Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Rezydencja Parkowa 3

Powierzchnia użytkowa

259 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Rezydencja Parkowa 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Rezydencja Parkowa 3

Gotowy projekt domu „ Rezydencja parkowa 3 ” to zmodyfikowana odsłona wersji podstawowej projektu „Rezydencja parkowa ” o mniejszych wymiarach zewnętrznych, powierzchnia użytkowa została pomniejszona, natomiast jest dodane podpiwniczenie oraz możliwość zrobienia poddasza użytkowego, dzięki temu Inwestor ma możliwość dowolnej aranżacji. Dom zaprojektowano w typie dworkowej willi, jest bardzo reprezentacyjny o ciekawej architekturze. W tym projekcie zastosowano nowoczesne materiały najwyższej jakości. To piękny rozłożysty budynek w kształcie prostokąta z dobudowanym garażem, przykryty łagodnym wielospadowym dachem. Elewacja została ozdobiona ciekawymi, różnorodnymi elementami: wejściowy portyk, wykusze, podcienie oraz stylowymi oknami z łukami. Wszystkie detale są klasyczne a jednocześnie mają nowoczesny charakter, dzięki temu dom jest ponadczasowy i nie wychodzi z mody.

 

Wnętrze rezydencji to bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń znajdujący się na parterze, został podzielony na część dzienną oraz sypialnianą. Posiada duży, przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Część bardziej intymna to sypialnia z prywatną łazienką i garderobą oraz trzy pokoje, osobna łazienka i WC dla gości. Część garażowa to dwustanowiskowy garaż połączony z kotłownią oraz pomieszczeniem gospodarczym. Gotowy projekt domu jednorodzinnego „ Rezydencja parkowa 3 ” to niewątpliwie komfortowy dom energooszczędny. Budowa domu pod klucz z naszą firmą budowlaną spełni oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.

 

Rezydencja Parkowa 3 – projekt wymarzonego domu

 

Jak wygląda wymarzony dom? Dla niektórych to właśnie Rezydencja Parkowa 3. Ten projekt ma w sobie wiele interesujących, innowacyjnych rozwiązań, które przyciągają wzrok inwestorów. Jest przestrzenny, a jego powierzchnia jest bardzo dobrze zaplanowana. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły projektu oraz budowy Rezydencji Parkowej 3 – zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem.

 

Rezydencja Parkowa 3 to kolejny projekt z naszej serii. Na stronie gotowych projektów domów z aktualną wyceną, mogą Państwo obejrzeć wszystkie warianty Willi na Parkowej oraz pozostałe wersje Rezydencji. Przygotowaliśmy je z myślą o różnych potrzebach naszych klientów – wszystkie domy zostały zaprojektowane w tym samym stylu i podobnej aranżacji, jednak różnią się metrażem, a także oferowaną ilością pokojów. Czasami w projekcie można znaleźć większą ilość sypialni, a czasami plan domu jest wzbogacony o pokój biurowy lub gabinet. Część domów jest podpiwniczona, a część nie. Niektóre projekty uwzględniają garaż wielostanowiskowy, a niektóre dwu- lub jednostanowiskowy. Ten tekst ma za zadanie zapoznać Państwa z aranżacją projektu Rezydencja Parkowa 3, a także jego kosztami, co zdecydowanie ułatwi Państwu podjęcie wyboru.

 

Jak wygląda projekt Rezydencja Parkowa 3?

 

Wyjątkowość projektu przejawia się w wielu aspektach. Przede wszystkim warto przyjrzeć się temu jak została zaplanowana przestrzeń mieszkalna domu. Projekt domu Rezydencja Parkowa 3 obejmuje aż 259 metrów kwadratowych i został podzielony na kilka widocznych stref.

 

Strefa pierwsza domu to część obejmująca życie codzienne mieszkańców Rezydencji Parkowej 3. Kiedy wejdziemy do sieni i przejdziemy przez holl – znajdziemy się w pokoju dziennym, który został połączony z jadalnią. Jest tutaj jednoprzestrzenne wnętrze dzienne otwarte na antresolę na poddaszu. Jest tu miejsce na stół jadalniany, kanapę oraz fotele, telewizor, a także kominek. Z pokoju dziennego można przejść również do gabinetu – to wyciszone miejsce, gdzie można w spokoju oddać się pracy oraz nauce. Z tego pomieszczenia można wyjść również bezpośrednio na taras mieszczący się na tyłach domu. W pierwszej sferze domu znajduje się również kuchnia z wyspą oraz leżąca przy niej spiżarnia.

