Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom na parkowej

Powierzchnia użytkowa

122 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom na parkowej
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom na parkowej

Dom na Parkowej to projekt domu parterowego. To stosunkowo nieduża rezydencja o architekturze, która może wywoływać skojarzenia z polskimi dworkami. Budynek został zaplanowany na rzucie w kształcie litery L. Składa się z głównej części mieszkalnej z dachem wielospadowym oraz dobudowanego do niej garażu z dachem dwuspadowym. Architekt uwzględnił możliwość zagospodarowania poddasza, przez co dodatkowy metraż można z czasem wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami przygotowując adaptację projektu gotowego. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne uwzględnione w projekcie umieszczone są na parterze domu. Otwartą przestrzeń dzienną tworzy salon z jadalnią, kominkiem oraz dużą kuchnią ze spiżarnią. Nie może zabraknąć sypialni, łazienki i WC. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Architektura Domu na parkowej jest przesycona klasycznymi detalami, które nadają budynkowi elegancki, ponadczasowy charakter. Dom jest przy tym stosunkowo nietrudny w budowie i energooszczędny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy
Rozwojowy
Wyświetl cenę
124m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000