Domy powyżej 1,5 mln

Brak wyników spełniających podane kryteria

Miramar C

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 423 m2

Rezydencja Floryda

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 857 m2

Willa Floryda

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 363 m2

HomeKONCEPT-52 B2

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 188 m2

Neptun

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 491 m2

Rezydencja z widokiem

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 523 m2

Regent

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 486 m2

Astron 2

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 407 m2

Komorów

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 586 m2

Zr16

Rata miesięczna (stan deweloperski):
Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
Powierzchnia użytkowa: 474 m2

Domy za milion dolarów od New-House

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku i wykonaliśmy w tym czasie około 1500 realizacji. Wśród nich były tradycyjne domki jednorodzinne, nowoczesne wille, a także domy za milion dolarów. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Oferteo na rynku budowlanym, dom za ponad milion złotych decyduje się wybudować tylko około 4% Polaków.

Dom za milion dolarów jest bardzo rzadkim widokiem w naszym kraju, w związku z czym szybko przykuwa wzrok swoim efektownym stylem, a także potężnym metrażem. Takie rezydencje dają prosty i jasny przekaz, że ten dom należy do osoby zamożnej i przedsiębiorczej, która w swoim życiu osiągnęła wiele sukcesów. Warto jednak, żeby dom był również zbudowany w ciekawym, oryginalnym stylu, który powie o jego właścicielu coś więcej. Podobają się Państwu nowoczesne, przeszklone wille? Może dobrym wyborem będzie duża, piętrowa rezydencja, która powstała na wzór staropolskich domków szlacheckich? Warto się poważnie zastanowić nad ostatecznym wyborem. Chętnie w tym Państwu pomożemy.

Gotowe projekty z wyceną – dom za milion dolarów

Aby ułatwić Państwu poszukiwania wymarzonego domu, przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej bazę, która została wypełniona przez projekty domów z wyceną. Są one bardzo zróżnicowane, ale dzięki użyciu odpowiednich filtrów wyszukiwania mogą Państwo idealnie dopasować wyniki do swoich preferencji. Filtry dotyczą zarówno kosztów budowy domu do stanu deweloperskiego, jak i jego metrażu lub rodzaju budowy (parterowy, piętrowy, z poddaszem). Skoro Państwa marzeniem jest dom za milion dolarów, polecamy skorzystać z tego adresu: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-poltorej-mln. Znajdą tu Państwo domy właśnie w tym przedziale cenowym. Chcąc jednak bliżej Państwu przedstawić realizacje opisaliśmy trzy przykładowe projekty.

Rezydencja z widokiemto dom, który przyciągnie wzrok i zachwyci nawet najbardziej wymagających. Jest niczym prawdziwe platinum residence. Został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów, dzięki czemu łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Ten dom z widokiem za milion dolarów ma 523 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, która została ulokowana na dwóch kondygnacjach (jest to nowoczesny dom piętrowy). Tuż przy domu jest umieszczony dwustanowiskowy garaż. W całym budynku mieści się 6 sypialni. Domy za milion dolarów zawsze oferują więcej niż przeciętne realizacje, nie inaczej jest w tym przypadku. Rezydencja  z widokiem proponuje Państwu duży salon, sale basenową, przestrzenny pokój rekreacyjny, a także taras i balkony. Aby wybudować ten do z widokiem za milion dolarów będzie konieczna działka o wymiarach minimum 32,68 metrów szerokości i 41,05 metrów długości. Więcej szczegółów znajdą Państwo w linku: https://new-house.com.pl/projekt/1400

Regent ten dom przypomina prawdziwą rezydencję, która została wykonana na wzór staropolskich domków szlacheckich. Wskazują na to szykowne zdobienia elewacji, balkon w centralnym miejscu frontowej ściany, a także kolumny przy drzwiach wejściowych, dzięki którym został uzyskany podcień. Jeśli interesują Państwa domy za milion dolarów, to po tym domu od razu widać jego wysoką wartość. Dom również wewnątrz wygląda wysoce reprezentatywnie. W projekcie jest zaplanowane miejsce między innymi na tarasy, domową bibliotekę, balkony garderoby, pokój rekreacyjny oraz cztery sypialnie. Regent, dom za milion dolarów, obejmuje także dwustanowiskowy garaż o powierzchni 78,54 metrów kwadratowych. Natomiast sam dom został zaprojektowany na 486 metrach kwadratowych. Działka do jego realizacji powinna wynosić co najmniej 33,09 metrów szerokości oraz 37,83 metrów długości. Szczegóły projekty dostępne są pod adresem: https://new-house.com.pl/projekt/1137