 

Projekt domu Rezydencja Parkowa 3 kolejną strefę ma przeznaczoną na część nocną, zwaną również sypialnianą. Dom obejmuje trzy duże sypialnie, dzięki czemu może tu zamieszkać wielopokoleniowa lub wielodzietna rodzina. Zmieści się tutaj co najmniej pięć osób. Do największej sypialni przynależy duża garderoba oraz łazienka. Z tej sypialni również można przejść na taras. Przy pozostałych dwóch sypialniach również leży łazienka, a także nieco mniejsze WC.

 

Ostatnia strefa to część gospodarcza domu Rezydencja Parkowa 3. Jej umieszczenie w projekcie jest bardzo istotne, ponieważ zarządzanie domem jest wówczas znacznie sprawniejsze, a cała przestrzeń domu jest dużo bardziej uporządkowana. Projekt domu Rezydencja Parkowa 3 obejmuje w tej strefie pralnię oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, do dowolnego przeznaczenia. Uzupełnieniem tej części domu jest zastosowanie podpiwniczenia.

 

Warto również podkreślić, że projekt Rezydencja Parkowa 3 jest również wzbogacony o dodatkową przestrzeń na poddaszu. W poprzednich wersjach Rezydencji Parkowej poddasze było zwykle aranżowane jako dodatkowa przestrzeń gospodarcza, strych. Tym razem jest inaczej – poddasze zostało wykorzystane na stworzenie dodatkowego pokoju z łazienką, a także studio lub antresolę. W zależności od potrzeb inwestorów jest to przestrzeń aranżowana z myślą o gościach lub pomieszczenia są projektowane dla kolejnych domowników.

 

Rezydencja Parkowa 3 – koszt realizacji

 

Zastanawia Państwa jaki ma Rezydencja Parkowa 3 koszt budowy? Jesteśmy gotowi na takie pytania i postanowiliśmy umożliwić naszym klientom poznanie jak najszybszej odpowiedzi. Dzięki temu zyskują Państwo więcej czasu, a także mogą Państwo znacznie szybciej i sprawniej podjąć decyzję dotyczącą budowy. Aby się dowiedzieć wszystkich szczegółów można skorzystać z trzech różnych opcji.

Wiedząc, że nasi klienci są zainteresowani poznaniem cen różnych wersji budowy, a także różnych wersji konkretnych projektów budowlanych, przygotowaliśmy dla nich bazę gotowych projektów domów wraz z ich wyceną. Jest tam również projekt domu Rezydencja Parkowa 3. Zapoznając się z nim mogą Państwo sprawdzić, na przykład jaka jest cena za sam projekt, a także jaki koszt budowy. Jeśli chodzi o podane ceny projektów, w tym również projekt Rezydencja Parkowa 3 realizacje obejmują budowę domu do stanu deweloperskiego. Jeśli chcą Państwo poznać kwotę, która dotyczy budowy domu pod klucz lub budowy domu wraz z aranżacją przestrzeni proszę kliknąć w odnośnik „zamawiam szczegółową wycenę”. Warto wiedzieć, że firma New-House oferuje również budowę domu z płatnością ratalną, a na stronie projektu Rezydencja Parkowa 3 można zamówić także plan kredytu. Wszystkie projekty można znaleźć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.  

Zastanawiają się państwo nad wyborem pomiędzy zrealizowaniem projektu Rezydencja Parkowa 3, a budową domu według własnego pomysłu? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym intuicyjnym narzędziem przygotowanym z myślą właśnie o takich dylematach. Kalkulator budowy domów znajduje się pod linkiem: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Korzystanie z niego jest bardzo proste i szybkie, a także, co warto podkreślić, darmowe. Wystarczy określić jaka powierzchnia domu Państwa interesuje, a także województwo, w którym mieści się wybrana przez Państwa działka pod budowę. Następnie należy zaznaczyć rodzaj domu, dachu oraz stropu, a także zdecydować czy dom ma mieć garaż. To wszystko! Po uzupełnieniu tych danych na Państwa maila zostanie dostarczona wiadomość z szacowanymi kosztami budowy. Mogą Państwo sprawdzać różne wersje i alternatywy, ilość użyć kalkulatora jest nielimitowana.

