Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyszukiwarki
  • Nazwa projektu: Sokół
  • Powierzchnia domu: 336 m2
  • Rodzaj domu: pietrowy
  • Garaż: podwojny
  • Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
  • Cena (stan deweloperski):
  • Cena projektu: 5290
Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Sokół” to propozycja piętrowej rezydencji dającej wrażenie wygody i luksusu. Typowa bryła budynku z pewnością ułatwi późniejszą aranżację wnętrza. Projekt „Sokół” został przykryty wielospadowym dachem, który bardzo ładnie się prezentuje. Elewację budynku zdobią liczne elementy ozdobne, uwagę przykują na pewno uwzględnione w projekcie wykusze czy też wsparte na kolumnach balkony. Serce domu stanowi obszerny hol z eleganckimi zabiegowymi schodami. Wnętrze projektu „Sokół” zostało podzielone na strefę dzienną na parterze oraz sypialnianą na piętrze. Strefę dzienną stanowi m.in. połączony z jadalnią i holem pokój dzienny. Zamknięta kuchnia daje Inwestorowi dużo możliwości aranżacji, gdyż stylem nie musi dorównywać salonowi. W kuchni uwzględniono spiżarkę, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych i do której wejdziemy również bezpośrednio z sieni. Przy pokoju dziennym zostało zaprojektowane dodatkowe pomieszczenie, które można wykorzystać jako pokój rekreacyjny. Dodatkowy pokój na tej kondygnacji może pełnić funkcję pokoju gościnnego, gabinetu lub biblioteki. Uwzględniony w projekcie kominek sprawia, że wnętrze wyda się jeszcze bardzie przytulne. Atutem projektu „Sokół” z pewnością jest uwzględniony w bryle budynku garaż dwustanowiskowy z przejściem do pomieszczenia gospodarczego, które pomoże w utrzymaniu porządku. Piękne zabiegowe schody w centralnym punkcie parteru prowadzą do strefy sypialnianej, która uwzględnia aż pięć sypialni, w tym dużą sypialnię główną z prywatną łazienką i garderobą. Na piętrze znajdziemy również przestronną łazienkę oraz pomieszczenie służące jako pralnia/suszarnia. Zaprojektowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do wypoczynku lub spędzania czasu w gronie najbliższych. Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Sokół” został zaprojektowany do realizacji w zabudowie wolnostojącej w technologii murowanej. Będzie ciekawą propozycją dla rodziny 5-7 osobowej szukającej przestronnego, otwartego wnętrza. Pomimo nie małych wymiarów projekt zmieści się na stosunkowo wąskiej działce i ładnie wkomponuje się w otoczenie.
Portfolio
Powrót do wyszukiwarki

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

X
Wiadomość została wysłana