Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ofelia

Powierzchnia użytkowa

170 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Ofelia
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Ofelia

Projekt domu „ Ofelia ” to dom o tradycyjnej architekturze z frontowym gankiem i dużą lukarną z balkonem nad drzwiami wejściowymi. Projekt ten nigdy nie wychodzi z mody o dworkowym stylu, natomiast wnętrze zaprojektowano w nowoczesnym wydaniu i bardzo funkcjonalnym. Elewacja prezentuje się w harmonii, dzięki dobrze dobranym proporcjom dopasuje się do każdego zagospodarowania terenu a jednocześnie jest reprezentacyjna. Wnętrze domu jednorodzinnego zawiera na parterze przestronny hol połączony z otwartym dużym salonem i jadalnią, w którym można swobodnie umieścić wygodne kanapy do odpoczynku jak również duży stół. Kuchnia jest półotwarta a zamieszczona obok spiżarnia jest dodatkowym plusem. Projekt wnętrz przewidział dwa dodatkowe pokoje na parterze, mogą posłużyć one jako gabinet do pracy oraz pokój gościnny. Poddasze to typowa sypialniana część domu zawierająca trzy duże sypialnie oraz przestronną łazienkę. W dwóch pokojach znajdują się garderoby oraz wyjście na balkon. Gotowy projekt „ Ofelia ” sprosta wymaganiom Inwestorów, którzy szukają praktycznego domu o willowym charakterze a jednocześnie o rozsądnej powierzchni użytkowej. Dom został zaprojektowany w technologii murowanej tradycyjnej spełniając wymogi domu energooszczędnego.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

HomeKONCEPT-79 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
HomeKONCEPT-79
Wyświetl cenę
162m2
z poddaszem
Ofelia (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000