Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na parkowej 2

Powierzchnia użytkowa

110 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na parkowej 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom na parkowej 2

Dom na parkowej 2 to rezydencja o niedużym metrażu, oparta na prostej bryle. Projekt charakteryzuje się tym, że ma pojedynczy garaż. W domu nie zagospodarowano poddasza a strop nad parterem jest wykonany w konstrukcji belkowej, drewnianej. Swój efektowny charakter zawdzięcza ozdobnym zadaszeniom, eleganckim kolumnom oraz nieszablonowym przeszkleniom. Architekt w swoim projekcie sugeruje firmie budującej domy wykonanie domu z łatwo dostępnych materiałów np. ceramiki budowlanej na ściany nośne budynku. Wnętrze podzielono na część dzienną, z salonem i jadalnią, połączonym z holem i kuchnią, oraz część nocną z trzema sypialniami i łazienką. Dwie sypialnie posiadają szafy wbudowane, wnękowe, jedna natomiast– garderobę. Z przedsionka przedostajemy się do części gospodarczo-garażowej domu – czyli do kotłowni i garażu. Na strychu pozostawiono wolną przestrzeń magazynową domu. Klasyczny budynek jest bardzo funkcjonalny, głównie dzięki pomieszczeniom technicznym - spiżarce, garderobie. Piękny taras z tyłu domu to idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu. Projekt domu z kosztorysem przygotowanym przez firmę New-House z pewnością ucieszy Inwestorów.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000