Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 15 S3

Powierzchnia użytkowa

125 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 15 S3
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Cyprysowej 15 S3

„Dom przy Cyprysowej 15 S3” to dom parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnym stylu. Projekt uwzględnia duży, dwustanowiskowy garaż oraz ładną pergolę. Dane techniczne projektu: powierzchnia użytkowa 124,63 m2, powierzchnia zabudowy, 147,40 m2, powierzchnia garażu 33,07 m2, kubatura 756,17 m3, kąt nachylenia dachu 40 stopni. Zrealizować ten projekt będą mogły osoby posiadające działkę o minimalnych wymiarach 22,85 m szerokości i 17,6 m długości. Budynek jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Bryła budynku została przykryta dachem dwuspadowym. Na parterze architekt zaprojektował m.in. część dzienną z dużymi przeszkleniami, dzięki którym do wnętrza wpada dużo światła. W części dziennej znajduje się pokój dzienny o powierzchni 24,86 m2 oraz kuchnia o powierzchni 14,25 m2. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada znajdujący się w tej części domu kominek. Poza częścią dzienną na parterze mamy również jeden pokój, który może pełnić funkcje gabinetu lub pokoju gościnnego, pralnię, łazienkę, wiatrołap oraz garaż przez który przechodzi się do kotłowni. Część nocna znajduje się na poddaszu i obejmuje trzy przestronne pokoje i dość dużą rodzinną łazienkę. Firma New-House oferuje kompleksową realizację projektu „Dom przy Cyprysowej 15 S3”.

 

 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000