Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Doskonały

Powierzchnia użytkowa

138 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Doskonały
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Doskonały

Doskonały to projekt domu jednorodzinnego, parterowego o optymalnej powierzchni użytkowej. Bryła w połączeniu z efektownym dachem kopertowym tworzą spójną całość w nowoczesnym stylu. Za sprawą wielospadowej formy dachu, budynek przyciąga wzrok. Na charakter domu wpływa minimalistyczna fasada, drewniane wstawki na elewacji oraz narożne okno kuchenne. Projekt uwzględnia duży garaż dwustanowiskowy. Zaletą projektu domu jest fakt, iż mimo jednej kondygnacji, widoczny jest wyraźny podział układu na strefy. W części dziennej znajdziemy obszerną kuchnię ze znajdująca się przy niej spiżarką oraz otwartą jadalnię z salonem. W holu zlokalizowane jest WC dla gości, natomiast dużą łazienkę dla domowników umieszczono przy sypialniach. Strefa nocna to cztery pokoje, z czego trzy mają przeznaczenie sypialniane, a czwarty pokój można wykorzystać jako gabinet do pracy. Projekt Doskonały przewiduje także taras, którego część zakrywa funkcjonalny podcień. Spora ilość przeszklonych witryn wpuszcza do części dziennej wiele światła i integruje ją z ogrodem. Nad parterem znajduję się dodatkowy strych, który dzięki adaptacji gotowego projektu można wykorzystać na cele użytkowe.

 

Projekt domu Dom Doskonały - rzut parteru - 176,69 m²

1. Wiatrołap 6,53 m²

2. Hall 15,37 m²

3. Spiżarnia 3,44 m²

4. Kuchnia 11,59 m²

5. Pokój dzienny + jadalnia 34,54 m²

6. Wc 1,65 m²

7. Łazienka 8,26 m²

8. Pokój 10,50 m²

9. Pokój 15,01 m²

10. Garderoba 2,46 m²

11. Garderoba 2,46 m²

12. Pokój 13,05 m²

13. Pokój 13,05 m²

14. Kotłownia 5,44 m²

15. Garaż dwustanowiskowy 33,34 m²

Razem rzut parteru 176,69 m²

 

Projekt domu Doskonały - rzut poddasza - 37,59 m²

1. Strych 37,59 m² (206,51 m²)

Razem rzut poddasza 37,59 m²

 

Technologia

 

Fundamenty tego domu to nic innego jak betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne wzniesiono zaś z pustaków porotherm 25  Strop: Teriva. Elewacja to tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu stanowi dachówka ceramiczna. Nachylenie dachu wynosi 25 stopni.

 

Opis projektu

 

Projekt domu Doskonały to budynek jednorodzinny parterowy. Projekt domu zaplanowany jest dla cztero-pięcioosobowej rodziny. Rzut tego domu jednorodzinnego ma rozłożystą parterową bryłę zbudowaną na planie litery T. Bryła projektu domu Doskonały przykryta jest łagodnym wielospadowym dachem. Powierzchnia użytkowa domu to 137,95 m kąt nachylenia dachu to 25 stopni. Minimalne wymiary działki na jakiej może być zrealizowany to: szerokość działki 23,99 m, długość działki 25,09 m.

 

Projekt domu Doskonały - architektura

 

W projekcie domu Doskonały nowoczesna architektura domu koresponduje z funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem. Fragmenty elewacji projektu Doskonały zostały przedzielone na wysokości nadproży okien poziomym pasem otaczającym cały dom. Ładne, szerokie przeszklenia projektu Doskonały uzupełniają fragmenty ścian wyłożonych drewnianą okładziną. Całość zestawiona jest z jasną podbitką pod okapami dachów. Na połaciach dachowych elegancko prezentuje się szara dachówka ceramiczna. Bryła w projekcie Doskonały została urozmaicona frontowym podcieniem wejściowym z reprezentacyjnymi drzwiami z naświetlem oraz od strony ogrodowej - podcieniem zadaszającym fragment tarasu i narożnymi przeszkleniami salonu i sypialni rodziców. Projekt Doskonały wygląda zgrabnie i proporcjonalnie z każdej strony. Od frontu projekt Doskonały prezentuje się dostojnie, a od strony ogrodowej jest przytulny. Dom Doskonały idealnie łączy się z okalającymi tarasami i zielenią.

