Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Tytan 3

Powierzchnia użytkowa

150 m2

budowa domu - Tytan 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Tytan 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Tytan 3

Projekt domu „ Tytan 3 ” to propozycja domu jednorodzinnego, piętrowego z częściowo wbudowanym garażem. Całość budynku przykryta jest kopertowym dachem. Dom jest prostej konstrukcji, dzięki temu koszty budowy będą optymalne a dzięki nowym technologiom jest to dom energooszczędny. Nowoczesną architekturę budynku zdobią duże przeszklenia oraz detale na elewacji z okładziny drewnopodobnej. Wnętrze domu jest dobrze doświetlone a układ pomieszczeń funkcjonalny i komfortowy, zaprojektowany z myślą o rodzinie pięcioosobowej. Parter składa się z salonu połączonego z jadalnią oraz bardzo funkcjonalną kuchnią ze spiżarnią. Mamy też do dyspozycji dodatkowy pokój dla gości. Na piętrze do dyspozycji są cztery sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz dwie łazienki. W zanadrzu mamy jeszcze do dyspozycji strych. Gotowy projekt „ Tytan 3 ” to klasyczna bryła o bardzo dobrych parametrach cieplnych. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i komfort. Zachęcamy do zapoznania się z kosztami kompleksowej budowy pod klucz.

 

Tytan 3 – wymarzony projekt domu piętrowego

Domy piętrowe na polskim rynku budowlanym cieszą się coraz większą popularnością. Charakteryzują się nieprzeciętną funkcjonalnością, wygodą oraz nowoczesnym wyglądem. Współcześnie budowane domy piętrowe odczarowują złą sławę tego rodzaju budynków. W PRL’u budowane domy piętrowe przypominały szare, nudne prostokąty. Dzisiejsze domy w żadnym stopniu ich nie przypominają, a świetnym dowodem na to jest projekt domu Tytan 3.

Dom Tytan 3 to jeden z gotowych projektów domów jednorodzinnych, które znajdują się w szeroko rozbudowanej bazie od firmy New-House. Proponowane tam projekty są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy inwestor bez problemu znajdzie coś dla siebie. Dla kogo został stworzony Tytan 3? Komu się spodoba, jakie warunki oferuje, jak został wybudowany? W tym artykule odpowiemy na te pytania i szczegółowo opiszemy cały projekt domu piętrowego.

 

Jak wygląda dom Tytan 3?

Tytan 3 to dom piętrowy o średniej wielkości. Jego całkowita powierzchnia użytkowa obejmuje dokładnie  149, 61 metrów kwadratowych. Z kolei kubatura budynku to 940 metrów sześciennych. Dom Tytan 3 może zostać wybudowany na działce o minimalnych wymiarach 19,6 metrów długości i 19,64 metrów szerokości. Fundamenty budynku to ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Dom jest realizowany w technologii murowanej z użyciem pustaków Porotherm 25. Natomiast elewacja jest pokryta tynkiem cienkowarstwowym na styropianie. Dach budynku jest klasyczny – dwuspadowy o kącie 25 stopni. Dom został zaprojektowany w kształcie litery „L”, co ułatwia późniejszą aranżację i pozytywnie wpływa na funkcjonalność budynku. Co więcej, projekt domu Tytan 3 uwzględnia również dwustanowiskowy garaż, co jest idealnym rozwiązaniem dla wieloosobowej rodziny.

Ten projekt domu piętrowego został stworzony z zastosowaniem podziału na strefę nocną i dzienno-gospodarczą. Na piętrze domu mieszczą się sypialnie, natomiast na parterze ma miejsce całe życie rodzinne. Do budynku wejdą Państwo przez podcień wejściowy, a przechodząc przez sień i holl przejdą Państwo do centralnej, integralnej części domu Tytan 3. Mieści się tam duży pokój dzienny rozciągnięty na całą długość budynku. To pomieszczenie liczy sobie 32,36 metrów kwadratowych i łączy w sobie jadalnię oraz salon. Po środku pokoju dziennego został umieszczony kominek, który nadaje wyjątkowego klimatu. Na wyjątkowość salonu wpływają również duże przeszklone drzwi wychodzące na taras, dzięki którym domownicy mogą korzystać z dobrodziejstw światła naturalnego oraz podziwiać przyrodę z zewnątrz. Ponadto na parterze domu Tytan 3 mieści się jeszcze kuchnia ze spiżarnią, pokój (może być zaaranżowany np. jako gabinet, pokój gościnny lub dodatkowa sypialnia), łazienka, kotłownia. Schody na drugą kondygnację budynku zostały umieszczone w centralnej części domu.

Strefa nocna w projekcie domu Tytan 3 obejmuje cztery sypialnie. Jedną z nich jest sypialnia rodziców, do której zostały dobudowane łazienka i garderoba. Pozostałe trzy pokoje mają do dyspozycji wspólną łazienkę. Układ pokojów zapewnia każdemu z domowników intymność oraz spokój, w momencie, gdy tego potrzebują. Warto również podkreślić, że druga kondygnacja budynku jest przystępna w czasie wykonywania aranżacji, ponieważ jest to dom piętrowy, a nie tak problematyczny dom z poddaszem użytkowym. Brak skosów to znaczne ułatwienie aranżacyjne. Wysokość pomieszczeń w tym budynku wynosi 2,6 metra.

