Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Aksamit 3

Powierzchnia użytkowa

156 m2

budowa domu Aksamit 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Aksamit 3
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Aksamit 3

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Aksamit 3” to dom parterowy. Dzięki bryle w kształcie litery L projekt ten niebanalnie się prezentuje. Dom jest przeznaczony do realizacji na średniej wielkości działce w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i atrakcyjnie się prezentuje. Dzięki temu, że jest to dom parterowy komunikacja pomiędzy pomieszczeniami jest bardziej komfortowa, co będzie ważne w przypadku rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych. Sercem domu jest otwarta strefa dzienna, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery i sprawdzi się w chłodniejsze dni. Uwzględniona dodatkowa łazienka sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Strefa sypialniana składa się z czterech przestronnych sypialni i rodzinnej łazienki. Atutem głównej sypialni jest prywatna łazienka i garderoba. Przestrzeń może zostać również wykorzystana jako pokój gościnny lub gabinet. W projekcie „Aksamit 3” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co jest istotne gdy wymagają tego warunki zabudowy. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie widoczne są rozwiązania, które nawiązują do stylu tradycyjnego dzięki czemu będzie to ciekawa propozycja dla rodziny 4-6 osobowej ceniącej klasyczne rozwiązania. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Wyjątkowy 3
Wyświetl cenę
175m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000