Warto również wziąć pod uwagę tradycyjne rozwiązanie i skontaktować się z nami poprzez wiadomość mailową lub zadzwonić. Ciekawą alternatywą może się również okazać skorzystanie z chatu online, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Nasze dokładne kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Mogą się Państwo z nami kontaktować w każdym dniu tygodnia, ponieważ pracujemy przez cały tydzień od 7 do 21. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania o projekt Rezydencja Parkowa 3 oraz na te dotyczące innych projektów lub szczegółów współpracy z naszą firmą. Służymy nie tylko wsparciem w wyborze projektu, ale także chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniej działki.

 

Projekt Rezydencja Parkowa 3 to coś o czym Państwo marzą? Wierzymy, że marzenia warto spełniać, a my z chęcią w tym Państwu pomożemy. Zachęcamy do zapoznania się z projektem domu, jego ceną, a także jego wizualizacją realizacji i kosztem budowy. Na każde ewentualne pytanie chętnie odpowiemy, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Rezydencja Parkowa 3 może być Państwa domem!

 

Rezydencja Parkowa 3 

 

Rezydencja Parkowa 3 jest kolejną wersją cieszącego się popularnością projektu z serii „Rezydencja parkowa”. Projekt domu to parterowa nieruchomość z zagospodarowanym poddaszem użytkowym oraz podpiwniczeniem zaprojektowana w typie dworkowej willi o niezwykle ciekawej i nowoczesnej architekturze. Ten rozłożysty, energooszczędny budynek umieszczono na planie prostokąta. Bryła jest przekryta łagodnym, wielospadowym dachem. Do domu dobudowano również garaż. Elewacja budynku przyciąga spojrzenia dzięki zastosowaniu ciekawych elementów wykończeniowych tj. portyk wejściowy, wykusze, podcienie oraz stylowe okna wykończone efektownymi łukami. To wszystko sprawia, że nieruchomość stanowi idealny mariaż klasyki z nowoczesnością.

 

Warto dodać, że piwnicę i poddasze można wykończyć w drugim etapie. To rozłoży koszty budowy na dłuższy okres, a jednocześnie dodatkowa powierzchnia zapewnia bufor zapasowej przestrzeni, która może okazać się przydatna po kilku latach mieszkania.

 

Rodzina projektów z serii Parkowa

 

Rezydencja Parkowa 3 należy do serii projektów domów pod wspólną nazwą Parkowa. Na naszej stronie internetowej znaleźć można inne warianty tego domu w postaci rezydencji oraz willi. Przygotowaliśmy je, aby wyjść naprzeciw potrzebom inwestorów, którym przypadła do gustu stylistyka tej nieruchomości, jednakże ich oczekiwania w zakresie ilości pokoi, powierzchni użytkowej oraz szczegółów tj. antresola, poddasze użytkowe, wielkość garażu czy podpiwniczenie są różne. Dzięki wielu projektom zwiększamy możliwość, idealnego dopasowania domu do indywidualnych potrzeb klienta oraz jego rodziny. I to bez konieczności przeprowadzania poważnych i kosztownych zmian w projekcie domu na etapie jego adaptacji.

 

Warto również dodać, że wszystkie projekty domów dostępne w naszej wyszukiwarce są to domy z wyceną. Oznacza to, że już na etapie poszukiwania projektu można zapoznać się z aktualnymi kosztami jego budowy do stanu deweloperskiego oraz ratą za budowę. Można również zamówić wycenę budowy pod klucz oraz plan kredytu. Wszystko po to, aby inwestor mógł świadomie zdecydować czy wybrany przez niego dom mieści się w jego możliwościach finansowych.

 

Rezydencja Parkowa 3 – wnętrze domu

 

Przestrzeń dzienna

Rezydencja Parkowa 3 to dom rozplanowany na powierzchni 259 metrów kwadratowych. Po wejściu do nieruchomości i przejściu przez sień oraz hol znajdziemy się w pokoju dziennym połączonym z jadalnią. W salonie przewidziano również klimatyczny kominek. Przestrzeń ta obejmuje niemal sześćdziesiąt metrów kwadratowych, co daje ogromne pole do własnej aranżacji. Nad salonem zastosowano otwartą przestrzeń, dzięki czemu strefa dzienna wydaje się jeszcze większa. To rozwiązanie często spotykane we współczesnych projektach architektonicznych. Z pokoju dziennego można przejść do gabinetu a z niego bezpośrednio na taras mieszczący się na tyłach nieruchomości. Obok salonu znajduje się również kuchnia z wygodną wyspą i praktyczną spiżarnią przeznaczoną do przechowywania produktów spożywczych i aktualnie nieużywanych sprzętów AGD.

 

Przestrzeń nocna

W części sypialnianej domu znajdziemy sypialnię małżeńską z własną łazienką, garderobą oraz wyjściem na taras. Do dyspozycji są również dwie dodatkowe sypialnie ze wspólną łazienką i dodatkowym WC. Takie rozplanowanie przestrzeni prywatnej sprawia, że z powodzeniem może zamieszkać tutaj nawet 5 lub 6 osób. A jeśli odpowiednio zagospodarujemy poddasze to nawet więcej. Jest to więc idealny dom dla rodziny wielodzietnej lub wielopokoleniowej.

 

Poddasze

Przestrzeń na poddaszu można wykorzystać na stworzenie dodatkowego pokoju z łazienką oraz studia zlokalizowanego obok antresoli. Tak naprawdę to, jak zaaranżowana zostanie to wnętrze, zależy tylko od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora. Można zorganizować tutaj wnętrza przeznaczone dla gości, ale z powodzeniem mogą tutaj zamieszkać także domownicy.

 

Przestrzeń gospodarcza

Projekt Rezydencja Parkowa 3 ma niezwykle dobrze zaplanowaną i uporządkowaną część gospodarczą domu, w której znajdziemy dwustanowiskowy garaż połączony z kotłownią oraz pomieszczeniem gospodarczym. Praktycznym uzupełnieniem tej przestrzeni jest podpiwniczenie.

 

Zbuduj ten dom razem z New-House!

 

Rozważasz budowę domu na przedmieściach? A może wpadł Ci w oko projekt Rezydencji Parkowej 3 i zastanawiasz się, jakby to było zamieszkać w takiej niezwykłej nieruchomości?  Chętnie wybudujemy ją dla Ciebie, gdziekolwiek zechcesz, wszak budownictwem jednorodzinnym zajmujemy się od 1991 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów na terenie całego kraju. Tak duże doświadczenie pozwala nam nazywać się specjalistami w swojej dziedzinie. Mamy rozległą i ciągle aktualizowaną wiedzę fachową, zespół różnorodnych fachowców oraz nowoczesne zaplecze technologiczne co pozwala nam realizować nawet najbardziej zaawansowane i wymagające projekty budynków jednorodzinnych.

 

Warto jednak wiedzieć, że nie poprzestajemy wyłącznie na fizycznych pracach budowlanych, ale jesteśmy z naszymi inwestorami na każdym etapie składającym się na realizację ich marzenia o własnym domu. Oznacza to, że mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc również w czasie poszukiwania terenu pod budowę domu czy kompletowania niezbędnej dokumentacji do podłączenia mediów, uzyskania pozwolenia na budowę czy odbioru budynku. Nie trzeba dodawać, że dzięki naszemu zaangażowaniu klienci zyskują pewność, że ich inwestycja będzie zrealizowana zgodnie z obowiązującym prawem oraz sztuką budowlaną. Takie podejście pozwala również uniknąć kosztownych błędów wynikających z niedostatecznej wiedzy inwestora na temat zagadnień administracyjnych czy budowlanych. Inwestor wszak nie musi znać się na budowie, od tego ma nasz zespół!

 

Zainteresowany tego rodzaju współpracą? W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Dyżurujący na niej doradcy chętnie wtajemniczą Cię w szczegóły oraz odpowiedzą na dodatkowe pytania dotyczące procesu budowlanego. Są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 – 21.00.

 

Zrealizuj z nami swoje marzenie o własnym domu! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Siedziba (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
282m2
z poddaszem
Rezydencja Parkowa 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
259m2
z poddaszem
Rezydencja
Wyświetl cenę
312m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000