Dokładny spis wszystkich pomieszczeń i ich wielkości prezentuje się w następujący sposób:

 1. Wiatrołap 3,28 m2
 2. Hall 11,80 m2
 3. Łazienka 2,57 m2
 4. Pokój dzienny + jadalnia 32,36 m2
 5. Kuchnia 9,40 m2
 6. Spiżarnia 2,53 m2
 7. Pokój10,45 m2
 8. Kotłownia 5,09 m2
 9. Garaż dwustanowiskowy 32,96 m2
 10. Korytarz na piętrze 5,94 m2
 11. Pokój pierwszy 12 m2
 12. Pokój drugi 12,30 m2
 13. Pokój trzeci 8,14 m2
 14. Łazienka wspólna 6,26 m2
 15. Sypialnia rodziców 16,82 m2
 16. Łazienka 5,39 m2
 17. Garderoba 10,37 m2

 

Spodobał się Państwu dom Tytan 3? A może chcieliby Państwo nanieść na niego małe zmiany? Nie ma w tym najmniejszego problemu – firma New-House może wykonać dla Państwa profesjonalną adaptację projektu. Wprowadzone zmiany mogą mieć różny wymiar – część inwestorów chce zmienić ułożenie okien, inni pomieszczeń, a jeszcze inni chcą zwiększyć lub zmniejszyć kubaturę budynku. Jesteśmy w stanie to dla Państwa zrobić! Zachęcamy do kontaktu, a także do zapoznania się z pozostałymi projektami typu Tytan: https://new-house.com.pl/projekty-domow?search=tytan.

 

Kto powinien zdecydować się na projekt Tytan 3?

Jako firma budowlana, która działa na rynku od 1991 roku, doskonale wiemy, że nasi klienci mają różnorodne potrzeby i oczekiwania. Właśnie dlatego gotowe projekty domów, które znajdują się w naszej internetowej bazie, są tak zróżnicowane. Wierzymy, że dzięki temu znacznie łatwiej będzie inwestorom znaleźć dokładnie taki projekt, który idealnie będzie odpowiadał ich potrzebom. Sam projekt domu Tytan 3 został stworzony z myślą o większych rodzinach – wielopokoleniowych lub wielodzietnych, pomieści on nawet pięć, sześć osób. Jest to możliwe, dzięki czterem sypialniom oraz dodatkowym pokoju na parterze, który w razie potrzeby również może zostać zaaranżowany, jako sypialnia. Tytan 3 projekt ma również wybierany przez mniejsze rodziny, które wysoko cenią sobie dobrze wykorzystaną przestrzeń. Duża ilość pokojów pozwala na szerokie możliwości aranżacyjne – to duża zaleta. Inwestorzy, którzy zdecydowali się wybudować dom Tytan 3, chwalą również dużą przestrzeń integracyjną domu.

 

Wybuduj dom Tytan 3 z firmą New-House

Jeżeli interesował Państwa projekt domu piętrowego, który będzie wyróżniał się funkcjonalnością i nowoczesnością – to właśnie Tytan 3 może się okazać idealnym wyborem. Z wielką chęcią zajmiemy się realizacją tej budowy. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawiło, że udało nam się zrealizować już około tysiąca pięciuset domów jednorodzinnych, w tym również budowaliśmy domy na podstawie gotowych projektów typu Tytan 3. Część z wykonanych przez nas realizacji mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/realizacje.

Budowa domu Tytan 3 z firmą New-House to gwarancja satysfakcji. Nie muszą się Państwo obawiać nawet o terminy realizacji – budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam sześć miesięcy, natomiast budowa domu pod klucz to dziewięć miesięcy. Firma New-House słynie z terminowości oraz solidności wykonanej pracy. Co więcej, wykonane przez nas kompleksowo usługi są objęte dziesięcioletnią gwarancją. Decydując się na budowę domu z naszą firmą będą Państwo mieli zapewniony spokój i pewność dobrze przeprowadzonej realizacji. Swoją pracę wykonujemy kompleksowo i dbamy o każdy szczegół realizacji. Wspieramy klienta w doborze odpowiedniej działki oraz projektu, zajmujemy się formalnymi kwestiami budowy i budujemy dom pod klucz wraz zagospodarowaniem terenu wokół budynku.

Podoba się Państwu projekt domu Tytan 3? Zachęcamy do kontaktu i podjęcia z nami współpracy. Jeżeli chcą Państwo bliżej poznać naszą ofertę lub zadać jakieś pytania o projekt, nasze usługi, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo nasze dokładne dane kontaktowe: https://new-house.com.pl/kontakt.

Projekt Tytan 3 może być projektem Państwa domu!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000