Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Spokojny zakątek

Powierzchnia użytkowa

265 m2

budowa domu Spokojny zakątek - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Spokojny zakątek
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Spokojny zakątek

„ Spokojny zakątek ” to propozycja gotowego projektu domu jednorodzinnego o charakterze luksusowej, piętrowej willi. Rezydencja została zaprojektowana z ogromną starannością, spełni wymagania Inwestorów ceniących sobie komfort i nowoczesność. Bryła budynku jest w formie kwadratu przykryta kopertowym dachem połączona z dwoma niższymi budynkami: częścią garażową oraz rekreacyjną z zadaszonym tarasem. Projekt domu to duża przestrzeń z praktycznym układem pomieszczeń. Architekturę budynku zdobią duże przeszklenia otwierając jednocześnie dom na ogród. Parter budynku to piękna przestrzeń dzienna połączona z salonem, dużą kuchnią oraz jadalnią. Całość ogrzewa kominek w centralnej części salonu. Parter to też część rekreacyjna domu z osobnym na to przeznaczonym pomieszczeniem oraz dodatkowy pokój z łazienką, służyć może jako sypialnia dla gości. Nie zabrakło również dużej kotłowni z funkcjonalnym garażem dwustanowiskowym. Pietro domu to typowa część sypialniana. Składa się z czterech pokoi, dwóch łazienek i pralni. Do dowolnej aranżacji jest też częściowy strych. Gotowy projekt „ Spokojny zakątek” to dom energooszczędny, zapewniający komfort w użytkowaniu oraz dający poczucie luksusu. Zachęcamy do zapoznania się z kalkulatorem kosztów budowy pod klucz z naszą firmą budowlaną.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy
Dom z widokiem 4
Wyświetl cenę
285m2
piętrowy
CARMEN magdalena c 30st i piwnica piętrowy
Wyświetl cenę
170m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000