Akademia Budowlana

Zagospodarowanie terenu

Spis treści:

Każdy świadomy inwestor zdaje sobie sprawę z faktu, że budowa domu bez odpowiedniego zagospodarowania terenu wokół niego jest niekompletna. Myli się jednak ten, który myśli, że wystarczy posadzić jakieś kwiaty, krzewy i drzewa a teren ogrodzić płotem, aby uzyskać atrakcyjny efekt.

 

Spójna realizacja znacząco podnosi walory estetyczne nieruchomości, a dodatkowo tworzy funkcjonalną przestrzeń wypoczynkową dla wszystkich domowników. Oczywiście można zająć się tym również we własnym zakresie jednak samodzielna realizacja może dać różny, nie zawsze zgodny z oczekiwaniami efekt. Szczególnie jeśli klient nie posiada fachowej wiedzy na temat tego zagadnienia. Może się więc zdarzyć, że całość będzie niespójna stylistycznie, a nasadzenia zostaną źle dopasowane do panujących na działce warunków gruntowych. Lepiej oszczędzić sobie tego rodzaju niespodzianek i projekt ogrodu oraz jego realizację powierzyć profesjonalistom z New-House. Szczególnie że na wykonane przez nas wysokiej jakości usługi dajemy dziesięcioletnią gwarancję.

 

Zagospodarowanie terenu

 

Co obejmuje kompleksowe zagospodarowanie terenu przez New-House?

 

 

Należy jednak pamiętać, że powyższa lista nie zamyka dostępnych możliwości i rozwiązań, jakie możemy wdrożyć w ramach zagospodarowania terenu wokół domu. Oczywiście to, z których rozwiązań skorzysta klient, zależy od projektu domu, wielkości terenu oraz jego właściwości, jak również posiadanego budżetu. Możemy zająć się zarówno kompleksową aranżacją, jak i jednym jej elementem np. montażem ogrodzenia. Wszystko zależy od tego, czego aktualnie potrzebuje nasz klient?