alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

ZAPROJEKTUJ
Z ARCHITEKTEM
NEW-HOUSE

ZAPROJEKTUJ Z ARCHITEKTEM NEW-HOUSE

GOTOWY PROJEKT ZE STRONY NEW-HOUSE

INDYWIDUALNY PROJEKT OD ZEWNĘTRZENGO ARCHITEKTA

PROJEKTY Z INTERNETU

Zwykle Inwestorzy planując dom o metrażu przekraczającym 200 m2 bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie decydują się na projekt indywidualny. Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze projektu domu, zachęcamy do zaprojektowania domu w New-House. W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować architekta specjalizującego się w tradycyjnej architekturze, nowoczesnej czy też rezydencjach.

Wystarczy, że posiadają Państwo działkę, to pozostałymi sprawami związanymi z zaprojektowaniem domu, możemy się zająć. Możemy wystąpić o warunki zabudowy, zaprojektować dom zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania i Państwa oczekiwaniami. Projektujemy domy o architekturze tradycyjnej, klasycznej, jak i również domy o nowoczesnej architekturze. 

Projektowanie dzielimy na dwa etapy: 
  • wykonanie koncepcji projektu, którą przygotowujemy w 3 tygodnie; 
  • właściwe projekt - narysowanie architektury, konstrukcji, planu zagospodarowania działki w czasie około 1-2 miesięcy
Po wykonaniu koncepcji projektu jesteśmy możemy wykonać przybliżoną wycenę budowy, która zorientuje Państwa w przewidywanych kosztach inwestycji.

W ramach współpracy przy projekcie domu zajmujemy się uzyskaniem wszelkich pozwoleń oraz kompleksową budową domu oraz zagospodarowaniem terenu.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody.

New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od New-House informacji nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, SMS-ów.

Akademia Budowlana New-House

Jeśli potrzebują Państwo bezpłatnej porady budowlanej zachęcamy do podania swojego numeru telefonu,
a w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem.