Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Szafir

Powierzchnia użytkowa

181 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Szafir
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Szafir

Projekt „ Szafir” to nowoczesny piętrowy dom jednorodzinny. Zbudowany jest na planie prostokąta, wewnątrz są tylko dwa słupy dzięki czemu można dowolnie kształtować wnętrze na parterze jak i na piętrze. Monolityczny strop nad parterem, pozwala na zmianę ustawień ścianek działowych- dzięki czemu można zmniejszać lub zwiększać pokoje, tworzyć dodatkowe wnętrza-łazienki lub garderoby. W gotowym projekcie „Szafir” zaproponowany jest następujący układ wnętrz- na parterze zaprojektowano jednoprzestrzenną część dzienną, z holem, schodami, otwartą kuchnią z wyspą, salonem z kominkiem i ścianą TV, całość dopełnia jadalnia w pięknym łukowym wykuszu-dzięki temu możemy poczuć się jakbyśmy jedli posiłki w ogrodzie. Na parterze zaprojektowano również dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienkę z sauną. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie z dużymi wbudowanymi szafami oraz łazienka. Dom jest bardzo dobrze ocieplony, z wentylacją mechaniczną i z kotłem gazowym (lub pompą ciepła na Państwa życzenie).Nasza firma New- House chętnie zrealizuje ten energooszczędny dom pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną kosztów budowy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Tytan 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
172m2
piętrowy
Szmaragd 5 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000