 

Projekt domu Doskonały - wnętrze

 

Wnętrze projektu Doskonały zaprojektowano dzieląc go na trzy części: dzienną, gospodarczą i sypialnianą. Do domu Doskonałego wchodzimy przez obszerną sień z której przechodzimy na wprost przeszklonymi szerokimi drzwiami do holu i części dziennej lub w bok - do części gospodarczej. Część gospodarcza to kotłownia, duży garaż dwustanowiskowy i strych gospodarczy dostępny z garażu.

 

Część dzienna w projekcie Doskonały to powierzchnia użytkowa połączonych pomieszczeń salonu, kuchni i holu. Kuchnia ozdobiona jest wielkim narożnym oknem. Projekt uwzględnia ścianę w pełnej zabudowie AGD, pomieszczenie z przeznaczeniem na spiżarnię. Półwysep z blatów kuchennych stanowi ozdobę przestrzeni dziennej. W salonie znajduje się ściana kominkowo – telewizyjna oraz duży stół jadalny z krzesłami. Bezpośrednio z salonu przez narożne przeszklenie rozpościera się widok na taras i ogród.

 

Po drugiej stronie holu korytarzem przechodzimy do części prywatnej domowników. Na końcu znajduje się urocza sypialnia rodziców z dwiema garderobami i bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Obok sypialni zaplanowany jest dodatkowy pokój (np. gabinet), dwie sypialnie dziecięce, duża łazienka i WC. Dostęp do tych pomieszczeń jest z holu. Pomimo tego, że powierzchnia użytkowa jest niewielka, projekt doskonały mieści w sobie bogaty program funkcjonalny dla pełnej rodziny. Układ pomieszczeń zapewnia wygodne mieszkanie wszystkim domownikom. Nad parterem projektu domku Doskonały znajduje się dodatkowy strych, który na etapie adaptacji można wykorzystać dodatkowo na cele użytkowe albo może pozostać pomieszczeniem gospodarczym - jakże zawsze przydatnym w każdym domostwie.

 

Projekt domu Doskonały - koszty budowy

 

Projekt domu Doskonały jest kwintesencją komfortowego, parterowego domu o prostej konstrukcji, która pozwala sprowadzić budowę domu na na niższy pułap cenowy. Zastosowanie nowoczesnej technologii i materiałów o najlepszych parametrach pomoże w obniżeniu kosztów eksploatacyjnych. Zgodnie z obliczeniami naszych kosztorysantów koszt budowy projektu doskonały za stan zamknięty surowy wynosi 270 133 zł netto, a całkowite koszty budowy domu pod klucz to 481 294 zł netto.

 

Gotowy projekt domu Doskonały przewiduje adaptację projektu, a pracownia do każdej dokumentacji dołącza bezpłatnie Zgodę na zmiany na etapie adaptacji projektu, których nie zakazano w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Rekomendujemy aby do projektu Doskonały zamówić dodatkowe pakiety, które wpływają na wygodę użytkowania domu czy energooszczędność budynku. 

 

Zbuduj dom z firmą New-House

 

New-House to firma budowlana, która działa na rynku domów jednorodzinnych od 1991 roku. W tym czasie wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości, dzięki którym rodziny w całej Polsce spełniły swoje marzenia o posiadaniu własnego domu. Wieloletnie doświadczenie w branży połączone z rozległą wiedzą fachową oraz zapleczem technologicznym sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające inwestycje. Warto również pamiętać, że nasze usługi obejmują znacznie więcej niż fizyczne wybudowanie nieruchomości. Jesteśmy z naszymi inwestorami na każdym etapie obejmującym budowę domu.

 

Co to oznacza w praktyce? Tyle że można zlecić nam również poszukiwanie działki budowlanej, którą dodatkowo sprawdzimy pod kątem technicznym i administracyjnym. Jednak to nadal nie wszystko. Wspieramy klientów również na etapie wyboru projektu budowlanego, formalności związanych z przyłączem mediów, pozwoleniem na budowę i formalnym odbiorem budynku, jak i w czasie zagospodarowania terenu wokół domu. Oznacza to, że możesz nam zlecić de facto wszystkie sprawy, jakimi trzeba się zająć, aby budowa domu przebiegała sprawnie i tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

 

Zainteresowany wybudowaniem nieruchomości w oparciu o projekt Dom Doskonały? W takim razie zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią, która dla wygody tak zajętych klientów, jak Ty działa przez siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 do 21.00. Przedstawimy Ci kosztorys inwestorski Czekamy na Twój telefon! 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000