alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

ZAPROJEKTUJ
Z ARCHITEKTEM
NEW-HOUSE

Zbuduj dom swoich marzeń!
Indywidualne projekty domów w New-House

Zwykle inwestorzy, planując dom o metrażu przekraczającym 200 m², bądź też posiadający działkę o nietypowym kształcie, decydują się na projekt indywidualny. Dzięki temu można w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń i samodzielnie zdecydować o wielkości swojej przyszłej posesji. Np. w przypadku wąskiej działki, najlepiej sprawdzają się projekty budynków piętrowych.
Gdyby nie posiadali Państwo jeszcze swojego projektu domu jednorodzinnego, zachęcamy do skorzystania z oferty New-House. W zależności od preferencji możemy zaproponować naszych architektów, specjalizujących się w różnych stylach: zarówno nowoczesnych, jak i w tradycyjnej architekturze. Przygotowujemy projekty indywidualne średniej wielkości domów jednorodzinnych, ale i pokaźne rezydencje. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się domy nowoczesne, które optymalnie wykorzystują przestrzeń wewnątrz budynku i są najbardziej wytrzymałe konstrukcyjnie.

 

Oferujemy kompleksowe usługi. Zapomnij o formalnościach!

Brak czasu na obowiązki związane z budową domu? W New-House w całości rozwiązujemy ten problem. Wystarczy, że posiadają Państwo działkę, a my dajemy gwarancję załatwienia wszystkich formalności, dbając sprawny przebieg całej inwestycji. Możemy wystąpić o warunki zabudowy, zaprojektować dom zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni, a przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znajdziecie Państwo różnorodne projekty domów jednorodzinnych wraz z kosztorysem: o architekturze tradycyjnej, klasycznej, a także domy o nowoczesnej architekturze, parterowe i wielokondygnacyjne.

 

Jak wygląda proces projektowania domu jednorodzinnego?

Projektowanie dzielimy na dwa etapy:

Po wykonaniu wstępnej koncepcji projektu, przygotowujemy przybliżoną wycenę budowy domu, która pozwoli zorientować się w przewidywanych kosztach inwestycji. Jeżeli mają już Państwo gotowy projekt, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora budowy domu lub przesłania nam linku czy skanu projektu przez poniższy formularz. Po jego wypełnieniu w ciągu 24h wyślemy Państwu wycenę realizacji.
Po sfinalizowaniu tematu projektu, niezwłocznie przystępujemy do realizacji samej budowy, zaczynając od kwestii formalnych, przede wszystkim pozwolenia na budowę.


Po wypełnieniu formularza wyślemy wycenę realizacji w ciągu 24h.

contact_form_checkbox_checked contact_form_checkbox_unchecked Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez New-House moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie. Pokaż pełną treść zgody.

New-House Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie, ul. Twórcza 36, 03-289 Warszawa ("Firma") informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie, przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Firmę (b), przekazywania informacji handlowej (c) - w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od New-House informacji nt budowy domu za pomocą poczty elektronicznej, telefonów, SMS-ów.

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.