Rezydencja Floryda – to największa, z proponowanych przez nas, realizacji. Obejmuje aż 857 metrów powierzchni użytkowej i jest wyjątkowo imponująca. Będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego kto ceni sobie oryginalny, przykuwający wzrok wizerunek domów. Zdecydowanie należy on do grupy projektów określanych jako domy za milion dolarów. Powierzchnia domu została zrealizowana na dwóch kondygnacjach w kształcie litery L, piętra są połączone ze sobą zarówno schodami, jak i windą. Poza podstawowymi pomieszczeniami typu salon, sypialnie, kuchnie, jadalnie i łazienki jest tutaj bardzo dużo miejsca przeznaczonego na rozrywkę i odprężenie. To istne platinum residence oferuje inwestorom pomieszczenie na domowe SPA z jacuzzi, pokój masażu, grotę solną, saunę, salkę fitness, pokój kinowy, bawialnię, pokój wieczorny i dużą przestrzeń tarasową. Do domu został dobudowany również wielostanowiskowy garaż. Najmniejsza działka do realizacji tak dużego domu musi wynosić 46,37 metrów szerokości oraz 45,72 metry długości. Projekt zaskakuje na wiele sposobów i warto zapoznać się z jego szczegółami. Link do rezydencji: https://new-house.com.pl/projekt/1138.

 

Domy za dwa miliony w realizacji firmy New-House

Jesteśmy profesjonalną firmą, która pracuje rzetelnie i intensywnie przy każdej realizacji. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na to, by podejmować współprace wyłącznie z osobami, które cechują się profesjonalizmem – tacy właśnie są nasi pracownicy oraz partnerzy. Można to zauważyć chociażby na przykładzie wykonanych przez nas realizacji.

Jeden z wykonanych projektów, który jest naszą prawdziwą chlubą, to piętrowy dom w Warszawie, który został zaprojektowany przez architekta Zbigniewa Piśniaka. Ten dom to prawdziwe, zachwycające platinum residence o ogromnej powierzchni. Realizację mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/realizations/house/635. Ta rezydencja może być dla Państwa przykładem tego, jak dobrze wykonujemy swoją pracę. Mamy nie tylko duże doświadczenie, ale również obszerną wiedzę specjalistyczną. Co więcej, zawsze dbamy o to, by klienci byli zawsze zadowoleni z wykonanych przez nas prac, dlatego zapewniamy 10 lat gwarancji. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z projektami zbliżonymi do prezentowanej wyżej warszawskiej rezydencji, proponujemy by zapoznali się Państwo z projektami domów powyżej 300 metrów powierzchni użytkowej. Znajdują się w naszej bazie pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-300m2.

Kiedy budujemy dom za milion dolarów zawsze oferujemy naszym klientom, aby zdecydowali się na wykorzystanie przy realizacji termoizolacyjnych rozwiązań. Roczne koszty ogrzania tradycyjnych domów powyżej 300 metrów kwadratowych wynoszą zwykle około 20 tysięcy. To duża kwota, którą można znacznie obniżyć, gdy zdecydują się Państwo na budowę domu energooszczędnego. Koszt realizacji domu z zastosowaniem termoizolacyjnych rozwiązań wrasta tylko o około 2 lub 3 procenty. Natomiast roczna kwota ogrzewania  takiego domu spadnie nawet trzykrotnie! To dobre rozwiązanie, na które decyduje się większość inwestorów budujących domy za milion dolarów.

Spodobał się Państwu któryś z naszych projektów? Mają Państwo własny projekt i szukają firmy, która go zrealizuje? Chętnie zrealizujemy dla Państwa wymarzony dom za milion dolarów. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat współpracy z nami zachęcamy do kontaktu za pomocą maila lub telefonu. Nasze dane kontaktowe znajdują się w linku: https://new-house.com.pl/kontakt.