alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

ZAPROJEKTUJ
Z ARCHITEKTEM
NEW-HOUSE

icon-zaprojektuj-z-architektem-newhouse

ZAPROJEKTUJ Z ARCHITEKTEM NEW-HOUSE

icon-gotowe-projekty-ze-strony-newhouse

GOTOWY PROJEKT ZE STRONY NEW-HOUSE

icon-indywidualny-projekt-od-zewnetrznego-architekta

INDYWIDUALNY PROJEKT OD ZEWNĘTRZENGO ARCHITEKTA

icon-projekty-z-internetu

PROJEKTY Z INTERNETU

Zbuduj swój dom marzeń!
Indywidualne projekty domów w New-House

Zwykle Inwestorzy, planując dom o metrażu przekraczającym 200 m2 bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie, decydują się na projekt indywidualny. Dzięki temu można w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i samodzielnie zdecydować o wielkości swojej przyszłej posesji. Np. w przypadku domu na wąską działkę, najlepiej sprawdzają się projekty budynków piętrowych.
Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze swojego projektu domu jednorodzinnego, zachęcamy do skorzystania z oferty New-House. W zależności od Państwa preferencji możemy zaproponować własnego architekta specjalizującego się w tradycyjnej architekturze, projektującego nowoczesne domy i pokaźne rezydencje.

Oferujemy kompleksowe usługi. Zapomnij o formalnościach!

Jeżeli nie mają Państwo czasu na zajmowanie się wszystkimi obowiązkami związany z budową domu, to jesteście w dobrym miejscu. Korzystając z usług New-House macie gwarancję, że to my zajmiemy się wszystkimi pilnymi sprawami i formalnościami. Wystarczy tylko, że posiadają Państwo działkę. Możemy wystąpić o warunki zabudowy, zaprojektować dom zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni, a przede wszystkim zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdziecie Państwo różnorodne projekty domów jednorodzinnych wraz z kosztorysem: o architekturze tradycyjnej, klasycznej, a także domy o nowoczesnej architekturze, parterowe i wielokondygnacyjne.

Jak wygląda proces projektowania domu jednorodzinnego?

Projektowanie dzielimy na dwa etapy:

Po wykonaniu wstępnej koncepcji projektu jesteśmy w stanie podać przybliżoną wycenę budowy domu, która zorientuje Państwa w przewidywanych kosztach inwestycji. Jeżeli macie Państwo gotowy projekt i interesuje Was jego realizacja, możecie skorzystać z naszego kalkulatora budowy domu. Po wypełnieniu formularza wyślemy Państwu wycenę realizacji w przeciągu 24 h.
W ramach współpracy przy projekcie domu zajmujemy się również uzyskaniem wszelkich pozwoleń, kompleksową budową i zagospodarowaniem terenu. Na branży budowlanej znamy się jak nikt inny!
Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.

contact_form_checkbox_checked contact_form_checkbox_unchecked Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody.

New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od New-House informacji nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, SMS-ów.

Akademia Budowlana New-House

Jeśli potrzebują Państwo bezpłatnej porady budowlanej zachęcamy do podania swojego numeru telefonu,
a w ciągu 48 godzin skontaktujemy się z Państwem.