Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Prestiżowy

Powierzchnia użytkowa

402 m2

Prestiżowy
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Prestiżowy
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Prestiżowy

Projekt domu „ Prestiżowy ” to nowoczesna willa, dwukondygnacyjna złożona z piętrowego rdzenia z dobudowanymi parterowymi skrzydłami oraz oranżerią i zadaszonym tarasem od strony ogrodu. Budowa domu pod klucz spełni oczekiwania dużej rodziny. Nowoczesną architekturę budynku tworzą duże przeszklenia, narożne okna, tarasy na piętrze oraz fragmenty płaskich dachów. Gotowy projekt domu ma ponadczasowy i elegancki wygląd. Projekt wnętrz to starannie przemyślany rozkład komfortowych pomieszczeń. Piętra domu zostały podzielone na część dzienną na parterze oraz część sypialnianą na piętrze. Wejście do budynku już ma swój reprezentacyjny charakter gdyż sień jest cała przeszklona. Centralną częścią parteru jest duży, przestronny salon z kominkiem połączony z ogrodową oranżerią. Doskonale doświetlona jadalnia ulokowana została przy otwartej kuchni, nawet hol odgrywa w projekcie urokliwy element, gdyż został wzbogacony w efektowne schody oraz przestrzeń na antresolę. Na parterowej przestrzeni zaprojektowano dużą sypialnię z wyjściem na taras z dwoma garderobami oraz łazienką. Nie zabrakło również pokoju rekreacyjnego oraz gościnnego. Piętro to idealna przestrzeń dla dzieci. Zaprojektowano tam cztery funkcjonalne, duże sypialnie w tym jedna z osobistą łazienką i garderobą, przestronny hol z osobną łazienką oraz biblioteka, która może posłużyć jako pokój zabaw. Garaż oraz pomieszczenie gospodarcze i kotłownia znajdują się w oddzielnej części domu. Działka pod budowę projektu domu „ Prestiżowy ” musi być dosyć szeroka, najlepiej w kwadracie. Nasza firma budowlana zrealizuje dla Państwa ten atrakcyjny projekt jako dom energooszczędny w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
262m2
piętrowy
Willa Floryda 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
327m2
piętrowy
Willa słoneczna (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
224m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000