 3 – aranżacja wnętrza

 

Willa Parkowa 3 to parterowa nieruchomość rozplanowana na powierzchni 209 metrów kwadratowych. Wielu inwestorów zwraca uwagę, że jest to metraż idealny dla rodziny z dziećmi. Dzięki funkcjonalnej aranżacji dostępnej przestrzeni i przemyślanym podziale dom ten stanowi zarówno doskonałe miejsce do wspólnego spędzania wolnego czasu, jak i również do wytchnienia w samotności.

 

Wnętrze domu podzielono na część dzienną i nocną. W nieruchomości znajdziemy również garaż z przestrzenią gospodarczą. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na parterze bydunku. Front budynku zaakcentowano reprezentacyjnym portykiem wejściowym, z dużymi przeszklonymi drzwiami prowadzącymi do wygodnego przedsionka. Po sieni wejściowej przechodzimy do przestronnego salonu sprawnie połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, co sprzyja zacieśnianiu rodzinnych więzi bez konieczności tłoczenia się na małej powierzchni. To idealna przestrzeń integracyjno-wypoczynkowa, która w miesiącach letnich może zostać powiększona o taras, który staje się de facto pokojem na świeżym powietrzu. W tej części domu znajdziemy także pokój biurowy będący prawdziwym wybawieniem dla osób pracujących z domu w coraz popularniejszym systemie home office lub prowadzących własną działalność. Domowe biuro sprawdzi się również jako pokój przeznaczony do nauki, która w takich okolicznościach będzie bardziej wydajna.

 

W części sypialnianej domu znajdziemy trzy komfortowe sypialnie, z których każda posiada widok na ogród. Dla wygody domowników obok sypialni zaplanowano dwie łazienki. Pozwala to uniknąć sprzeczek oraz rywalizacji w kolejce do porannej toalety lub wieczornej kąpieli. Na część gospodarczą składa się pralnia z kotłownią oraz poddasze domu, które inwestorzy często wykorzystują jako strych.

 

Willa Parkowa 3 – dla kogo jest ten dom?

 

Projekt Willa Parkowa 3 to jak już wyżej wspominaliśmy idealny dom dla rodziny z dziećmi oraz rodzin wielopokoleniowych. Na ponad dwustu metrach kwadratowych wygodnie może mieszkać nawet 6 osób. Jednak z naszych obserwacji wynika, że na ten dom decydują się najczęściej rodziny w modelu 2+2. Choć nie brakuje również bezdzietnych par, które wybierają tę nieruchomość, ponieważ cenią sobie przestronne wnętrza do zagospodarowania według aktualnych potrzeb. Willa Parkowa 3 to projekt dla każdego, kto doceni jej oryginalny i nietuzinkowy design oraz możliwości funkcjonalne.

 

Koszt budowy Willi Parkowej 3

 

Jeśli zainteresował Cię projekt Willi Parkowej 3 i chciałbyś dowiedzieć się, jaki jest koszt jej budowy, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dzieje się tak, dlatego że gotowe projekty domów znajdujące się w naszej bazie to jednocześnie projekty z aktualną wyceną. W praktyce oznacza to, że oprócz ceny samego projektu możesz praktycznie od razu poznać pełen koszt budowy do stanu deweloperskiego, aktualny na dzień przeglądania oferty oraz poznać przybliżoną kwotę miesięcznej raty za budowę. Dodatkowo dajemy możliwość uzyskania szczegółowej wyceny budowy domu pod klucz. W tym celu wystarczy kliknąć link „Zamawiam szczegółową wycenę” znajdujący się na stronie interesującego nas projektu. Można również skontaktować się z naszą infolinią, która dla wygody klientów działa od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00.

 

Budowa domu według projektu Willa Parkowa 3 z firmą New-House

 

Rozważasz budowę domu w oparciu o przedstawiany tutaj projekt? W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak polecić się do współpracy. Firma New-House ma wieloletnie doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym realizowanym od A do Z. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, którzy są do Twojej dyspozycji. Oznacza to, że oprócz fizycznych prac przeprowadzonych na placu budowy zajmujemy się także innymi sprawami technicznymi i administracyjnymi związanymi z realizacją przedsięwzięcia budowlanego.

 

Będziemy z Tobą zarówno podczas poszukiwania działki budowlanej i sprawdzania jej pod kątem technicznym i urzędowym, jak i również wtedy, gdy będziesz kompletował rozległą dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę, przyłącza mediów lub formalnego odbioru budynku. Jeśli zechcesz, zajmiemy się też aranżacją wnętrz oraz zagospodarowaniem terenów zielonych wokół nieruchomości.

 

Zapytasz, po co to wszystko? Po to, abyś przez cały proces budowy przeszedł tak spokojnie, jak to tylko jest możliwe. Kompleksowa współpraca z New-House pozwoli Ci również uniknąć kosztownych pomyłek wynikających z nieznajomości branży budowlanej. Oszczędzisz więc nie tylko nerwy, ale również cenny czas i pieniądze. Czego chcieć więcej?

 

Chcesz poznać szczegóły oferowanej współpracy? A może masz dodatkowe pytania dotyczące budowy? W obu przypadkach zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Ich bogate doświadczenie oraz rozległa wiedza fachowa są do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Jesteśmy tu po to, aby wspólnie zbudować Twój wymarzony dom! Czekamy na Twój telefon.  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
Wyświetl cenę
259m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 2
Wyświetl cenę
257m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000