Akademia Budowlana

Biuro projektowe Arex

Spis treści:

Inwestorzy wybierający usługi firmy budowlanej New House mogą liczyć na ogromny katalog gotowych projektów domów. To wynik współpracy z czołowymi pracowniami architektonicznymi w naszym kraju. Jedną z nich jest biuro projektowe Arex, które posiada w swoim portfolio zarówno małe i praktyczne domy jednorodzinne, jak również ogromne rezydencje dla najbardziej wymagających. Co warto wiedzieć na temat pracowni architektonicznej Arex?

 

O biurze projektowym Arex

 

Pracownia architektoniczna Arex funkcjonuje w branży od 1990 roku. Biuro zostało założone przez głównych architektów: mgr inż. arch. Lecha Domaszczyńskiego i mgr inż. arch. Grażynę Domaszczyńską. Przeglądając portfolio tego biura możemy natrafić na przepiękne i klimatyczne rezydencje zachowane w stylistyce polskich dworków. Firma posiada również małe domy mieszkalne dostosowane do potrzeb mniejszych rodzin. Ogromnym plusem jest przejrzystość gotowych projektów udostępnianych przez biuro projektowe Arex. Inwestorzy mogą zapoznać się z układem wnętrz i przykładową aranżacją, a także sprawdzić materiały oraz technologie, w których wykonany zostanie budynek.

 

Jakie projekty posiada w swoim katalogu biuro Arex?

 

Katalog projektów jest podzielony na kilka kategorii: projekty tradycyjne, dworkowe, stylowe, piętrowe oraz rezydencje. Inwestorzy mogą zatem liczyć na bardzo zróżnicowany katalog, zarówno w kwestii stylistycznej, jak również w kwestii powierzchni domów. Każdy projekt zawiera kompletne przekroje, informacje związane z powierzchnią zabudowy, charakterystykę energetyczną, wizualizacje architektoniczne, a także propozycje rozwiązań materiałowych i technologicznych. Rozbudowana kolekcja projektów Arex sprawi, że każdy inwestor znajdzie w niej projekt idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

 

Przykładowe projekty stworzone przez pracownię Arex

 

Najlepszym dowodem na renomę pracowni architektonicznej są oczywiście gotowe projekty. To dzięki nim mamy możliwość oceny efektów oraz zapoznania się z przewodnią stylistyką preferowaną przez dane biuro. Poniżej przygotowaliśmy trzy gotowe projekty domów, które pozwolą Państwu zapoznać się z wynikami pracy biura projektowego Arex.

 

Projekt Amelia

 

Przywiązanie pracowni Arex do stylu dworkowego świetnie oddaje projekt Amelia (https://new-house.com.pl/projekt/24905). To przestronny dom parterowy wyposażony w poddasze użytkowe. Centralne miejsce parteru zajmuje duży hol ze schodami, z którego można przejść w lewo do części gospodarczej i garażu, w prawo do gabinetu oraz na wprost do przestronnej strefy dziennej. Przeszklony wykusz w salonie prowadzi na taras. Na poddaszu dostępne są trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Łączna powierzchnia użytkowa domu Amelia wynosi 207m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną czterospadowym dachem z licznymi lukarnami.

 

Projekt Kamila

 

Ciekawe połączenie klasycystycznego stylu dworkowego z nowoczesnym stylem architektonicznym prezentuje projekt Kamila (https://new-house.com.pl/projekt/24936). To dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 221m2. Przestrzeń na parterze zajmuje przede wszystkim strefa dzienna. Na uwagę zasługuje zwłaszcza pokój dzienny z jadalnią o powierzchni 55m2. Sporym udogodnieniem jest również gabinet z położoną obok toaletą. Na wschód od głównej bryły wysunięty jest dwustanowiskowy garaż sąsiadujący z kotłownią oraz magazynem. Na poddaszu dostępne są cztery sypialnie i dwie łazienki (jedna bezpośrednio w dużej sypialni). Nad garażem dostępny jest strych, który można zaadaptować na dodatkowe pomieszczenie rekreacyjne. Budynek posiada jasnożółtą elewację, a wieńczy go czterospadowy dach w kolorze czerwonym.

 

Projekt Zuzanna

 

Pracownia architektoniczna Arex posiada w swoim portfolio także nieco mniejsze rezydencje. Świetnym przykładem jest projekt Zuzanna (https://new-house.com.pl/projekt/6712). To dom z poddaszem o powierzchni użytkowej 150m2. W południowej części parteru dostępny jest przestronny hol, gabinet, klatka schodowa oraz przejście do dwustanowiskowego garażu. Obszar na północy zajmuje przestronny pokój dzienny dzielony z jadalnią, a także osobna kuchnia. Na poddaszu dostępne są trzy sypialnie pojedyncze z dostępem do łazienki na korytarzu, a także duża sypialnia małżeńska z dostępem do własnej łazienki i garderoby. Budynek posiada białą elewację, a wieńczy go czterospadowy dach w kolorze czerwonym z lukarnami oraz bawolimi oczami.

 

Kompleksowa realizacja projektów Arex przez firmę New House

 

Szukasz sprawdzonego wykonawcy, który zaoferuje profesjonalną realizację projektów Arex w technologii murowanej? Firma budowlana New House specjalizuje się w kompleksowej budowie domów.  Nasi fachowcy pomogą w znalezieniu dogodnej działki oraz załatwieniu niezbędnych formalności. Nasza współpraca z biurem projektowym Arex sprawia, że możemy zająć się adaptacją projektu i wprowadzić zmiany zadysponowane przez inwestorów. Jako jedyna firma w Polsce pozwalamy również sprawdzić dokładne koszty budowy domu jeszcze przed zakupem projektu, co oczywiście znacznie ułatwia podjęcie ostatecznej decyzji.

Kontakt

* - pole wymagane
Tak   Nie
Tak   Nie
Obowiązki informacyjne.