Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Oceanic

Powierzchnia użytkowa

243 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Oceanic
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Oceanic

Projekt domu „ Oceanic ” to dom zaprojektowany jako luksusowy, piętrowy dom o nowoczesnej bryle z ciekawym wykończeniem elewacji. Bryła budynku została przykryta czterospadowym łagodnym dachem z szerokimi okapami nadając ciekawy i elegancki wygląd a jednocześnie pełni funkcję częściowego zadaszenia tarasów na piętrze. Elewację budynku ozdobiono naturalnymi materiałami – częściowo okładziną kamienną oraz drewnianą , dzięki temu budynek prezentuje się majestatycznie. Duże przeszklenia i proporcjonalna bryła nadaje wizualną lekkość architektoniczną. Front domu jest bardziej masywny, dzięki mniejszym oknom elewacja nadaje naturalną barierę dla wnętrza od ulicy. Wnętrze domu „ Oceanic ” to prosty i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Przechodząc przez sień znajdujemy się w dużym, przejrzystym salonie połączonym z jadalnią, a wkomponowany kominek nadaje klimatu. Atutem jest półotwarta, duża kuchnia oraz gabinet. W bryle budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż i dość spora kotłownia, połączona z pomieszczeniem gospodarczym. Piętro domu to również duża powierzchnia użytkowa, w której udało się zaprojektować aż pięć pokoi, pralnię, dwie łazienki oraz centralną garderobę. Podział pomieszczeń można modyfikować według potrzeb, dużym plusem dla tego projektu jest fakt, iż piętro jest bardzo ustawne oraz pojemne. Projekt domu po mimo, że jest dość duży ma prostą konstrukcję oraz właściwe parametry termiczne spełniające normy domu energooszczędnego. Zastosowano również wentylację mechaniczną z rekuperacją.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Riwiera 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
214m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000