Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

ALTO

Powierzchnia użytkowa

125 m2

budowa domu ALTO - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: ALTO
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu ALTO

Projekt „Alto” to dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 125,15 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 18,25 x 18,65 m. W bryle domu widoczny jest styl nawiązujący do tradycyjnego, co idealnie sprawdzi się w przypadku rodziny ceniącej prostotę i klasykę. Ciekawy charakter domu podkreślają przeszklenia w części dziennej a dzięki zastosowanym materiałom elewacyjnym dom prezentuje się ponadczasową elegancją. Uwzględniony w projekcie taras zachęci domowników do wspólnego spędzania czasu na łonie natury. Wnętrze projektu „Alto” posiada bardzo przejrzysty i funkcjonalny program użytkowy dla 4-6-osobowej rodziny, zapewniając wygodę przyszłym jego domownikom. Przestronną część dzienną domu obejmuje salon połączony z jadalnią oraz kuchnia. W salonie znajduje się kominek nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Uzupełnieniem parteru jest dodatkowy pokój, którego można wykorzystać jako gabinet lub pokój  gościnny oraz łazienka z wanną. Poddasze projektu „Alto” uwzględnia trzy sypialnie oraz dużą, rodzinną łazienkę. Część gospodarczą stanowi kotłownia. Technologia murowana projektu zapewni jego trwałość na długie lata. Wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. „Alto” jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących małego, wygodnego domu. Prostota bryły sprawi, że realizacja tego domu nie pochłonie wielu środków finansowych a firma budowlana New-House szybko zrealizuje jego budowę pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Malowniczej
Wyświetl cenę
123m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000