Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Decyma 6

Powierzchnia użytkowa

149 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 4 200 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Decyma 6
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Decyma 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Decyma 6” to dom parterowy o powierzchni prawie 150 m2. Jest to ciekawa propozycja dla 4-6 osobowej rodziny. Przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej szerokości działce. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i ładnie się prezentuje. Dzięki typowej formie jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Powstał na wzór cieszącego się popularnością projektu „Decyma”. Dzięki temu, że jest to dom parterowy, komunikacja pomiędzy pomieszczeniami jest bardziej komfortowa, co będzie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Garaż został wysunięty do przodu dzięki czemu bryła niebanalnie się prezentuje. Strefa dzienna obejmuje salon połączony z jadalnią oraz zamkniętą kuchnię. Takie rozwiązanie sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do reszty pomieszczeń, będzie to również atutem w przypadku małych dzieci, które nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią usytuowana przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek uprzyjemni chwile spędzane w gronie najbliższych i nada ciepła w chłodniejsze dni a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa sypialniana obejmuje cztery sypialnie i rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Przestrzeń można również przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Decyma 6” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu tradycyjnego i spełni wymagania rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania. Będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000